Vējbakas vai Herpes?

Aizsāka Zuze 21 

Vējbakas vai Herpes?
04.04.2014 12:55
Sveiki!
Man ir jautājums par to kā tiešām atšķirt vai tās ir vējbakas vai herpes vīruss?
Jo biju pie ārstes, kura it kā 99% apgalvoja, ka izskatās pēc vējbakām, un ka nav herpēm raksturīgais izvietojums, pūslīši vai kkas vēl... Bet es, protams esot neziņā, sāku šaubīties.
Tātad vai bez asins analīzēm vai citiem izmeklējumiem tieši uz herpes, ir iespējams noteikt atšķirību?

Izsitumi ir pūslīšveida, ūdeņaini sākumā, tie dienas laikā pārplīst vai saplok, pēc tam veidojas krevele, kas ir plāna, kad tā kļūst sausa, ta drupinās nost, bet paliek sarkans pleķis. Izsitumi ir uz ķermeņa priekšējās daļas (sejas, kakla, krūšu rajonā, uz kājām arī pie dzimumorgāniem.) Tā kā vējbakām vajadzētu būt tikai 2 nedēļas, un jauniem pūslīšiem nevajadzētu veidoties, bet nu jau ir aptuveni 2,5 nedēļas un ik pa dienai parādās 1-2 pūslīši. Vai tiešām ir iespējams, ka vēcbakas 21. gada vecumā ir ilgāk?
Un kāpēc jaukā google, nespēj noreidīt vai apstiprināt manas aizdomas uz vienu vai otru variantu...

Katra atbilde un doma man tiešām palīdzēs. Paldies, jau iepriekš, ja būsi atsaucīgs un palīdzēsi man sakārtot domas, vai ieteikt kādu variantu.
Bilde: http://www.postimg.com/image/146000/l-145707.jpg
Re: Vējbakas vai Herpes?
04.04.2014 13:35
nu jā, grūti jau tā teikt, bet vairāk izskatās pēc vējbakām. Nav jau arī teikts, ka vējbakām vajadzētu būt tikai 2 nedēļas, tas atkarīgs no organisma vispārējā stāvokļa, paša vīrusa paveida un daudziem citiem faktoriem.
Re: Vējbakas vai Herpes?
04.04.2014 15:12
Nu veci cilvēki no vējbakām vispār mirst... ta kā viss iespējams.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vējbakas vai Herpes?
04.04.2014 18:50
nex Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> nu jā, grūti jau tā teikt, bet vairāk
> izskatās pēc vējbakām. Nav jau arī teikts, ka
> vējbakām vajadzētu būt tikai 2 nedēļas, tas
> atkarīgs no organisma vispārējā stāvokļa,
> paša vīrusa paveida un daudziem citiem
> faktoriem.
_____________________________________________
Pievienojos. Ja uztraukumi,tad vajag analīzes uz HIV.Herpes tik totāli metas tikai pie imūndeficīta sindroma:) Bet tā ir tikai teorija.
Kaut gan esmu redzējis puisi, kas vis bija noklāts ar streptodermijas izsitumiem. Arēji izskatījās pat ļoti veselīgs. Āda brūngana no dzimšanas,tīra citādi. Tad gan par HIV neviens neko nezināja. Cik atceros viņu izārstējām.
Lai miers un cerība.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 8?
Ziņa: