Kugis

Aizsāka marta9992 

Kugis
13.03.2014 09:15
Sveiki!
Biju uz kobru un man atklaaja eroziva gastroduodenopatija un protams helicobakterijas.
Dakteris saka ka varetu but no ibumetina ko biju lietojusi pusotru nedelu atpakal. Un tad arii man palika slikta dusa un nedaudz dedzinasanas sajutas.
Tad gribu jautaat kas iisti taa erozija ir?
un vai tas helicobakterijas oblogati janide laukaa ar antibiotikam?
Kas varetu sadziedet eroziju? Gasec 10mg, controlok? Vai var varbuut ar linseklam?
Nesaprotu kas tas iisti ir
Re: Kugis
13.03.2014 15:39
Bez sīkākas informācijas par pacientu padomus nedodu.
Re: Kugis
13.03.2014 17:04
sieviete, 160cm 53kg
28 gadi
vel man tur rakstiits erozija klata ar hematinu, kas tas vel par zveru??
Lietojot tuksa linseklu uzlejumu varetu pariet taa erozija vai jadzer omerprozols?
Kas vispar ir erozija, pec erozijas cula vai gastrits? Neko nesaprotu
Re: Kugis
13.03.2014 18:30
erozija ir kaut kas starp čūlu un gastrītu.
Man bija čūla... nezinu kādēļ tai laikā (91 gads) to ārstēja tik ilgi, bet mani ārstēja ar diētām 4 gadus. Bija arī erozija un arī čūla... bija arī gastrīts... tad tūskains gastrīts :D Man toreiz dzirdīja smilšērkšķu eļļu... bet mūsdienās... man te paziņai mēneša laikā ar kaut kādiem preparātiem čūlu saārstēja...ta kā domāju, ka Tev no stress

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kugis
13.03.2014 18:57
Noteikti no stresa dakteris teica sekas no ibumetina jaut gan daudz vinju nedzeru.
Vinja paZudis pati no sevis ja es ieverosu dietu un dzersu linseklu udeni? Vai toner nan butu halietk omerprazols gasec vai controloc un vel ieminejas sucralfats.???
Re: Kugis
13.03.2014 19:12
Tu pārlasi vēlreiz ko rakstīju ;)
Naheram Tev jāārstē ILGI... ja to var izdarīt ātri ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kugis
13.03.2014 19:30
es sapratu ka jadzer zales:( Man taa vinjas neptiik;(
tik tiesam tas ir gandriz kas cula??? Nakamais aiz erozijas man bus cula???? ;(
Re: Kugis
13.03.2014 19:41
Normāli jebkurš tāds jēlums sadzīst 5 - 7 dienās pats bez jebkādas ārstēšanas. Ja tas tā nenotiek, tātad ir iemesls. Ticamākā versija (par procentiem 95 vismaz) ir stress.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kugis
13.03.2014 19:42
hvz... vai nu man dēl jersineozes vai kā cita dēļ.. nekas pāris dienās nedzija

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kugis
13.03.2014 19:53
tu mani nomierinaji, ka erozija sadzist 5-7 dienu laikaa pati:)
iepriecinji:)
tad pagaidam zales nedzersu, dzersu linseklas un putras edisu no ritiem:)
dakteris domaa ka tas ir no ibumetina, jo bija migrena, ibumetinu dzeru 3 dienas pa 2vam tabletem, 4ta diena migrena pargaja un sakas drausmigi slikta dusa, taa vairaakas dienas, tad slikta dusa nomierinajas un tagad nedaudz dzedzina kakla, krutis isti nevar saprast. paris dienas padzersu linseklas varbut uzlabosies kaut kas:)
Re: Kugis
13.03.2014 20:07
3 dienas pa 2tb? Tas nu gan nekas nav. Ja Tev no ibumetīna šitā kunģis uzvedas, tad no Nimesulid laikam uz vietas nobeigtos. Pie kam 2tabletes... šķiet, ka vairāk par 400mg vienā tabletē nav nopērkams. Max deva paredzēta 1200mg... nu baigi jutīga tad... pie kam... Tavas blaknes ir novērotas retāk kā 1 no 100 pacientiem, bet biežāk kā 1 no 1000 pacientiem, kuri lieto ibumetīnu. Es teiktu, ka tev jau viss ir sen un tikai tagad pamanīts.

Kā arī es tomēr uzskatu, ka tur vēl kaut kas klāt...tas pats stress.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kugis
13.03.2014 20:07
.Jādzer triju zāļu kombinācija 7- 10 dienas. Tās un kā nozīmē ģimenes ārsts! Nedzeri ja negribi. Neaizņemiet draba virsmu un neprasiet padomus, ja neklausiet speciālistus.Jo ilgāk Heliko baktērija kuņģī,jo vairāk kuņģa dziedzeri pārtrauc strādāt. No jauna viņi nerodas! Jo skābe ilgāk iedarbojas, jo lielāka iespēja, ka būs slēdzošo sfinkteru (atveru) deformācija.Sāksies atviļņa slimību,ko izārstēt praktiski nevar. Pēc antibiotiku lietošanas sekas vēlāk var kompensēt. To pateiks gastroenterologs un ģimenes ārsts.Nekādas linsēklas vēl Helikobaktēriju nav nogalinājušas. Tad jau Nobeļa prēmija būtu iedota.
Dot padomu pļāpājošām kundzēm ir kaitīgi veselībai.Tagad te 10 dienas apspriedīsim dzert vai nedzert ārsta nozīmētās zāles.Pēc tam 10 dienas ak un vai- gāzējas, sāp, aizcietējumi,aplikta mēle,slikta elpa.Ja netic savam ārstam , tad jāiet pie pūšļotājiem un Elejas tantēm.



Edited 1 time(s). Last edit at 13.03.2014 20:10 by Mazdakteris1.
Re: Kugis
13.03.2014 20:14
nesaku ka linseklas iznices tas bakterijas, zinu ka nee
domaju ka linseklas varetu sadziedet manu eroziju?
loti negribas dzert stipras zales, bail:(
Re: Kugis
13.03.2014 20:22
Viss ir pateikts. Jāiet pie psihiatra. Lai miers sirdī un veselība.
Re: Kugis
13.03.2014 22:42
Stipras zāles?
Tas ir tipa Capecitabine? Jeb ko tu sauc par stiprām?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kugis
14.03.2014 11:08
No gasec nav blakusparadibas? Es izlasu vinjas un bail dzert. Zinu ka tas ir stulbi;(
Re: Kugis
14.03.2014 13:59
Zināji, ka ir kaut kāds % cilvēks, kuri dušā paslīd un nositas, iziet no majas un auto notriec, aizmieg un nepamostas utt utjp ...nearstē kunģā čūlu un nomirst no kunģa plīsuma... attiecīgi var neiet dušā un smirdēt... neiet ārā no mājas lai netiktu zem auto, neiet gulēt lai miegā nenomirtu un nedzert zāles lai nomirtu nomodā :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kugis
14.03.2014 18:15
Izdzeru venter ( sucralfatu) dakterus biha uzrajstijus izlietosu un tad kersos pie helikobakteriju uznidesanas
Re: Kugis
15.03.2014 05:44
pec ta venter ( sucralfata) idzersanas bija slikta dusa un loti daudz atraugas, tik tiesm daudz kadas divas stunds. tad padzeru kumelisu teju un aizgaju gulet. Tagd esmu pamodusies,vismaz dedzinasana vairs nav. Tam traugam pec sim zalem jabut? Kads ir dzeris?
Re: Kugis
15.03.2014 09:22
Nevajadzēja būt nekādām tādām atraugām.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kugis
15.03.2014 11:04
daktere lika dzert almagelu
vinjs man ari palidzes pret to dedzinasanu un eroziju?
Re: Kugis
15.03.2014 12:07
Es sen laikam neko tādu neesmu redzējis :)
Tev šķiet jāsāk ar galvas ārstēšanu un tad pie kuņģa ķerties.
Visas tas zāles ko Tu sauc, ir grūti nosaukt par bīstamām. Saaukstēšanās kokteilīši ir DAUDZ bīstamāki.
Klausi savu ārstu un dzer zāles.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kugis
15.03.2014 12:19
Daru ko liek, dzeru almagelu
Cerams ka palidzes....
Un vel teica uz nakti gasec 10mg
Re: Kugis
15.03.2014 12:54
marta9992

Almagels ir līdzīgs tam Sucralfata. Būtu man teikšana, es Tev iztaisītu klizmu. Lielu. Tāpat vien. Lai Tu nomierinātos un atslābinātos...

A, un vēl, erozija ir tā pati čūla, tikai medicīniskāk nosaukta...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kugis
15.03.2014 13:18
Piekrītu ku! un Mateus.

Ja šeit vēl uzrakstīs kādi 50 ar pārliecināšanu, ka viss ir ok un nekas nav galēji traki, autorei tik un tā būs bail.

Hipohondrija ir nepārliecināma, jo paradoksālā kārtā tā parasti ir sirdzējam mīļa.
Re: Kugis
15.03.2014 13:32
Nav erozija - cula
Jautaju arstam.
Dzeru almagelu un gasec
Re: Kugis
15.03.2014 13:36
Erozija ir
virspusigs nobrazums.
Teicu ka no sukralfara slijra dusa bija un loti daudz atraugas divu stundu garuma. Tadel daktere lika dzert alnagelu un gasec.
Re: Kugis
15.03.2014 13:41
Tad mierīgi dzer, labi medikamenti. Esmu savulaik dzērusi, un, redz, dzīva.

Bet Tavam ķermenim ir nepieciešams restarts, ku! pie Tevis laikam gan netiek (bet tiešām derētu), taču kamēr Tevi kaut kas neizsitīs no šīs riņķošanas ap visām ķermeņa sajūtām, Tu sevi malsi kotletēs; ir, ir erozija čūla, un tas no pārlieku lielas nervozitātes.

Ķermenim nav vairs spēka; meklē veidus, kā sevi izsist no šāda sevis apkalpošanas procesa, tas ir pašiznīcinošs.

Ja neko nedarīsi, ar laiku katra skrambiņa Tev liks iztēloties vismaz reanimāciju, ja ne zārku.
Re: Kugis
15.03.2014 13:54
Nav tik traki ar nanim
Dzeru jau no vakardienas un ir labak nav vairs tkk liela dedzinasana. Esmu prieciga;)
Erozija bav cula prasiju gastroenterolofam un divam gimenes dakterem. Tas ir virspusejs nobrazums un teica ka sekas no ibumetina. Lai nedzeru vairs. Pirms laika slikti 3 dienas dzeru ibumetinu jo migrena. 4diena piecelos ar nenormali sliktu dusu un taa pusotru nedelu, kamer aizgaju uz kobru
Re: Kugis
15.03.2014 14:04
Sorry, ka rakstu ar kludam, rskstu no telefona.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 2?
Ziņa: