Rentgens

Aizsāka marta9992 

Rentgens
17.04.2014 15:00
Uztaisiju rengenu krusu dala un kakla dalai.
Krusu dalai:
nedaudz sasaurinatas starpskriemelh spraugas v TH3 - v L1 limeni,
Subhondrala skleroze, nelieli spondilofiti.
Kakla dalai:
v C2- v C7 nelieli spondilofiti, smorla truces, iztaisnota lordozes.
KO tas viss nozime? No ta var but slikta dusa un reibt galva?



Edited 1 time(s). Last edit at 17.04.2014 16:32 by Runcene.
Re: rengens
17.04.2014 15:21
Var, bet ārstam tomēr jādiferencē no visa cita iespējamā, turklāt Tev tas par agru, ir pārlieku liela spriedze tātad. Kopā ar neirologu ātri jādomā par fizioterapiju, vingrošanu.
Re: rengens
17.04.2014 16:13
Es vienkarsi visu dienu stradaju sezot ar noliektu galvu. Esmu manikire. Un tik tiesam stradaju apmeram 10 stundas diena.
Re: rentgens
17.04.2014 16:31
Es arī, un tāpēc vingroju, citādi ziepes.

Manikīre neesmu, bet pie datora... :)



Edited 2 time(s). Last edit at 17.04.2014 16:33 by Runcene.
Re: Rentgens
17.04.2014 17:04
Jau sarunaju nakamnedel iesu yz udens aerobiku. ;) kaut kas jadara taa nevar
Re: Rentgens
17.04.2014 17:40
Ļoti labi; ja interesē, apskaties netā, kur piedāvā kuponus (kolosali.lv, refresh.lv), ir lielas atlaides uz šiem pasākumiem. Tas palīdzēs līdzsvarot arī emocionālo spriedzi.

Arī velobraukšana ir laba, tikai, ja problēmas ar muguru, vajag labus amortizatorus vismaz sēdeklim, un nederēs kalnu, bet pilsētas vai t. s. komforta, jābrauc pa gludu asfaltu vai citu klājumu; ja ir daudz sēdēts, tas palīdz izkustēties gan ceļu, gan pēdu, gan gūžu locītvām. Bet par šo vajadzētu ar neirologu vispirms pakonsultēties.



Edited 1 time(s). Last edit at 17.04.2014 17:49 by Runcene.
onka
Re: Rentgens
17.04.2014 18:19
Ar mugurkaula problēmām velo un skriešana nav tik labi,nūjošana un peldēšana varētu būt labāk.Ar velo var pat mugura sākt sāpet,vienīgi-pacelt stūri cik var augstu lai mugura taisnāka ,sēdekli zemak drusku un braukt tādā plezīra stilā.Vispar to var ar jebkuru velosipēdu,tikai jāsaregulē viss,lai tā braukšana nav sportista pozīcijā....kalnu ritenim arī var saregulet.....tagad smuki var izbraukt..
onka
Re: Rentgens
17.04.2014 18:23
Tagad tūlīt būs silts,labāk ej ārā,daba noņem spriedzi,aizbrauc uz mežu ,pastaigā,paskrien drusku,pavasarī vajag iet ārā maksimāli daudz.Var jau aerobiku arī-ne jau vienmēr ir smuks laiciņš.A tās problēmas ir niecīgas,nav lielas.
Re: Rentgens
17.04.2014 18:26
Runcene - velo tieshi smagi sux.
Tur ir statiska poza/slodze sprandai

Staigāt/soļot/nūjot/eliptiskias trenažieris/steperis būs labākais.

Skriešana...tur domas dalās... bet es arī neizvelētos, tieši tadēļ ka domas dalās

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
onka
Re: Rentgens
17.04.2014 18:31
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Runcene - velo tieshi smagi sux.
> Tur ir statiska poza/slodze sprandai
>
> Staigāt/soļot/nūjot/eliptiskias
> trenažieris/steperis būs labākais.
>
> Skriešana...tur domas dalās... bet es arī
> neizvelētos, tieši tadēļ ka domas dalās


Nu,vispār tā var būt,ka mugurai var nepatikt velo,jā.
Re: Rentgens
17.04.2014 19:05
Sēdošam darbam reāli izkustināt gūžas, ceļus un pēdas ar velo var ļoti labi, turklāt es teicu par labu, amortizētu sēdekli un amortiņiem vispār. Pie dabas (ja tā nav tālu) pa gludu virsmu ir super – vai gar jūru...

Kvalitatīvs komforta ritenis ar visiem iespējamiem amortiņiem ir iespējams variants, ja vien neirologs nesaka kategorisku nē.

Es nopirku diezgan retro lietotu tieši tāpēc, lai man būtu ne-ķīnā ražots rāmis, un visu ritošo daļu tagad mainu. Man jau teica, ka sēdeklim būs liela nozīme, un tā arī ir. Es nerunāju par sportu, bet fizkultūru. Tas ir kā peldēt pa mākoņiem.

Un, protams, ka vislabāk ir izmēģināt un pārbaudīt, kāda ir sajūta. Turklāt man nav domas par nezin cik kilometru nobraukšanu, bet par īsiem izbraucieniem pa labu virsmu, lai nav nekādas kratīšanās. Man pašai ir draņķīga mugura, diska trūce arī diemžēl, bet pilnīgi nav nekāda diskomforta, un doks arī teica, ka pēc tā jāvadās.

Par nujām piekrītu, lētas arī; ja šitādas ziemas, var visu gadu nūjot. Tāpat var pakonsultēties ar fizioterapeitu par stiepšanās vingrinājumiem, lai skriemeļi nesēžas viens otram virsū.

Es teiktu tā:

1) laba fizoterapeita un neirologa konsultācija;
2) silts ūdens + nodarbības tur;
3) regulāra nūjošana un vingrošana (ārstnieciskā);
4) ja grib un drīkst, tad arī velo.
Re: Rentgens
17.04.2014 19:49
Man grūti komentēt tos kruizerus, jo es esmu braucis tikai ar MTB. Arī 2 sačus izbraucu (nepārāk veiksmīgi gan)... spranda ir vnk dupsī pēc vienas gonkas vai treniņa. Bet ar tiek kas kā kruīzeri... varbūt ar ka viss ir ok.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 18?
Ziņa: