tarpi?

Aizsāka marta9992 

tarpi?
09.03.2014 08:37
Nezinu pamaniju divas dienas jau ( nemaku paststit) kaa utis ir galvaa tas olinjas ( man vijas nav galvaa)
Bet ejot uz tualeti veedera izejas laika tadas ka cietas olinjas mazinjas tumsi brunas gandriz melnas. Vinjas var saspiest ar tualetes papiru un vidu kaa skidrums, kaa balts nedaudz kaut kas. protams vinjas nekraksk kaa utis. Kas tas vareetubut??? Ja butu edusi kivi domatu ka tas sesklinjas, bet neesmu edusi.



Edited 1 time(s). Last edit at 09.03.2014 08:42 by marta9992.
Re: tarpi?
09.03.2014 10:11
Nodod analīzes.

Marta, un vai Tev gadījumā nav hipohondriskas problēmas? Pēc Taviem ierakstiem rodas aizdomas, ka ir, kā arī sakāpināta strespilna reakcija pret visu dzīvi?

Nopietni jādomā, kā sevi stabilizēt.
Re: tarpi?
09.03.2014 10:40
man taa saak likties, esmu loti stresaina:(
dzeru herbastress kadas 3 dienas.
riit nodosu analiizes
Re: tarpi?
09.03.2014 11:26
tasir magones, kauns pasai par seviim;) estak vakar edu cepuminjus:)
bet tagad skiet ka galva griezas - viss uz nervu pamata
galiigi stulba palieku
Re: tarpi?
09.03.2014 12:04
Varbūt padomā par psihologu, iemācīsies saprast, kāpēc ar Tevi tā ir, un problēmas pašas pazudīs.

Vēl ir vērts pievērsties labai meditatīvai praksei laba skolotāja vadībā.

Pašlaik Tu sevi vienkārši moki.



Edited 1 time(s). Last edit at 09.03.2014 12:44 by Runcene.
Re: tarpi?
09.03.2014 12:20
paldies par padomu, buss kaut kas jaadomaa;)
nomoku gan:( besii pasai araaa
Re: tarpi?
09.03.2014 12:25
man ir taa, ja kaut kas iesaapaas vai notiek, googlee ir tik daudz informaacijas ( visas slimibas kas saistaas ar manaam paziimem - ir manas) ;(
man ir paniskas bailes saslimt,no arstiem utt.
Man uznaak taadi periodi ka mekleeju kaadu slimiibu sevii visu laiku. Pat negribot, vienkarsi sasaistoot kopaa ar tiem simptomiem kas man tajaa briidii ir.
Zinu, tas ir mulkiig
Re: tarpi?
09.03.2014 14:25
Mazās cietās "oliņas" ir cietas kakas kas izveidojušās spazmātiskā aizcietējuma laikā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 3?
Ziņa: