par slimību pārnēsāšanu...

Aizsāka kadina 

par slimību pārnēsāšanu...
01.03.2014 07:48
Sveiki...lieta tāda ka manam draugam sāk niezēt bišķiņ dzimumlocekļa galiņš pēc manas samīļošanas, viņš saka varbūt es esmu pielaidusi kādu viņam slimību...bet man nav bijis nekāds cits kontakts ar citiem partneriem...viņš saka ka mutē var dzīvot STS slimības,vai tā var būt???
Gvido
Re: par slimību pārnēsāšanu...
01.03.2014 13:34
http://www.dermnet.com/images/herpes-immunocompromised/picture/8599
Re: par slimību pārnēsāšanu...
01.03.2014 17:15
Trešām personām paskaidrojumus nesniedzu. Jāapsekojas abiem pie STS speciālista.Orāli infekciju var nodot,ja iepriekš bijis tāds intīms kontakts ar citu partneri.
Cieņā.
Re: par slimību pārnēsāšanu...
06.03.2014 12:55
Sveiki...joprojām manam draugam liekās ka esmu infekcijas pārnēsātāja...vai ir iespēja nodot siekalu analīzes??kur un cik tas maksā?un kā analīze saucās???
Re: par slimību pārnēsāšanu...
06.03.2014 13:40
Teorētiski, tākā varētu mutes dobumā dzīvot gan gonokoki, gan bālās spirohetas, hlamīdijas uc ,bet tad jābūt novājinātai imunitātei un mutes dobuma infekcijai, siekalām ir antibakteriālas īpašības, maz ticams ka esi draugu inficējusi orālā seksa laikā,..bet pārbaudīties nekad nav lieki, aizej pie dermatovenerologa, ja jau tāds uztraukums..
Re: par slimību pārnēsāšanu...
06.03.2014 16:44
obligāti pie ārsta jāiet??? nevar nodot tās analīzes bez nosūtījuma???uzreiz ejot uz labaratoriju...un kā saucās tā analīze???paldies jau iepriekš...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 20?
Ziņa: