INFARKTS ???

Aizsāka Farkts 

Farkts
INFARKTS ???
01.12.2013 01:44
Sveicināti, man ir 20 gadi, nav iedzimtu sirds slimību, bet man šodien ir jūtams tāds kā spiediens sirdī, spiediena sajūta uz sirdi. Asinsspiediens man ir drusku paaugstināts, 135/82, bet man tāds ir viņš gandrīz vienmēr, jau 3 gadus, jo man ir VD. Šonedēļ jau tika taisīta elektrokardiogramma un rezultāti normas robežās, un uztraukumam neesot pamata. Bet vienalga, man nepatīk tās sajūtas. Lai gan tas spiediens ir ļoti viegls un maz jūtams, tomēr katru reizi kad man tur spiež, tad rosās domas ka drīz tā sirds pārsprāgs. Vairāk jūtams ir tad, kad esmu sēdus stāvoklī. Lūdzu iesakiet man kaut ko?
Re: INFARKTS ???
01.12.2013 11:16
Problēma ir tikai galvā. Pirmkārt, jauniem cilvēkiem reti novēro infarktu un ir citi simptomi. Otrkārt, sporto. Sirds būs pateicīga.
Re: INFARKTS ???
01.12.2013 15:29
vakars uz ezera :D
iesaku iedzert aliņu :D
Re: INFARKTS ???
01.12.2013 15:57
ej pie psihologa, citādi var iznākt, ka pēc laiciņa liksies, ka ir arī vēzis visās malās, multiplā skleroze, insults utt. beigas būs pie psihiatra...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 3?
Ziņa: