galvas asinsvadi

Aizsāka toksikomaane 

galvas asinsvadi
13.03.2014 00:06
Sveiki. Veeleejos noskaidrot kaadas probleemas rada paplashinaatas veenas galvai/kaklam? Interesee arii kaadi ir simptomi redzamie.
Re: galvas asinsvadi
13.03.2014 09:50
Vajadzētu tākā zināt,ko vairāk kas par vēnām paplašinātas ? pavadslimības? utt
Re: galvas asinsvadi
13.03.2014 13:14
Nu itkaa galvas atpluudei ir paplashinaatas veenas. Vairaak gan kaklam. Galvenaas veenas. Itkaa esot tonuss. Nezinu kaapeec man izrakstaa viss ir sarakstiits ka ir normas robezhaas, bet man nezin kaapeec izrakstiija zaales un veel aizsuuta pie psihoterapeita. Nesaprotu kaapeec
Re: galvas asinsvadi
13.03.2014 13:24
Nu, principā paplašinātas vēnas rada nevienmērīgu asins plūsmu un virpuļus paplašinājuma vietās, kas var veicināt trombu un embolu attīstību,,bet pats termins- paplašināta vēna tāds nekonkrēts un būtībā neko konkrētu arī neizsaka.
Re: galvas asinsvadi
13.03.2014 13:33
Vienkaarshi man nesaprotama lieta ka duplexaa uzraada ka viss ir normas robezhaas, tomeer itkaa esot paplashinaatas veenas. Bet tad jau izrakstaa to vajadzeetu noraadiit?! Ieteica palietot detralex, bet ja ir biezhas galvassaapes, nogurims, probleemas ar iemigshanu, agresivitaate...nezinu kaapeecan taads izraksts
Re: galvas asinsvadi
13.03.2014 13:44
man ari nesen usg galvai un kaklam teica ka ir paplasinatas venas, nosutija pie neiraloga, kapec kas tas ir, nav ne jausmas pasai!
Re: galvas asinsvadi
13.03.2014 13:54
Pie neirologa es veel saprotu, bet psihiatrs kaapeec vajadziigs pie paplashinaataam venaam?
Re: galvas asinsvadi
13.03.2014 22:43
nu tad psihiatrs vai psihoterapeits?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 6?
Ziņa: