kodeeshanaas!!!!

Aizsāka Rita 

Re: kodeeshanaas!!!!
27.10.2004 18:08
Taa taa pati rita, kas bija regjistreejusies, vai arii viltvaarde?,
rita
Re: kodeeshanaas!!!!
28.10.2004 10:12
Nee Ineshuk esmu taapati.Vienkaarshi man vis liidz broshai kaa saka.Es redzu ka nav manos spekos ko palidzet.Taa ari esmu vinjam to pateikusi, ka es vairs savas puules nepielikshu lai vinju pasargaatu.
Re: kodeeshanaas!!!!
28.10.2004 10:13
Gruuti buus gan taa, gan taa.
Turies! ko lai citu saka.
Re: kodeeshanaas!!!!
28.10.2004 10:28
Realizee savu nodomu un redzeesi, ka peec kaada laika buusi kaa no jauna piedzimusi!
Veelu drosmi un viss buus labi!
Re: kodeeshanaas!!!!
28.10.2004 10:31
Apòçmîbu, sakarîgu domâðanu, veselîgu egoismu.
Rita
Re: kodeeshanaas!!!!
28.10.2004 12:14
hei hei ko tad iisti Juus man iesakat?Atmest ar roku vai atkal pashaut vinjam paplati apakshaa lai nenogrimst???
Re: kodeeshanaas!!!!
28.10.2004 12:19
Es iesaku izmest to viepli no maajas vai uzspert ar visaam pudeleem uz Marsa, izshkjirties, pamest, pasuutiit ....

Iesaku darboties shajaa virzienaa, nevis taisiit maajaas komunaalo dziivokli!
Re: kodeeshanaas!!!!
28.10.2004 12:33
Shkjita, Tu jau pati esi atmetusi ar roku.
Rita
Re: kodeeshanaas!!!!
28.10.2004 12:36
he Dusma paldies par saldiem vardiem,bet komunalku es nepieljauju.Tu ar to domaji ka vinjsh velk uz majam siinjus.Ne to vinjsh nedara, bet pats naktiim nenaak maajas.Man jasargaa vel lai vinjsh turas darba un nezaudee savu ienakumu avotu.Kautgan dizha labuma man no ta nav.Nevienai es nenovelu viiru dzeraju.Sargaajiet ari savus deelus !!!Par to ir daudz jarunaa.
Re: kodeeshanaas!!!!
28.10.2004 12:57
Vienmeer laipni!:)
:))) Nee, komunaalais tajaa izteiksmee, ka Tu un viirs, kursh Tev ir vienaldziigs (ka Tu tagad nolem) dziivos zem viena jumta!
Re: kodeeshanaas!!!!
28.10.2004 13:41
Ja esi apmierinâjusi savu vçlmi viòam palîdzçt un stutçt, tad apskaties, ko vari izdarît savâ labâ. Nomierinies, izdari secinâjumus un dzîvo uz priekðu. Negandç savu dzîvi.
Re: kodeeshanaas!!!!
28.10.2004 14:06
Rita


Tik nesâc te spriedelçt un ðaubîties. Esi izlçmusi, tad rîkojies.

Rakstîiji: "lai pats tiek ar sevi galâ". Un pie tâ arî paliec. Jo neviens cilvçks uz pasaules nedz ar ïaunu nedz labu viòam nevar palîdzçt. Tikai viòa paða rokâs ir palîdzçt sev. Tâpat jau ilgi glâbðanas brigâdes reþîmâ esi darbojusies. Pietiek.

Jo âtrâk sâksi domât par SEVI, jo âtrâk kïûs vieglâk dzîvot .

Protams, vçl jau tevi sagaida lielas problçmas, bet nezinu nevienu sievieti, kura izðíiroties par ðâdu radikâlu soïu sperðanu, nebûtu vinnçtâjos! Visas zied, plaukst un smarþo. Tev viss vçl piekðâ. Turçðu par tevi îkðíi.

Tik par sevi, tik par sevi domâ!
bucis
Re: kodeeshanaas!!!!
28.10.2004 15:12
Ja jûs vçl dzîvojat kopâ, tad iesaku tev paðai padarboties lîdzatkarîgo grupâ. Tas palîdzçs sakârtot domas, atbrîvotie no vainas apziòas, ja tâda ir (jo vienmçr jau liekas, ka varçja darît vçl kautko lietas labâ). Un galu galâ tur palîdzçs izlemt, kâ tev paðai turpmâk ir labâk - kopâ vai vienai. Bet ðíirðanâs pat no tâda cilvçka, kas riebjas, ir ïoti sâpîga. Pati esmu pârbaudîjusi, var teikt, ka vçl aizvien esmu ðíirðanâs stadijâ. Tikai mançjais vçl nav tâ nodzçries, lai nesaprastu ne rîtu, ne vakaru.

Ðobrîd tev ir jâdomâ tikai par to, kâ labâk TEV PAÐAI.
Vçlu izturîbu un spçku. Lai veicas!!
rita
Re: kodeeshanaas!!!!
28.10.2004 16:46
padies Jums visiem!!!!!!!
Re: kodeeshanaas!!!!
06.11.2004 10:55
Labrît!
Arî mans vîrs nupat ir sasniedzis galçjo robeþu, un pçc kârtçjâs dzerðanas nevar atjçgties, par paðnâvîbu vien runâ, var zaudçt darbu. Visu laiku solîja, ka labosies, es, naivâ, ticçju, jo reizçm pagâja vairâki mçneði, kad neko nelietoja, bet tagad atkal. Izlasot ðinî lapâ komentârus, sapratu, ka var lîdzçt, bet runa ðeit iet tikai par vienu ârstu, kur vçl var meklçt palîdzîbu. Un galu galâ, varbût naivs jautâjums, bet vai ðî kodçðana ir paðiedvesma, vai vçl paralçli notiek kaut kâdas nodarbîbas, nu vai vçl kâdas ârstniecîbas metodes tiek pielietotas. Kur vçl var meklçt palîdzîbu, varbût kâds var ieteikt kâdu labu zintnieci, kas reâli ir palîdzçjusi. Lûdzu dodiet man padomu.Jau iepriekð Paldies!
Re: kodeeshanaas!!!!
06.11.2004 10:57
Labrît!
Arî mans vîrs nupat ir sasniedzis galçjo robeþu, un pçc kârtçjâs dzerðanas nevar atjçgties, par paðnâvîbu vien runâ, var zaudçt darbu. Visu laiku solîja, ka labosies, es, naivâ, ticçju, jo reizçm pagâja vairâki mçneði, kad neko nelietoja, bet tagad atkal. Izlasot ðinî lapâ komentârus, sapratu, ka var lîdzçt, bet runa ðeit iet tikai par vienu ârstu, kur vçl var meklçt palîdzîbu. Un galu galâ, varbût naivs jautâjums, bet vai ðî kodçðana ir paðiedvesma, vai vçl paralçli notiek kaut kâdas nodarbîbas, nu vai vçl kâdas ârstniecîbas metodes tiek pielietotas. Kur vçl var meklçt palîdzîbu, varbût kâds var ieteikt kâdu labu zintnieci, kas reâli ir palîdzçjusi. Lûdzu dodiet man padomu.Jau iepriekð Paldies!

K
Re: kodeeshanaas!!!!
06.11.2004 15:39
http://www.dr.lv/forums/read.php?f=3&i=48373&t=48373
Mana sieva dzer jau daudzus gadus ,es arî,strâdâjam normâlâs darba vietâs[es tur strâdâju],viòa negrib kodçties,kamçr to neizdarîðu es.Varu nedzert arî bez kodçðanâs,bet dçï viòas esmu gatavs to izdarît,kur mums griesties,jo tâda dzîve turpmâk nav iespçjama???
Interesents
Re: kodeeshanaas!!!!
18.06.2005 23:24

Vai varat lûdzu pastâstît ko nozîmç ðis "kodçðana"?
seerga
Re: kodeeshanaas!!!!
19.06.2005 00:10
viirieshi ir vaaji.. sievietes ir daudz stipraakasun stabilaakas tieshi taa iemesla deelj, ka runaa par savaam probleemaam, viirieshi ciesh un klusee pie sevis. protams, tas nav gluzhi taa viennoziimiigi, bet.. manaa gjimenee diemzheel arii ir alkoholikji un tas nav labojams, alkoholijkis vienmeer buus tikai alkoholikjis pat, ja nedzers:/ nekad nevari zinaat, kad pienaaks taa diena un vinjsh norausies..:/ nu.. vinjiem (viirieshiem, arii sievieteem) tas ir veids, kaa "risinaat" savas probleemas. kaa atsleegties no nepatiikamaa.

mans teevs arii bija alkoholokjis, nezinu, kaa ir tagad, nekontakteejamies. mana mamma no taa daudz cieta, nodziivoja kaadus gadus 4 vai 3.. es jau vairs nezinu.. un izshkjiiraas. un ir tikai laimiiga, ka to izdariija. tas nav viegli, bet neviens jau nav teicis, ka buus viegli, vai ne?

un, kaa arii mana mamma saka, nu nav ko seedeet un zheeloties, ciest un mociities ar to viirieti. gandeet savu dziivi! jaaiet tik prom un jaaveido normaala dziive ar normaalu viirieti!

paskaties, Rita, apkaart!!! tik daudz viirieshu!!! :)))
Sveika Rita! Esmu alkoholiíis, kurð kâdu laiciòu jau dzîvo skaidrâ. Kâ man tas nâcis vari izlasît A.A. mçneðraksta Vînoga 86 numurâ. www.aa.org.lv Esmu no tiem, kas tomçr uzskata, ka var palîdzçt dzeroðam alkoholiíim. Tas nav viegli un notiek lçnâm, bet ir iespçjams. Protams, tas nenozîmç, ka Tu spçsi cilvçku pârliecinât. Ir daudz speciâlistu un programmu, kas sniedz alkoholiíim motivâciju nedzert. Ja varu kâ palîdzçt raksti man.
Re: kodeeshanaas!!!!
20.06.2005 10:37
Vislabâkâ rîcîba ir tieðâm nedarît pilnîgi neko alkoholiía vietâ. Lai ar problçmâm, kuras viòð pats sev rada, tiek galâ pats. Mâtei bût ir sliktâkais, ko dari it kâ alkoholiía labâ. Jâkïûst neatkarîgai. Un, ja pietiek drosmes- ðíiries. Tu bûsi tikai vinnçtâja. Auklçðanâs ar tâdu cilvçku sagandçs tikai Tev dzîvi. Jâïauj viòam paðam tikt galâ ar sevis radîtâm problçmâm, Tu neko nevari lîdzçt, viòam paðam ir jâgrib ârstçties. Tu vari tikai ieteikt ko darît, bet uztraukties un rîkoties viòa vietâ nevajag. Zinu daudz alkoholiíus,kuri tâ arî dzerdami priekðliacîgi aiziet no ðis pasaules, vai arî tieði pretçji tieðâm vairs nedzer un iemâcas DZÎVOT ar savu slimîbu. Kâ saprati, ir tikai divi ceïi. Piebildîðu vçl tikai to, ka arî es esmu bijusi visâ tajâ iekðâ un patiesîbâ vçl tagad tas skar mani, bet esmu iemâcîjusies dzîvot sev, bût neatkarîgai, un jûtos laimîga. Un manis aprakstîtâ taktika tieðâm palîdz. Bet jâbût nu ïoti stiprai, lai ko tieðâm radikâli mainîtu. Vçlu veiksmi.
Re: kodeeshanaas!!!!
28.10.2005 10:12
Protams tavam vîram ir jâpieòem lemums vai viòs vçlas vispar kodçties,bet ne tikai viòam sâkumâ bûs grûti,bet tev arî. Man arî bija ðâda problçma ar vîru aizvedu kodçties,domâju bûs mierîga dzive.It ka jau bûtu labi,bet ja nebûtu ar nerviem cauri,vairs pat nezinu ka ar viòu runât,tas ir tikai viens faktors.Ar zâlçm to var izârstçt,bet lai atkal viòs neaiziet citas galçjîbas,cita atkaribâ.Manâ gadijuma vîrs vairs nedzer,bet ir aizrâvies ar azartspelçm un ta arî ir briesmiga atkarîba.Es jau nesaku ka tas ir visiem,bet es vçlejos tev izstastît ka arî mçdz pçc kodçðanâs gadities,ka cilvçks laikam vienkârsi bez nevienas atkaribas nevar dzivot.
alko
Re: kodeeshanaas!!!!
28.10.2005 14:54
Mince,tâ ir. Ir diezgan daudzi kas atmetot dzert metas azartspçlçs. Citi atkal citâs atkarîbâs, piem.seksa atkarîbâ (maina sievietes); darboholismâ; datoratkarîbâ; vai pîpç zâli. Es kâ sieviete bûdama iekritu lîdzatkarîbâ.
Trix
Re: kodeeshanaas!!!!
28.10.2005 17:47
> Rita

Izlasi vçlreiz savus teikumus:
1. "Vinjsh ir ar mieru.Tikai man ir jaapaliidz."

Kâ Tu saproti ðo "palîdzçðanu? Kâ to saprot viòð? Man izskatâs pçc: "tagad tu, sieva, atradini mani no alkoholisma".

2. "Man jasargaa vel lai vinjsh turas darba un nezaudee savu ienakumu avotu."

Tev tas NAV JÂDARA. Ja izlidos no darba, tad arî bûs iemesls domât, kâpçc. Kamçr Tu liec spilventiòus viòam zem dibena, ka tik nabadziòð nesasitas, tikmçr nekas nemainîsies, jo viòam nav motivâcijas.

Tieðâm padomâ par lîdzatkarîgo grupu. Tev vispirms paðai ar savâm domâm jâtiek galâ.
Un vçl - Tu vîrieti neizmainîsi. Navienu. Vçl jo vairâk alkoholiíi. Viòam ir jâgrib paðam mainîties. Un nevis tikai tâpçc, lai sieva nebïauj, ka piedzçries atvelkas, bet jâgrib nedzert.
CC
Re: anetei
28.10.2005 21:45
Zini, es silti iesaku Dr.Rudzîti Straupç. Esmu palîdzçjis tur nokïût vairâkiem cilvçkiem. Protams, rezultâti ir daþâdi, bet to gan varu teikt ar pârliecîbu- kas vienu reizi tur bijis, tas pie "norauðanâs" pats plçðas atkal pie Rudzîða, jo tic viòam kâ Dievam. Un tas ir svarîgi. Maksa klînikâ Ls 20 par kursu (6 dienas) + Ls 25 par "torpçdu"(ilgstoða darbîbas medikamentu, ko ielaiþ vçnâ no klînikas izrakstot, ja pacients vgrib). Bez torpçdas - nav vçrts. Rudzîtis ir SUPER- psihoterapeits!
alko
Re: kodeeshanaas!!!!
28.10.2005 21:56
Torpçda manuprât var palîdzçt ja atkarîgais pats ïoti vçlas atveseïoties un ja viòam nav neviena lîdzatkarîgâ.
Ir gadîjies, ka lîdzatkarîgais cilvçks pats veicina, lai viòa atkarîgais tuvinieks atsâktu lietot; - visâdi provocç un neliek mieru (ne to darbu izvçlçjies; bçrniem par maz velta laiku; krâns pil , nav kas salabo; sçþ mâjâs nav kas iznes miskasti utt.).
Atkarîba ir nopietna slimîba un prasa no slimnieka lielu uzmanîbas veltîðanu SEV atveseïoðanâs procesâ.
Lîdzatkarîgajam ðajâ laikâ bûtu savukârt jâvelta uzmanîba SEV. Nevis atkarîgajam.
nopuuta
Re: kodeeshanaas!!!!
29.10.2005 02:24
Es arii esmu alkoholikja sieva. It kaa vinjs beidzot ir nobriedis kodeeties, bet laikam kaut kas pietruukst? Jo pirms kodeshanaas nedriikst dzert meenesi, bet vinjsh ik peec 4-5 nedzershanas dienaam "noraujas". Ko man dariit?
Es palasiiju sho forumu, un baidos vai tik arii neesmu liidzatkariiga???? Jo nemitiigi uztraucos par vinju kaa par beernu, vai neaizmirsiis par savaam darishanaam, vai nesatika dzeeraajdraugu, vai iedzera zales, vai izdariija to un to u.t.t., un nemitiigi jaadomaa kaa tik nesakaitinaat vinju vai neaizvainot, jo tad atkal saaksies nervozeeshana un dzershana :( Man 23, par sho probleemu runaaju tikai ar viira maati, bet vienalga ljoti uztraucos par viiru.
alko
Re: kodeeshanaas!!!!
29.10.2005 12:11
Nopûta, par ðo problçmu var arî parunât Al-anon paðpalîdzîbas grupâs.
Adreses un kontakti ir www.alanon.aa.org.lv
alko 2
Re: kodeeshanaas!!!!
11.11.2005 19:38
man viens èoms iekodçjâs ar Dovþenko metodi, noturçjâs mçneðus trîs uz spçcîgiem antidepresantiem, tâds brîþiem miegains, brîþiem nedabîgi uzkurinâts, tagad atkodçjâs un met jau otro nedçïu. tiek iekodçtas zemapziòâ nâves bailes "iedzersi - nomirsi". tev iedzert gribas, bet dzîvot tomçr vairâk. cik zinu, daþiem tas palîdz, citiem nç. loterija
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 5?
Ziņa: