Kugis

Aizsāka marta9992 

Re: Kugis
15.03.2014 14:17
Štrunts par kļūdām, nu tad veseļojies, vnk medicīnā, ko esmu mācījusies un kur esmu strādājusi, erozija vienmēr ir bijis tas pats, kas čūla, varbūt vnk ļoti virspusējs tas bojājums, un doki negribēja īpaši baidīt.
Re: Kugis
15.03.2014 14:27
Jaa virspusigs nobrazums glotadai;) dzersu tulinj gasec 10mg
Re: Kugis
15.03.2014 17:01
Izdzeru gasec 10mg \
cik reizes diena to gasec 10mg dzert?
Un almagelu cik daudz?
Un cik lielam starplaikam ir jabut strap abam zalem?
Re: Kugis
15.03.2014 20:18
B*a... :D
Мама ради её обратно :D
Pie ārsta ta saprotu, to vizīti, Tu nosapņoji vai izgudroji, lai tupa kaut ko iekomentētu?
Pretējā gadījumā dod vārdu uzvardu tam ārstam, kurš izraksta zāles un nepasaka ka lietot ;)

Almagel: http://www.visaszales.lv/Dokuments/2051
Gasec: http://www.visaszales.lv/Dokuments/1776

Un davai marš pie psihologiem ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kugis
16.03.2014 17:53
Ludzu palidziet tikt skaidriba
gimenes arste saka dzert hiconcil 500mg 2reiz diena pa 1 tabletei, claritromicins 500mg 2reiz diena pa vienai tabletei un omerprazols 20mg vienu reizi diena. Vairak nevajagot jo sabeigsot aknas esmu 50kg smaga. Bet ja dzersu tik mazas devas man ta helicobakterija vispar pazudis?. Bet gastroenterologs saka hiconcil 500mg pa 2vam 2reiz diena, claritromicins 500mg 2reiz diena pa vienai un omerprazols 20mv 2reiz diena pa vienai tabletei.
Un vel ir rakstits ka jadzer ik pa 12 stundam claritromicins. Bet zales izdzeru 13 es varu uz nakti dzert ap 22? Nekas ka nebus 12 stundas?
Re: Kugis
17.03.2014 10:35
Vari dzert kā gastroenterologs teica. Bet varbūtība, ka helikobaktērija nosprāgs tāpat nav pārāk liela. Un kas pats galvenais, ja Tev ir problēmas ar nerviem (kas visticamākais ir mazā svara rezultāts) tad gastrīts, KZS u.t.t. veiksmīgi var turpināties arī bez helikobaktērijas.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kugis
23.03.2014 16:41
izdzeru visu antibiotikas kursu, tagad turpinu dzert omerprazolu 20mg reizi diena. Dedzinasana ir pargajusi un slikta dusa ar. Pec cik ilga laika vajadzetu iet atkartoti taisit kobru? Vai pie tadam mazam erozijam var vairs netaisiit?
Arsts neko neteica kad lai naaku, un vai vispar ir veel jaiet
Re: Kugis
25.03.2014 09:19
Parunāt ar gastroenterologu. Arī diēta ir jāievēro. Jāsaved kārtībā nervi. Personīgo higiēnu ievērot strikti. Celt imunitāti. Par visiem punktiem lasīt internetā un mācīties. Galvenais nelekt no viena grāvja otrā. Turpināt terapiju un profilaksi sava ārsta uzraudzībā. Neēst nemazgātus dārzeņus un augļus. Salātus un termiski neapstrādātus produktus sabiedriskās ēstuvēs nelietot. Parasti atkārtotu pārbaudi jāveic pēc gada. Sevišķi ja ir uzstādīta diagnoze Hr. gastrīts.Jāseko arī pašsajūtai.Es tomēr konsultētos par svaru.Jo no tā ir atkarīga imunitāte.Man to neprasīt, jo es neredzu un nezinu ne jūsu augumu,dzīves veidu,ādas un nervu sistēmas stāvokli.Rakāties" palagos" arī nav laika.
Re: Kugis
25.03.2014 11:03
Bet slikta dusa no ritiem vel ir nedaudz. Tadas ka atraugas
Tas ir normali? Dzeru divas nedelas omerprazolu. Pec cik ilga laika varetu pariet tas sliktas dusas un atraugas? Svars es domaju ka man ir normals pie mana auguma 158cm
Cik ilga laika vajadzetu oariet sliktai dusai un pec cik ilga laika sadzit erozijai?
Liels Paldies par atbildem
Re: Kugis
25.03.2014 11:05
Ja slikta dūša ir no veģetātikas un stresa, tad no omeprazola tā nepāries.
Re: Kugis
25.03.2014 11:55
Nu tad ja man nepaRies slikta dusa un atraugas tagad no ta gasec tad tok laikam bus VD
Re: Kugis
25.03.2014 12:23
Bet no ka tas gaisa atraugas visas dienas garuma man ir? No tam atraugam ari ir ta slikta dusa:( nekas uz augsu nenak vinjas ir kaa gaisa
Re: Kugis
25.03.2014 12:45
Mjā, Tu grūti saproti, ko Tev raksta... Turklāt vairākas reizes vairāki cilvēki.

Tu esi hipohondriski sasējusies ar visām ķermeņa izjūtām, reģistrē katru sīkumu un esi pastāvīgā uzvilktības stāvoklī. Katrs pa laikam raugājas, pirž un dara vēl visu ko citu.

Man laikam vairāk sakāmā nebūs, kamēr Tu nesāksi kaut ko darīt savu nervu labā.

Esi jau, piemēram, sazvanījusi vai meklējusi kādu psihoterapeitu?

Ņem, lūdzu, vērā, ka te visi atbild savā brīvajā laikā.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 5?
Ziņa: