loti tumsa vedera izeja!

Aizsāka marta9992 

loti tumsa vedera izeja!
28.02.2014 09:43
sodien piecelos un man ir tumsa vedera izeja, tas varetu but no sokolades? Tiesi uz nakti apedu lielo snikeru:(
Re: loti tumsa vedera izeja!
28.02.2014 16:26
Ja nav vecums,dzimums,svars/augums, es nerunāju. Vai nav ēsts vēl kas (bietes, aktīvā ogle...) ? Kā ir ar vispārējo veselību?
Vājums? Slikta dūša? Vakara t* ? Neviens nedos padomu neko nezinot.
Lai saprāts.
Re: loti tumsa vedera izeja!
28.02.2014 18:35
28 gadi sieviete 158cm 55 kg
nav saslimsanas
slikta dusa ir jo 3 dienu sap galvas viena puse ( migreena) ta katru menesi....
neesmu edusi bietes vai oogliiti dzerusi
ieprieksejAas dienas edu tomatus kotletes un galu, un lielo snikeru....
veel padzeeru glaziiti coca colu
nav melna vedera izeja, bet tumsi bruna:(kaa kafija) man buutu jasatraucas?



Edited 4 time(s). Last edit at 01.03.2014 11:43 by marta9992.
Re: loti tumsa vedera izeja!
01.03.2014 17:25
No gaļas var būt tumšāka vēdera izeja. Ja ir vājums,galvas reiboņi, nespēks un turpina būt tumšas krāsas fekālijas, tad pie ārsta.
Cieņā.
Re: loti tumsa vedera izeja!
01.03.2014 17:34
Sajas dienas esmu parsvaraa galu edusi, vel rupju maiziiti. Bav melna vedera izeha, bet tumsi bruuna.
Jutos labi, ja neskaita ka ir nedaudz slikta dusa, bet tas var but ari ni sprandas.
Bet liels paldies oar atbildeem;)
Re: loti tumsa vedera izeja!
02.03.2014 09:05
vedera izeja palika normala, bet slikta dusa palika:( laikam buus viiruss
Re: loti tumsa vedera izeja!
02.03.2014 10:57
nekas nesaap, tik visu laiku taada sajuuta ka pilns veders un slikta duusa
Re: loti tumsa vedera izeja!
02.03.2014 11:12
Daudz dzert šķidrumu, tajā skaitā kumelīšu tēju. Ja nepaliek labāk pirmdien pie sava ārsta. Lai veicas.
Re: loti tumsa vedera izeja!
02.03.2014 11:27
tur jau taa lieta, ka taa vedera sajuuta izskatas kabuus no loti daudz udens dzersanas:)
sajas dienas katru dienu izdzeru 2 litri uudeni, parasti taa nedaru
Re: loti tumsa vedera izeja!
03.03.2014 11:51
Ūdeni jādzer pakāpeniski visas dienas laikā. Pastiprināti saindēšanās un caurejas laikā. Bet tad labāk gultas- istabas režīms.
Lai veicas.
Re: loti tumsa vedera izeja!
03.03.2014 12:59
dakteriite lika padzert cerucalu un teica tagad daudziem esot saads viirus
nedaudz skidraka vedera izeja arii paradijaas:(
No riitinja meginaaju pavemt lai paliktu vieglaak, tacu araa naak udens ko biju dzerusi:(
izdzeru lacto seven tulinj nopirksu mezym forte, veders ar visu laiku ruuc



Edited 2 time(s). Last edit at 03.03.2014 13:36 by marta9992.
Re: loti tumsa vedera izeja!
05.03.2014 08:24
Biju pie adkteriites vinja saka ka ats agad taads viiruss esot. lika dzert kumelisu teeju. Teicu ka man viena briidi likaas ka vedera izeja ir ar glotam caurspidigam nedaudz, vinja arii teica ka tas ir normaali pie sada virusa. Taa tumsa vedera izeja nebija tik tumsa lai satrauktos, jo esmu mainiijusi edienkarti vairs needam tik treknus edienus. Biju ieprieksejas dienas edusi daudz galu taadel arii bija tumsaaka kaa parsti.
Slikta dusa veel ir tacu nav tik traki vairs tik loti neskebina. Ceru ka paliksu vesela. Esmu jau prieciiga ka ir nedaudz labaak:)
Re: loti tumsa vedera izeja!
05.03.2014 10:59
Un vel pirms man palika slikra dusa piektdien , iepriekseja diena ceturtdien pec garas darva dienas ( sezot pie galda ) piecelos man dikti griezas galva un nakamaja diena sakas slikta dusa. Man ir sedoss darbs, varbut spranda un muguraa kas savilkts. Veidohas neliels kupritis un ir tada velkosa mugura.
Re: loti tumsa vedera izeja!
05.03.2014 12:45
daktere saka slikta dusa ir man uz nervu pamata jo asins analizes ir perfektas arii CRO ( iekaisums) ir perfektas. Laikam vedetativa distonija
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 22?
Ziņa: