Vairogdziedzeris!

Aizsāka marta9992 

Vairogdziedzeris!
14.02.2014 07:50
Vakar aizgaju pie gimenes arsta, ieraudziga manu kaklu uzreiz teica, ka palielinats vairogdziedzeris. Man kaklam apakseja dala ir lielaaka, bet tada jau ir kops es atceros, kad viju stavokli daktere arii domaja, ka ir problemas ar vairogdziedzerei, parbaudiija usg un analizes viss ok (tas bija 5 gadi atpakal)
Vakar nodevu asins analizes T4 un to THS vai TSH arii labas, bet man ir jaiet tad uz Usg ja analizes labas?
Ja analizes labas, tad taks nevajadzeetu buut problemaam ar vairogdziederi pareizi?
Re: Vairogdziedzeris!
14.02.2014 09:34
Tas, ka vairogdziedzera hormonālais limenis asinīs ir normas robežās vēl neko nenozīmē, ir vesela virkne vairogdziedzera saslimšanu, kas noris ar neizmainītu to līmeni. Analīzes nozīmē tikai to, ka vairogdziedzera hormonālā sekrēcija ir normas robežās, bet neko nepasaka par pašu vairogdziedzera struktūtu. Var būt cista, kas neietekmē hormonu sekrēciju utt. Piedevām Usg ir informatīva, neinvazīva un nesāpīga izmelēšana, neredzu ne vienu iemeslu kāpēc to nedarīt, ja jau ir aizdomas par kādu patoloģiju.



Edited 1 time(s). Last edit at 14.02.2014 09:35 by nex.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 25?
Ziņa: