prostatas masaazha

Aizsāka Flash 

Flash
prostatas masaazha
05.10.2004 10:00
Esmu dzirdeejis, ka regulaara prostatas masaazha uzlabo potenci. Vai taa ir taisniiba? Un vispaar no mediciiniskaa viedoklja - kaapeec ir labi vai slikti veikt prostatas masaazhu?
Re: prostatas masaazha
05.10.2004 20:14
Laikam ka taisniiba bet par shii efekta mediciiniskiem aspektiem gan iisti nezinu.Droshi vien ka izspiezhot to prostatu sausu vinja kjeraas pie darba un saak savu sekreetu razhot no jauna pie viena uzrazhojot arii kaadu veertiigu hormonu.
Re: prostatas masaazha
05.10.2004 21:01
Man ðíiet, ka ir daudz patîkamâki un veselîgâki veidi kâ to prostatas sekrçtu dabût ârâ.
Ave
Re: prostatas masaazha
05.10.2004 21:03
Otto....:))))
Re: prostatas masaazha
05.10.2004 21:40
Piekriitu Otto ......
Re: prostatas masaazha
05.10.2004 22:22
Kaa lai saka par to patiikamo veidu.Man darba koleeghis uzskata dzimumaktu par gruutu un veseliibu traumeejoshu nodarbi:)
Bet jautaajums profesionaaljiem.Kaapeec tad taada proceduura ieviesta ja jau ir daudz patiikamaaks veids par masaazhu?
Bonija
Re: prostatas masaazha
05.10.2004 23:08
varbût ne visiem ir iespçja pielietot patîkamo un veseliigo masâþas veidu, tâpçc ir izstrâdâts arî tikpat patiikams kompromisa variants -masaaþa ar rokâm
Re: prostatas masaazha
05.10.2004 23:16
Bonija

Un kâ tad citâdi, ja ne ar rokâm, to prostatu var izmasçt (izòemot dabîgo)?:)

Kas tâ par parikti?:)
Re: prostatas masaazha
06.10.2004 00:00
Feeni. ))

Re: prostatas masaazha
06.10.2004 00:10
Ha!To jau es saprotu ka ne katram ir iespeeja bet re kaa dakteri meedz noziimeet tieshi masaazhu.Vinji nesaka lai ieveero 10 dienu draashanos kursu vai lai aarstnieciskos noluukos sistu kulakaa.Sanaak taa ka ar to masaazhu laikam vairaak no vinjas var izspiest.
Re: prostatas masaazha
06.10.2004 00:15
Ku!

Neticu:)
Un kas tad veic to masâþu?
Re: prostatas masaazha
06.10.2004 00:29
Pirksts ))) Drazamais ))) Vibrators ))) Dildo ))) Burkans ))) Ne nu es nevaru )))))

Re: prostatas masaazha
06.10.2004 00:36
Kas veic?Nu urologs parasti.Man taadu pasaakumu reiz ven.dispanserii veica analiizhu ieguushanai.Ljaunais dakteris laupija man nevainiibu....Nu nepatika man taa lieta.Bet tas bija sen.
Gadus 9 atpakalj biju sadomaajis ka prostatas masaazha ir tieshi tas kas man vajadziigs un gaaju pie vienas avantuuristiskas medmaasas.Tas bija daudz labaak kaa ven.dispanserii bet vinju visu laiku vilka uz vienu saanu un man likaas ka vinja manu daargo dziedzeri vairaak spaida nekaa izslauc un taapeec liku mieru shai terapijai.
Taada luuk pieredze.
kugis
Re: prostatas masaazha
06.10.2004 01:03
Mana sieviete dazhreiz akta laikaa pamanaas iebaazt man dibenaa pirkstu un vilt to iekshaa aaraa tikmeer kameer man noiet. Teikshu taa, man patiik shiis sajuutas. Bet to, ka tas uzlabo potenci nebiju zinaajis. Tad jau jaaturpina iesaaktaa strateegjija.
ai, ai
Re: prostatas masaazha
06.10.2004 01:08
Nu, johaidî!
Re: prostatas masaazha
06.10.2004 01:20
Hmm.Taa nav meeghinaats.Bet man kaadreiz zaicha taapat pirkstinju dupsii iebaaza kad es beidzu.Nu es teikshu kaifs bija baigi labais.
Prostatas masâþu,pçdçjâ laikâ iesaka aizstât ar masturbâciju.Masçjot ar pirkstu nespeciâlists var nodarît lielu skâdi.Tas ir maigs vîrieðu dziedzeris ,kas raþo sekrçtu kurð ietilpst spermas sastâvâ.Ilga atturçðanâs,sçdoðs darbs var izsaukt stâzi un lîdz ar to minçtâ dziedzera iekaisumu.Bieþi ðî slimîba var pâriet hroniskâ formâ.Ja vîrietim vai sievietei anâlâ atvere ir pastiprinâta erogçnâ zona, tad dzimumakta laikâ aizskarot ðo vietu uzbudinâjums bûs lielâks.Prostata nav erogçnâ zona.Taisnâ zarna ir paredzçta fekâliju izvadîðanai.Nodarboðanâs viòâ ar sveðíermeòiem var izsaukt daþâdu infekciju iekïûðanu zarnu sieniòâ un lîdz ar to prostatâ. Jo mazâk mçs tur bâzîsimies ,jo labâk.Jâcînâs ar aizcietçjumiem.Pçc vçdera izejas vislabâk lietot mîkstu tualetes papîru un pçc tam apmazgâties.Pçc peldçðanâs ezerâ,upç noteikti ir tûliò jânoslaukas un jâpârvelk sausas peldbikses.Dzimumorgânu pârkarsçðana var radît spermas raþoðanas traucçjumus.Tâpçc rietumos vairs nelieto cieði pieguïoðas peldbikses bet ðortus.Vispâr ðî delikâtâ vieta gan vîrieðiem,gan sievietçm ir ïoti jâuzspasç.
Re: prostatas masaazha
07.10.2004 02:03
Hmm.Nu vienkaarshi enciklopeediski:)
kugis
Re: prostatas masaazha
07.10.2004 09:13
Laimnesim. Kadu tad skadi var nodarit, ja tur mase ar pirkstu?Mana sieviete tadu protstatas masazu man izdara laiku pa laikam.Nu nekas pagaidam viss ir bijis labi, gluzhi otradi, man tieshi tas proces patik.Bet ja tu ta saki, tad man interese kadu skadi tur var nodarit?
d
Re: prostatas masaazha
07.10.2004 09:39
Vienreiz savam draugam iebâzu pirkstu dibenâ, pçc tam veselu dienu nevarçju tik vaïâ no smakas. Mazgâju rokas nezcik x, bet smaku nevarçju nomazgât. Riebîgi:(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 15?
Ziņa: