Problēma ar pumpiņu.

Aizsāka Aleksitis 

Sveicināti.

Man ir radusies maza problēma.
Man uz dzimumlocekļa ir uzmetusies maza maza pumpina, es tikai nevaru saprast kāda un no kā!
Viņa izskatās kā tās kas metas pa visu ķermeni vai uz sejas parasti kuras paliek baltas. vai arī tas ir kkas cits?

Es ceru jūs palīdzēsiet man rast mieru, jo man meitene saka ka tas nav nekas traks un cik mēs meklējām google, tad ta nav ari STS slimiba jo tur savdak paradits bildes ir viss!

Ceru palīdzēsiet.
Ar cieņu, Aleksandrs.
Re: Problēma ar pumpiņu.
13.03.2014 15:34
Cik mums gadu? Augums/svars? Vai uz sejas tādas ir?
Aleksitis
Re: Problēma ar pumpiņu.
13.03.2014 15:36
Man ir 25gadi, augums 183cm svars 73kg.
Uz sejas nav, es biju domajis lidzigas bet nav.
varat palīdzēt ar problēmu?
Re: Problēma ar pumpiņu.
13.03.2014 15:44
Svara trūkums var norādīt uz vidēji zemu imunitāti. Ja nav iekaisuši( sāpīgi ) cirkšņa limfmezgli. Ja no rīta nav dzeltenīgi-zaļgani izdalījumu no urīnvada. Ja nav vakara subfebrila t*. Tad tā varētu būt parasts sviedru, folikula vai tauku dziedzera iekaisums. Uzlīme ar Višņevska ziedi dažas dienas palīdzēs. Spaidīt nedrīkst. Svarīgi vai nekas līdzīgs , vai citas sūdzības nav draudzenei. pretējā gadījumā labāk iet pie dermatologa STS speciālista.
Lai veiksme.
Aleksitis
Re: Problēma ar pumpiņu.
13.03.2014 16:58
Man ir izopereti limfmezgli vedera dala kreisaja puse visi, taka man vini nebus iekaisusi. tur viss kartiba, nesap nekas man!
No ritiem pačurāju kā vnm, ir oranžīga čura, jo es daudz ļoti lietoju šķidrumu un temperaturas mainas man nav, viss ar vinu kartiba ir!
To ziedi jasmere virsu ir uz tas pumpiņas un kas ir ja to pumpu pārplēš vai izspiež?

Paldies jums par palīzību.
Re: Problēma ar pumpiņu.
13.03.2014 19:52
Uzlīmē plāksteri. Jo ātrāk jo lielākas cerības,ka noies pēc laika pats. Ja saspiež, var kļūt lielāka.
Plāksteris un Višņevska ziede rada izsutuma efektu un dziļi iedarbojas.Nepļāpā bet rīkojies.Ja šaubas joz pie ādas ārsta.
Iet runa par cirkšņa limfmezgliem nevis vēdera lajas daļas. Ja bijusi tāda operācija, es noteikti ietu pie speciālista , nevis diennaktīm pļāpātu.



Edited 1 time(s). Last edit at 13.03.2014 19:54 by Mazdakteris1.
Re: Problēma ar pumpiņu.
14.03.2014 10:21
Limfmezglus, tāpat sava prieka pēc neviens neoperē un limfadenīts? vēdera lejasdaļā,..hm,... kāds bija iemesls limfmezglu operācijai? Vispār grūti saprast, kas pa " pumpu" , iekaisusi? sāpīga? konsistence, mīksta, cieta?, precīza lokalizācija?
.....ja tā ir maza, maza un iekaisusi, tad viss drīzāk mikrotrauma ar pavadinfekciju,..pāris dienu laikā pāries, bet ja nepāriet un vēl palielinās, tad gan labāk meklēt speciālistu.
Re: Problēma ar pumpiņu.
14.03.2014 16:58
nex Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Limfmezglus, tāpat sava prieka pēc neviens
> neoperē un limfadenīts? vēdera
> lejasdaļā,..hm,... kāds bija iemesls limfmezglu
> operācijai? Vispār grūti saprast, kas pa "
> pumpu" , iekaisusi? sāpīga? konsistence,
> mīksta, cieta?, precīza lokalizācija?
> .....ja tā ir maza, maza un iekaisusi, tad viss
> drīzāk mikrotrauma ar pavadinfekciju,..pāris
> dienu laikā pāries, bet ja nepāriet un vēl
> palielinās, tad gan labāk meklēt speciālistu.
______________________________________________
Izskatās ka puisis taisa " desu''. Bezjēgas pļāpāšana par vienu pumpu. Nepaskaidrojot kāpēc operēti limfmezgli.Piekrītu, vēderu vienkārši tāpēc vaļā negriež.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 20?
Ziņa: