Niez loceklis,olas ik pa laikam.

Aizsāka Alex2014 

Cau visiem. Man 25 gadi es taisu Brazilian wax ik pa laikam intimaja zona,pedeja laika man saka niezet loceklis ne pie galvinas bet pa vidu un pie olam,apsartuma nav un nekadu pumping-neka. Tagad netaidiju waxaciju 2 menesus bija ok un atkal niez,ne visu laiku tikai pec dusas,no rita. Domaju varbut alergija? Partneris viens un tas pats. Ir padomi?
Re: Niez loceklis,olas ik pa laikam.
30.03.2014 12:37
Vaksāciju intīmā zonā...???? Vairāk, kā muļķīgi. Matiņiem intīmā zonā ir vairākas funkcijas.Neiesaku.
Bez vecuma man ir vajadzīgs augums,svars ,dzimums. Tomēr ar visu to atkārtoju. Tas ir kaitīgi.
Re: Niez loceklis,olas ik pa laikam.
31.03.2014 12:58
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vaksāciju intīmā zonā...???? Vairāk, kā
> muļķīgi. Matiņiem intīmā zonā ir vairākas
> funkcijas.Neiesaku.
> augums,svars
> ,dzimums. Tomēr ar visu to atkārtoju. Tas ir
> kaitīgi.


-"Niez loceklis,olas ik pa laikam.."
-" Bez vecuma man ir vajadzīgs........,dzimums....."

.........hm.... jādomā, ka sieviete jautāja; " -"Niez loceklis,.." , ne?..sieviete ar locekli un olām!, dīvaini tā!
Re: Niez loceklis,olas ik pa laikam.
31.03.2014 19:27
nex teica:..hm.... jādomā, ka sieviete jautāja; " -"Niez loceklis,.." , ne?..sieviete ar locekli un olām!, dīvaini tā!

Dažreiz sieviete jautā par savu draugu. Esmu vairākas reizes palicis muļķos,kad sniedzu atbildi nezinot jautātāja dzimumu. Vienkārši teicu standarta prasības. Dzimums,vecums,augums/svars. Tad es zinu kā runāt, ko runāt.Arī niezes iemesli jauniem un kalsniem puišiem varbūt citādi,kā resniem vīriešiem.
Katrs sniedz atbildes savā saptratnes līmenī. Tāpēc nesāksim piemērot savu izpratni citiem.Te mums daži ir tik ģeniāli,ka sniedz gudras atbildes neko nezinot par pacientu. Diemžēl, es tik gudrs neesmu lai pļāpātu pļāpāšanas pēc.
Cieņā.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 22?
Ziņa: