Kas notiek ar mani?

Aizsāka Pēterovs 

Pēterovs
Kas notiek ar mani?
15.12.2013 21:33
Man ir 21 gads, nesen pārbaudīta sirds ar kardiogrammu, viss labi. Problēma tāda, ka es vairāk nespēju iedzert daudz alkohola, jo kad es piedzēros pirms 3 nedēļām, tad man pāris dienas bija spiediena sajūta sirdī, tāds kā smagums, kā arī iedzerot es alkoholu vairs nespēju tik ilgi panest, jo pēc dažām glāzēm jau gribu gulēt un nav spēka. Aizvakar iedzēru atkal par daudz un gan vakar gan šodien atkal ir tā pati smaguma, spiediena sajūta sirds apvidū. Ko tas nozīmē? Nemaz tik bieži alkoholu nelietoju, lai tā justos. Paldies par jebkādu informāciju, padomiem.
Re: Kas notiek ar mani?
15.12.2013 22:34
vecā labā veģetatīvā nervu sistēma uzstreiko, nekas vairāk. Nomet kādu laiku alko, padzer vitamīnus, savādāk nokārsi vēl vairāk nervu sistēmu
Re: Kas notiek ar mani?
17.12.2013 17:22
Mani tomēr interesē arī dzimums, svars/augums.Vai nav slimots ar kādu no hepatītiem? Vai nav pliekana dūša pēc trekniem ādieniem? Vai dienas gaismā skatoties nav iedzeltenas acu sklēras?
Pēcis
Re: Kas notiek ar mani?
23.12.2013 21:31
Ar mani ir tāpat. Un neko tur laikam izdarīt nevar.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 1?
Ziņa: