Trakumserga

Aizsāka marta9992 

Trakumserga
20.01.2014 11:06
Sveiki!
Jau nedelu nevaru guleet un nomierinaaties, Sakiet luudzu, ja berns paijaajis svesu kaki taa var dabuut trakumsergu? Vinjs neizskatiijaas slims, driizaak gan pec maajas kaki. Vinjs guleeja kapnju telpaa visu dienu, taisot valaa durvis kakkits pats ieskreeja, izstaigaaja visu maaju, labpraatiig gaja pie berniem, berni paijaaja, kakiitis paeeda un mazliet pagarsoja pieninju, bet laikam negribeeja dzer. Vinjs aizgaaja istabaa ierikteejas uz sedzinjas aplaiziija pats sevi un azgaaja cuceet....
Nedomaaju, ka vinjs bija slims
Kakiitis vairs nav pie mums , berns gribeeja aiznest paraadiit akiminjiem un kakkiitis aizmuka:(
Ludzu paliidziet tikt skaidriibaaa...
Gvido
Re: Trakumserga
20.01.2014 11:28
Re: Trakumserga
20.01.2014 11:35
nu ja es saaku logiski domaat, tad arii domaaju, ka nevar. Mes atrodamies Rigaa un berniiba daudzus kakus arii pati esmu pa klepjiem neemusi,man laikam janomierinaas
Re: Trakumserga
20.01.2014 11:53
Es vienu brīdi dzīvoju Pierīgā, kur jau sākas lauki, ar daudzām mazām, nabadzīgām naturālajām saimniecībām. Bieži atnāca ciemos šādi kaķi, paēdināju, izguldināju, un viņi aizgāja tālāk. Nekas nevienam ģimenes loceklim nenotika, dzīvnieki arī visi bija mierīgi un ļoti draudzīgi, droši vien piestāja kādos klejojumos. Vēlāk vienu otru no viņiem redzēju atpūšamies arī tuvējā veikalā un DUS.

Ieelpo, izelpo un dzīvo mierīgi, vienīgais risks ir zarnu parazīti, bērniem nevajadzētu tādus kaķus bučot, un pēc glaudīšanas jānomazgā rokas. Parasti tie pieder ģimenēm, kam nav rocības prettārpu tabletēm.
Re: Trakumserga
20.01.2014 13:46
paldies, centisos nomierinaties, jo es vnk nezinu vai berns pec tam kaut ko nav edis qr tam pasam ricinjam:(
Re: Trakumserga
20.01.2014 14:15
Sliktākajā gadījumā izdzīsi tārpus...

Ēdieni gan ir jānošķir. Ciemiņkaķu vajadzībām speciāli nopirku maisu ar vienreizlietojamām bļodiņām.
Re: Trakumserga
20.01.2014 16:52
Re: Trakumserga
20.01.2014 17:02
parazīti nav trakumsērga, nomierinies. trakumsērgas tur točna nav.
Re: Trakumserga
20.01.2014 17:42
jaizmet taa mulkiigaa doma no galvas
tas kakis pat nebija ne nosiekalojies, ne agresiivs.
Pilniigi mieriigs kakis kurs bija uztaisiijis lielas acis kad berns vinju panema klepiti laikam no baileem, bet pec tam gan gaaja un atrada vietinju nozazgajaas un aizgaaja paguleet.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 18?
Ziņa: