Lūdzu, palīdziet atšifrēt saīsinājumu

Aizsāka *Jeļena* 

Lūdzu, palīdziet atšifrēt saīsinājumu
25.02.2014 17:19
Palīdziet, lūdzu, atšifrēt analīzes saīsinājumu "atset." - Urīna analīze: dzelt., dzidrs, īp.sv.-1020, cuk., *atset.*-neg., reakc.-skāba, pl.epit.- reti. Ko tas varētu nozīmēt? Jau iepriekš paldies!
Re: Lūdzu, palīdziet atšifrēt saīsinājumu
25.02.2014 19:44
īpatssvars 1020..Ko nozīmē *atset* nezinu. Cukurs, negatīvs. Reakcija -skāba.Plakanais epitelijs-reti.Lai noteiktu kas,kā ir jāzina sūdzības un pacienta statuss.To var izdarīt tikai speciālists,kas nosūtīja uz analīzēm.Savas informācijas un specializācijas līmenī neko traģisku neredzu.
Lai veselība.
Re: Lūdzu, palīdziet atšifrēt saīsinājumu
26.02.2014 11:54
Runa neiet par veselību. Es esmu tulkotāja un man jāiztulko izraksts no pacienta medicīniskās kartes. Visus saīsinājumus es jau atšifrēju, palika tikai *atset*. Paldies par Jūsu atbildi!
Re: Lūdzu, palīdziet atšifrēt saīsinājumu
26.02.2014 12:14
ko nozīmē *atset.*-neg., tiešām nezinu, bet pieņemu, ka varētu būt : " acetons" - neg.,
Re: Lūdzu, palīdziet atšifrēt saīsinājumu
26.02.2014 16:34
nex Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ko nozīmē *atset.*-neg., tiešām nezinu, bet
> pieņemu, ka varētu būt : " acetons" - neg.,
____________________________________--
Malcis nex. Man tā doma iešāvās prātā. Bet nezinot diagnozi un lietas būtību šaubījos.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 9?
Ziņa: