sāp viena krūts

Aizsāka uztraukusies 

uztraukusies
sāp viena krūts
16.03.2014 23:11
Sveiki!

Sieviete, 29, svars 60.
Man jau nedēļu ļoti sāp viena krūts. Arī krūtsgals ir jūtīgs - valkājot krūšturi ļoti nepatīkama sajūta.
Sāpīgas krūtis man bijušas vienmēr - man diagnosticēta mastopātija `+ sāpīgajā krūtī arī 2 palielas cistas. Taču parasti sāpes ir pirms MR, taču tagad - uzreiz pēc un tikai vienā krūtī. Vai ir pamats satraukumam?
Re: sāp viena krūts
17.03.2014 09:16
Jā. Ir jāiet pie sava ārsta.Svars bez auguma man neko neizsaka:)



Edited 1 time(s). Last edit at 17.03.2014 09:17 by Mazdakteris1.
uztraukusies
Re: sāp viena krūts
17.03.2014 11:43
augums 1,60.
pie ārsta pierakstījos, taču var pieņemt tikai 3dien.
Vai ir pamats panikai un meklēt iespējas tikt ātrāk? esmu tiešām nobažījusies un man noderētu kāds padoms/ieteikums :(
Re: sāp viena krūts
17.03.2014 12:21
Un kas būs no tā, ja Tu līdz trešdienai taisīsi paniku?

Strap citu, mastopātija mēdz būt ļoti stresainiem un pārnervoziem cilvēkiem.

Domāju, ka divu dienu laikā nekas kardināli nevar mainīties.
Re: sāp viena krūts
17.03.2014 12:23
Ja nav temperatūras, ādas apsārtuma un stipri izteiktu sāpju, tad panikai nav iemesla, bet ja parādās temperatūra, stipti izteiktas sāpes un iekaismuma pazīmes, tad gan vajadzētu steidzīgi apmeklēt ārstu.
uztraukusies
Re: sāp viena krūts
17.03.2014 12:29
atzīstu, ka esmu stresaina, nervoza, ar VD un kancerofobiju, tapēc arī meklēju mierinājumu vai kādu padomu līdz brīdim, kad tikšu pie ārsta.
Vai tas varētu būt vienkārši mastopatijas saasinājums? Vai man padzert kādas tējas vai vitamīnus?
Re: sāp viena krūts
17.03.2014 12:43
Tā grūti teikt, saistaudi krūtīs mēdz lēnām izplesties nospiežot piena dziedzera izvadkanālus, kuri paplašinās un veido jaunas cistas, tad vēl pavadiekaisums, viss tas rada nepatīkamas sajūtas, bet ja nav temperatūras un un stipru sāpju tad pāris dienas neko nemainīs. Tējas un vitamīnus padzert jau var, mastopātiju ar to neizārstēsi, bet sevi varbūt nomierināsi, vēl var kādus nomierinošos līdzekļus arī, jā un sildīt vai masēt pavisam noteikti nevajag.... nedrīkst!
Re: sāp viena krūts
17.03.2014 13:11
Es arī ieteiktu ko nomierinošu (ja nekas cits nelīdz), gan jau kaut kas mājās ir; vēl pat teiktu, ka, ja krūts sāp, tad tas ir labāk, jo bīstamākās lietas nesāp.
uztraukusies
Re: sāp viena krūts
17.03.2014 13:49
Paldies :) jūs mani mazliet nomierinājāt!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 2?
Ziņa: