veders

Aizsāka depresija 

veders
28.01.2014 09:06
Nulle kā esmu veiksmīgi tikusi vaļā no ad, bet tai vietā parādījās citas problēmas....nesaprotu kāds sakars ad ar vēdera pūšanos,pirms es lietoju ad man arī vēders pūtās no visa ko ēdu, kad lietoju ad tad varēju ēst kā cūka un nekas nekur nepūtās un arī svars nenāca klāt, bet šī mēneša laikā kā nelietoju ad svars ir nācis klāt un vēders pūšas un gāzējas, reāls diskompforts, bet pie ad negribu atgriesties....kas pa desām?tam ir medicīnisks izskaidrojums?
Ja tā turpināsies tad bus vien nalieto ad, smieklīgi jau skan
Re: veders
28.01.2014 09:18
Kas ir ad? Dzimums,vecums, svars/augums. Tad turpinam:)
Re: veders
28.01.2014 09:33
Ad ir antidepresanti rexetin
sieviete, 29gadi, 167cm, svars nu jau 54kg



Edited 1 time(s). Last edit at 28.01.2014 09:33 by depresija.
Re: veders
28.01.2014 09:35
Esmu dzirdējusi par terminu meteorisms, man kauns, bet to var tagad attiecināt uz mani, lietoju probiotiķus, bet nepalīdz.
Re: veders
28.01.2014 12:22
Nelīdzēs arī, depresija mēdz somatizēties (sāp vēders, "sāp" sirds); tā ir daudziem.
Re: veders
28.01.2014 12:39
Jāpārbaudās uz disbakteriozi un citām meteorismu izsaucošām vainām. Kopā ar dakeri. Brīnum zāles nav.
Veiksmi. Vai neaizraujamies ar diētām,kas nogalina zarnu floru? Galējā gadījumā jākonsultējās ar gastroenterologu. Stradiņos ir profesora Danilāna skola.
Veiksmi un mieru.
Re: veders
28.01.2014 12:46
Tas var būt ar AD atcelšanas sindroms, kad organisms pārskaņojas; ja viss labi, var paiet apmēram 3 nedēļas, kamēr organisms sāk funkcionēt pats.

Gremošanas sistēma ir ļoti atkarīga no serotonīna līmeņa.
Re: veders
28.01.2014 17:14
Esmu iepriekš izbaudījusi visas kobras kolonoskopijas, vis bij ok, kaa mazam bērnam. Ar baktērijām vis ir ok jo tās jau lietoju, diētas nav, vnk sekoju ko ēdu.



Edited 1 time(s). Last edit at 28.01.2014 17:14 by depresija.
Re: veders
28.01.2014 17:16
Kā serotonīns ietekmē zarnu darbību?
es paredzu ka ar laiku mans serotonīna līmenis smadzenēs saruks un atkal būs jālieto antidepresanti.
Re: veders
28.01.2014 18:02
90% !!! serotonīna ir zarnās, tam vispār ir ļoti gara un komplicēti aprakstāma iedarbība uz ķermeni. Tā trūkums pamazām var ļoti graut veselību.

Tāpēc cilvēki, kam sākas VD, depresija utt., bieži jūt, ka ir problēmas ar gremošanas sistēmu.

Ja AD atmet, tad ļoti, ļoti pamazām. Bet jāzina, ka organisms pierod, ka to regulē ķīmiski, un katra ķermeņa spējas sākt normāli darboties pašam ir ļoti atšķirīgas. Kādam viens AD kurss var būt āķis uz mūžu.

Tumšais ziemas laiks nav pats labākais AD atmešanas laiks, jo visiem ir mazāk kustību, mazāk gaismas.
Re: veders
29.01.2014 08:31
Kā ar to cīnīties?ko iesākt?
Re: veders
29.01.2014 15:33
Man Dievs! Palīdzēs tikai gastro enterologs un psihoterapeits kopā.Uz vietas , redzot, zinot, lasot analīzes.Zilais ekrāns un jautājumu plūdi nelīdzēs.
Lai saprāts , saprāts un vēlreiz saprāts!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 21?
Ziņa: