ginekologs-senite

Aizsāka senite 

senite
ginekologs-senite
05.10.2004 16:28
Biju pie ginekologa un man pateica, ka man esot senite, vajag lietot svecites. KAs ta ir par seniti? Vai vina ir lipiga un ka es pei vinas vareju tikt?
senite
Re: ginekologs-senite
05.10.2004 20:47
Ludzu palidziet cilveki?
B.B.
Re: ginekologs-senite
05.10.2004 21:58
Kas tâ par sçnîti - precîzi var pateikt tikai pçc analîzçm, bet visticamâk - Candida. Ir lipîga dzimumceïâ. Ja lietosi ârsta norâdîtos medikamentus pietiekami ilgi - cik noteicis ârsts, izârstçsies un viss bûs labi!
Re: ginekologs-senite
05.10.2004 22:29
Candida par lipiigu uzskatiit nav visai pareizi jo parastiti jau ietilpst maksts mikrofloraa un atbriivoties no taas uz visiem laikiem ir gandriiz nereaali.Iesaku pieveerst uzmaniibu apstaakljiem kas vareetu buut par ceeloni vinjas uzplaukumam.
B.B.
Re: ginekologs-senite
05.10.2004 23:11
Bûtîbâ piekrîtu KU - vienkârði neiedziïinâjos imunoloìijas dþungïos. Ir arî uzskats, ka cilvçks ar spçcîgu imunitâti vispâr neslimo ar sçnîðu slimîbâm, bet jâòem vçrâ, ka sîki veselîbas pavârdzinâtâji (garâmskrejoðs vîruss, stress utml.) var îslaicîgi novârdzinât imunitâti, un tad ïaunâ sçne òem un uzbrûk. Par lipîgumu grûti izteikties, jo nezin, kas tâ par beku. Bet par ârstçðanos, protams, piekrîtu - kompleksa ârstçðanâs, ieskaitot imunitâtes stiprinâðanu.
un ja
Re: ginekologs-senite
06.10.2004 00:33
Kas notiek, ja viòu neizârstç?
Aita
Re: ginekologs-senite
07.10.2004 08:55
Ja neârstç, nieze uz velna parauðanu
Piena senite
11.10.2004 09:50
Labdien!
Gribetu lugt padomu, esmu grutniecibas sestaja menesi, mani nomocijusi ssi piena senite, dakteris izraksta svecites, kas paredzetas ssai senitei, es palietoju, bet nepaiet paarak ilgs laiks atkal rodas senite. Dakteris -genekologs saka, ka grutniecibas laika piena senite ir loti bieza paradiiba, ka tur neko nevar darit, tas ir zinama meraa atkarigs no manas imunitates. Kapec tas ta ir, ta man ir tressa grutnieciba ar pirmajam divam tadas problemas nebija. Vispar ari pirms grutniecibas man ssi problema bija jau paradijusies. Vai ssi problema netrauce gaidamajam berninam un ka pareizi ir jarikojas lai nebutu ssis problemas.
Ar, cienu, Sandra
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 19?
Ziņa: