jutos slikti 6 meeneshi

Aizsāka nejutoslabi 

jutos slikti 6 meeneshi
14.04.2014 17:59
Labdien,
veeleetos uzzinaat juusu viedokli par manu veseliibas staavokli.
Straadaaju Anglijaa tapeec iipashi nesanaak staigaat pie aarstiem.
Taatad,jau vairaak kaa pus gadu ljoti biezhi juutos slikti...izteikts svakums,smaguma sajuuta kruutiis,sajuuta ka truukst elpas,reizeem itkaa elektriiba iziet caur galvu un tad visu atlikusho dienu juutos kaa piedzeeries..darbaa vai izejot vienkaarshaa pastaigaa peekshnji sajuutos ljoti vaargs,kaajas paliek ljenganas,galva paliek dulla,liekas takaa liidzsvara probleemas bet no malas izskataas ka man viss kaartiibaa..bet slikta duusha nekad nav,neesmu arii nekad nogiibis-kaut arii sajuuta ir ka tuliit nokritiishu...reizeem saap arii vainu sirds vai plausha...temperatuura jau gadiem ilgi nav bijusi...parasti neslimoju..peedeeaa laikaa mazliet arii zaudeeju svaru...man ir tuvredziiba kas peedeejos gados pasliktinaajusies...
ir bijis liels stress,bet ne peedeejaa laikaa...
ir dienas kad juutos ideaali un varu kaut kalnus gaazt...bet ir arii dienas kad juutos ka saljimshu ejot....
Nezinu ko iesaakt...peedeejaa laikaa arvien biezhaak ir slikti...nedeeljaa vismaz 3-5 reizes ir shaadas sajuutas,parasti tas paargaaja stundas laikaa kkur,bet peedeejaa laikaa sajuutas saglabaajas gandriiz liidz vakaram...aa un gandriiz katru vakaru kad miegu ciet ir taa itkaa saznjaugtos kruuskurvis,saapes kruutiis un galva saak ljoti griezties,tad atmstos un viss atkal labi...
Re: jutos slikti 6 meeneshi
14.04.2014 21:24
P.S. man ir 23 gadi...1,80 m un 65 kg pashlaik...plus veel ir viens zobs kas gadu atpakalj sadrupa un laikam ir infekcija...
Re: jutos slikti 6 meeneshi
14.04.2014 21:41
Cik saprotu puisis? Ja augšējais zobs,tad fiksi pie zobārsta. Jo strutas var aiziet uz smadzeņu apvalkiem.Es izslēgt strutojošu procesus deguna blakus dobumos.Vai šņaucot degunu nenāk ārā dzelteni -zaļas strutas?
Tad ir jāskatās vai tev nav epilepsijas paveids (elektriskā strāva galvā).Mazais svars varētu arī izsaukt vājumus un nespēkus. Būtu labi, ja epilepsija tiktu izslēgta. Tad es skatītos kakla skriemeļus. Vai nu ej pie ārsta un visu sīki izstāsti... Vai arī ņem atvaļinājumu un brauc uz Latviju pie ģimenes ārsta.Brilles nēsā? Ja ne tad arī tas var "gāzt" pa acīm.
Minēt var ilgi un daudz.
Lai veiksme un saprāts.
Re: jutos slikti 6 meeneshi
14.04.2014 22:01
Diezgan tipiska aina bet nekā konkrēta Tev nav. Ieteiktu sākt lietot vitamīnus.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: jutos slikti 6 meeneshi
15.04.2014 10:49
jaa puisis..nee apaksheejais zobs..Paldies
pingvins
Re: jutos slikti 6 meeneshi
15.04.2014 12:03
Astēnija, distonija...
Re: jutos slikti 6 meeneshi
15.04.2014 17:31
Pievienojos, izskataas ka vegetatiiva distonija.
onka
Re: jutos slikti 6 meeneshi
15.04.2014 18:01
A es lieku uz anēmiju..
Re: jutos slikti 6 meeneshi
15.04.2014 21:31
Samazini slodzi (datoru ) uz acīm. Izgulēties 8 st. Klusumā un tumsā. Pietikoši šķidrumu. Izslēgt kofeīnu vai stipri samazināt. Plānot tikt pie ārsta. Ģimenes ārsts vispērājā apskate,analīzes>Neirologa konsultācija> Kakla skriemeļu un galvas pārbaudes (DT).
Lai veselība un miers.
Re: jutos slikti 6 meeneshi
16.04.2014 01:58
Paldies,ņemšu vērā..parasti ja kas kaiš,tad gaidu ,kad viss pāries pats no sevis un parasti tā arī ir..bet šoreiz viss ieildzis jau pus gadu un paliek tik sliktāk...soļošu pie ārstiem
Re: jutos slikti 6 meeneshi
24.04.2014 21:12
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 7?
Ziņa: