palîdziet tikt skaidrîbâ

Aizsāka kukaþiòa 

kukaþiòa
palîdziet tikt skaidrîbâ
05.10.2004 11:13
Padomâjiet, lûdzu, ar kopâ ar mani!
Kas varçtu bût pie vainas, ka man jau 3 dienas ir nelaba dûða? Visu laiku nç, pçc çðanas, no rîta...
Zinu, tûlît teiksiet-esmu stâvoklî.. bet principâ tâ nevar bût, jo nedçïu atpakaï bija reizes, pçc tam mîlçjuðies esam, bet izsargâjoties.
Tagad ârstçju urînpuðïa infekciju un testu nevaru taisît, jo uzrâdîs pozitîvu.
Varbût man ar kuòìi kaut kas, vai kas cits.
Slikti arî jûtos, varbût infekcija???

Ar ko tiek ârstçta tâ infekcija, iespçjams medikamentu blankes.
Tikai nesaprotu, kâpçc testu uzrâdîs pozitîvu?
kukaþiòa
Re: palîdziet tikt skaidrîbâ
05.10.2004 11:23
Arstçju ar kaut kâdu F..... (urînceïu iekaisumiem). Instrukcijâ rakstîts, ka iekrâso urînu un taisot testu parâdîsies kaut kâda viela, tâpçc bûs pozitîvs.
Piektdien bijâ tusiòâ, apaukstçjos, jau setsdien reiba galva... varbût no çdamâ (bijâm austrumu restorânâ), alkohola???
Galvenais, ka netieku pie ârsta, skola, darbs.
Nezinu, ko lai domâ!!!
Tâtad furadonîns vai furamags. Ðîm zâlçm pilnîgi noteikti var bût tâda blakne kâ slikta dûða.
kukaþiòa
Re: palîdziet tikt skaidrîbâ
05.10.2004 12:10
Jâ, furodonîns ... iespçjams tâpçc.
Re: palîdziet tikt skaidrîbâ
05.10.2004 13:33
Uriinpuuslja iekaisumu var aarsteet ar cistenaala pilieniem - jaapilina uz cukura un jaapeed. Vismaz agraak aptiekaas bij taads pieejams. Toties ne slikta duusja un arii puuslis aatraak kluust vesels. Kaadreiz ginekologs taa bij ieteicis - efekts arii bij.

nika
Re: palîdziet tikt skaidrîbâ
05.10.2004 13:43
Jâdomâ, kâ pie daktera tikt!!!
kukaþiòa
bridza
05.10.2004 13:56
O.k. pie daktera eju rît.
Kas tie par pilieniem, bez receptes var dabût, cik daudz jâpilina?
Re: palîdziet tikt skaidrîbâ
05.10.2004 14:10
Normaali.No taa F..... var buut nelaba duusha.
qwq
Re: palîdziet tikt skaidrîbâ
05.10.2004 14:13
tâtad tam dokam arî pajautâ par to va no fura.... var bût slikta dûða (droði vien var) un lai ðis nozîmç citas zâles kurâm ðî blakne varçtu bût mazâk izteikta
Re: palîdziet tikt skaidrîbâ
05.10.2004 14:30
Es nezinu vai var bez receptes, jo peedeejo reizi lietoju pirms vairaakiem gadiem. Jaapajautaa dakterim. Lietot vajadzeeja 3X dienaa vai nu uz cukurgrauda jaapilina vai uz 1 eedamkarotes cukura. Pilienu skaitu preciizi neatceros. Toties kungjim patika un arii uriinpuuslim, jo beizaas regulaarie iekaisumi. Jo lietojot tabletes uz burtu "F"- mociijoos regulaari gadu.

kukaþiòa
bridza
05.10.2004 14:35
Man tas pats, iekaisums atkârtojas regulâri.. pat uz dzimumdzîvi ietekmç, niez, sâpes parâdâs no urînpûðïa iekaisuma... tas, savukârt, parâdâs ne no kâ-svârkus nevelku, visu laiku siltos apavos un zçíçs.

Laikam jâmçìina tie pilieni dabût.
Paldies
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 9?
Ziņa: