niere klejo

Aizsāka ai-ai 

niere klejo
04.10.2004 10:16
ko teiksiet par klejojosho nieri?
Dazhreiz juutu kaa shii parvietojas un vispaar neatrodas savaa vietaa.
Ir saapes, savelk visu, ar tausti var sajust.... kad biju nedaudz apaligaaka to nejutu un nezinu laiku kad tas vispaar sakaas...
Dazhi iesaka atkal uzeest liekus kg, citi saka jaapieshuj...
vai kaadam ir liidziigi, kaa man labaak riikoties??

klejotâja
Re: niere klejo
04.10.2004 11:00
Tev vçl ir noveicies, ka klejo tikai viena niere. Man "klaiòo" abas nieres un ievçrojami. Sâp un velk, bet kâ teica dr. - ar to ir jâsadzîvo.
Re: niere klejo
04.10.2004 11:13
Veel rodas jautaajums kas saistiits ar klejojosho nieri un gruutnieciibu?
Kaa tas ietekmee beerna izneesaashanu un dzemdiibas?
(patreiz veel beebi negaidu)
Re: niere klejo
04.10.2004 11:51
Nekâ, parasti grûtniecîbas laikâ palielinâts nieres kustîgums nerada nekâdas problçmas - nierei nav kur klejot, pçc dzemdîbâm bieþi kustîgums palielinas, jo atbrîvojas daudz brîvas vietas.
Re: niere klejo
04.10.2004 12:16
Kaados gadiijumos ir nepiecieshama vai veelama operaacija?
Jo tas ir diezgan nepatikami, ka ik pa laikam Vinja par sevi atgaadina,
par Vinju ir jaadomaa...
skiet ir tikai retas dienas kad domas ir briivas...
Kaa vispaar aizsaakas izmainjas, tas ir iedzimts?
Re: niere klejo
04.10.2004 12:23
Man arii ir klejojoshaa niere. Gruutnieciibas laikaa taa atradaas pashaa augshaa virs dzemdes, vareeja pat sataustiit. Nekaadu probleemu nebija. Parasti man taa atrodas diezgan zemu iegutrnii. Taa ir iedzimdiiba. Un netaisos es vinju pieshuut. Taapat jau pietiek citu probleemu.
klejotâja
Re: niere klejo
04.10.2004 12:25
operçs tikai tai gadîjumâ, ja kustîgas nieres dçï nevarçsi darît savu darbu'.
Re: niere klejo
04.10.2004 12:27
Objeítîvas indikâcijas operâcijai - regulâri iekaisumi, kururs provacç kustîga niere.
Subjektîvi -tas cik paðai traucç, to nav iespçjams izmçrît, kad cilvçks saka - es tâ vairâk nevaru, tad jâdomâ, ka vajag operçt.
Re: niere klejo
04.10.2004 12:58
Bez tam man ir loti saapiigas MR, taa ka pirmo dienu esmu darbanespeejiiga...
....gulju, ja saapes nav tik stipras vai lokos kaa taarpinsh, ja saapes neatlaizhas.
Domaaju, ka tas nav saistiits ar nieres celojumiem, bet tomeer galvaa shii doma ir un neatstaaj.
Saaku izmekleeshanos pie Dr.Tiraanes, ceru, ka tikshu skaidriibaa ar savaam probleemam, jo ar shausmaam gaidu ikmeenesha "laimiigo" datumu....

Re: niere klejo
04.10.2004 13:03
Man ir nosliideejusi, arsts ar teica, ka taa esot tievu meitenju probleema, ka jauzaudzee tauki, lai vinjai kur piekerties.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 2?
Ziņa: