datu aizsardzība medicīnā

Aizsāka Littta 

Littta
datu aizsardzība medicīnā
16.03.2014 11:20
Man ir radušās aizdomas, ka viens cilvēks ir ticis klāt informācijai par maniem veselības datiem. Tāpēc jautājums tiem, kas pārzin šo jomu- kā tas varētu būt iespējams? Meklēju internetā, bet tā arī līdz galam nesapratu- kuram ir pieeja e-veselībā esošajiem datiem? Tikai ārstam, pie kura esmu griezusies vai arī citiem ārstiem?
Re: datu aizsardzība medicīnā
16.03.2014 11:39
Nu, ārstiem principā visiem, it īpaši tiem kas vienā iestādē strādā. Bet praktiski jebkurš var tikt pie tiem datiem ja ļoti vajag.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: datu aizsardzība medicīnā
16.03.2014 11:58
Tu domā par to informāciju, kas pieejama latvija.lv?
Littta
Re: datu aizsardzība medicīnā
16.03.2014 12:12
Paldies, ku!, "nomierināji" :(

Nu, jā, laikam tiem, kas pieejami latvija.lv. Bet neesmu tur bijusi un nezinu cik detalizēta informācija tur ir.
Re: datu aizsardzība medicīnā
16.03.2014 12:25
Nu tad apskaties.

Tur ir info par valsts apmaksātajiem ārstiem, ko esi apmeklējusi; skatos, ka tagad lapa pārveidota, uzreiz pat nezinu, kur meklēt.

Es tur varēju piekļūt ar bankas datiem.

Bet domāju, ka parastam cilvēkam tas tomēr nav tik vienkārši, cits ārsts var apskatīties kartīt, ja tā ir kādā ambulatorā iestādē.

Vari pateikt, par ko tieši ir raizes? Par dažiem reģistriem es šo to zinu.
Re: datu aizsardzība medicīnā
16.03.2014 12:42
Jā, es arī gribēju pavaicāt, par ko tad tieši ir runa. Ja par psihiatriju vai narkoloģiju tad tur joprojām nereti gadās tā, ka kāds uzstata par "pienākumu paziņot"...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: datu aizsardzība medicīnā
17.03.2014 09:29
Var piekļūt apdrošinātāji, sociālie darbinieki. Arī VID darbinieki. Nemaz nerunājot par tiesību sargājošām iestādēm.Poliklīniku reģistratūras darbinieki. Ku variants ir ļoti ticams.
Re: datu aizsardzība medicīnā
17.03.2014 13:24
Te darbojas universālais sabiedrības likums: " то что значит третий то знает и свинья."
Re: datu aizsardzība medicīnā
17.03.2014 23:21
Virknē gadijumu pietiek ar diviem lai visi zinātu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 25?
Ziņa: