Ko jût vîrietis-ginekologs

Aizsāka Ziòkâre 

Ziòkâre
Ko jût vîrietis-ginekologs
05.10.2004 13:29
...bâzdams pirkstu dâmai vagînâ un anâlajâ atverç? Vai viòam tâdâs reizçs nenoiet?
miks
Re: Ko jût vîrietis-ginekologs
05.10.2004 13:38
Man nenoiet :))))
Re: Ko jût vîrietis-ginekologs
05.10.2004 13:41
Es nezinu ko Juut, bet vienu gan varu apgalvot ,ka sho proceduuru veic krietni tiiri tehniski saudziigaak nekaa ginekologs sieviete.

Luu
Re: Ko jût vîrietis-ginekologs
05.10.2004 17:51
Es varu tikai piekrist bridzai :) vairs nemainitu savu ginekologu pret kadu ginekologu sievieti, varbut vienkarsi ieprieks bijusi slikta pieredze :(
Bernadeta
Re: Ko jût vîrietis-ginekologs
05.10.2004 19:44
interesanti, un kâdas fantâzijas ir tai ziòkârîgajai, kurai gribçtos, lai dakteris ko nâvîgi justu?
Re: Ko jût vîrietis-ginekologs
05.10.2004 19:54
Atkal jau kaads te meegjina kaut ko glorificeet vai nu arii nepaarprotami noraadiit uz kaada truukumiem!

Nu nejuut aarsts neko, nejuut!

Graamatvedis domaa - baaaa.....kaarteejaa idiotiskaa atskaite VID-am
Bankjieris domaa - baaa....re kur velkaas kaarteejais naudas maiss
Aarsts domaa - baaa....kaarteejais puuzhnjojoshais galjas gabals
Olu kundze iespeejasms, ka nedomaa neko

Protams, pa vidu gadaas vienkaarshi kaads patiikams cilveeks, kursh pasmaida un tas arii padara to ikdienas rutiinu kraasainaaku!
Re: Ko jût vîrietis-ginekologs
06.10.2004 00:37
Nav jau galas gabals... Vel ir ada, kauli pa vidu, maiss ar organiem (kurs morga bija saprot) :)))) ....

Un vel, visiem bez iznemuma ginekologiem viriesiem noiet..., vini visu laiku ar mitram biksem, katru dienu staia. Nepamaniji vai?. Bet kurs piesei prezervativu, dienas beigas no ta izlei laikam litru to kas nogaja...... :)))


Protams ka pacients ir cilveks... Viens patikams atrs, ne visai.

Oooo
Re: Ko jût vîrietis-ginekologs
06.10.2004 00:39
Re: Ko jût vîrietis-ginekologs
06.10.2004 00:55
Vari iedomaties katru reizi kad ieraugu... Tik vajag bakstities, vis nogaja ))) Un katru reizi. Vari iedomaties pat pamperi vajadzeju uzvilkt. Bet tas man, bet nabagi ginekologi, ko tiem darit )) Sluteni jasei klat , bet aizmugure sanitare ar spaini savac ))

Re: Ko jût vîrietis-ginekologs
06.10.2004 01:04
Kaa nu tur buutu bet gan jau viens otrs zakjis tiiri labi patiik.Taapeec jau laikam tie viirieshi ir taadi labi ginekologi:)
Un, ja esi simpâtiska, tad visu laiku par to jâpiedomâ.. Nu, nez, kas tur var sanâkt.
Re: Ko jût vîrietis-ginekologs
06.10.2004 01:12
Pofigs ka dakterim biksees noiet.Galvenai ka labi aarstee.
siev
Re: Ko jût vîrietis-ginekologs
06.10.2004 01:13
Nedaudz savâdi ir, kad vîrietis usg apskatç, paslidina to gareno daiktu gar lûpiòâm, un pçc tam iebâþ iekðâ. Ir tâda interese, ko viòð tajâ brîdî domâ. Nedaudz neçrti.
Re: Ko jût vîrietis-ginekologs
06.10.2004 01:18
Strada vins. Beidziet. Darbs tads.

Kad es apskatiju karavirus pirti mani par zilo nosauca. Kapec? Tapec ka pasiem tadas domas galva. Domajiet ko domajiet, nevis pat runajiet.

Toreiz es to karaviru noedu.... Dabuja man vins pa pilno klapi...

Re: Ko jût vîrietis-ginekologs
06.10.2004 01:18
Protams, kâds jautâjums, tâdas atbildes, bet...

Gribçtos minçt, ka mums visiem piemît seksualitâte, un caur to arî sapòi un fantâzijas. Ârsts arî ir tikai cilvçks, un tas , ko viòð domâ, lai paliek noslçpums.

Vîrieði ginekologi ir taktiski, maigi un saprotoði.
Bet, ja praktiski paskatâs - pirkstu tak bâþ ne ko citu. Ja nu dokam nav 16-18 gadu, kad ar domâm vien gana, tad laikam pa to pirkstu noiet?
ku sieva
Re: Ko jût vîrietis-ginekologs
06.10.2004 12:38
Manam vîriòam toties noiet, kad taisa klizmu meitâm, ne jau velti viòð to tik bieþi mîl darît!
Re: Ko jût vîrietis-ginekologs
06.10.2004 13:24
Skatos kaadam taa niez,taa niez.
jûsu vârds
Re: Ko jût vîrietis-ginekologs
06.10.2004 14:06
A, manam vîriòam noiet, kad sûkâju viòa pirkstu. Tâtad var.
RAIBS
Re: Ko jût vîrietis-ginekologs
07.10.2004 11:49
Te jau anekdote
Paegliisha vecvecteevs bija ginekologs.
Paegliisha vecteevs un teevs arii bija ginekologi.
Paegliisha abi braalji ir ginekologi.
Nu nevareeja vinji atskatiities......

Un tagad padomaajiet - visas ginekologjes sievietes ir lesbietes, un piepilda ar jums savas sadistiskaas veelmes.

Un vispaar - taada "diskusija" jau te bija
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 14?
Ziņa: