onkomarkieris

Aizsāka marta9992 

onkomarkieris
24.04.2014 11:59
Gi ma ca 19-9 ir 71.9 uz pusi paaugstinats cea ir labs. Sonografija vedera ir taisita viss kartiba. Asins analizes labas. Kobra tagad jau viss kartiba. No ka vinjs var palielinaties?
Menesreizes ietekme? Fecu analizes labas pie proktologa rektoskopiju taisija ari viss labi. Tas ir daudz palielinats? Vai tas neko nenozime.
Re: onkomarkieris
24.04.2014 12:30
Pavēro pēc mēnešiem 3 kā mainās laika gaitā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: onkomarkieris
24.04.2014 15:10
Tas nenozime vezi?
Varbut jataisa kolonoskopija?
Man taads stress;(
Re: onkomarkieris
24.04.2014 15:32
Tu pierakstījies pie psihoterapeita, marta?

Tev ir hipohondrija. Naudas tērēšanas vietā, ko Tu izmet par visiem šitiem izmeklējumiem (nepārtraukti!), labāk ķeries pie saknes. Tu visu laiku meklē sev iedomu slimības, un tā ir slimība, tikai ne pie šitiem ārstiem ārstējama.



Edited 1 time(s). Last edit at 24.04.2014 15:59 by Runcene.
Re: onkomarkieris
24.04.2014 16:01
Tad ko nozime ja ir paaugstinats tas markieris?
Pie psihoterapeita man noteikto vajag:(
Re: onkomarkieris
24.04.2014 16:43
Tam var būt entie iemesli, vari pati palasīt par onkomarķieriem. Te tak neviens nepateiks, kāpēc tieši Tev tāds cipars.

Normāli ir, ka to pārbauda, kā ku! raksta: pēc kādiem 3 mēnešiem.
Re: onkomarkieris
24.04.2014 20:38
Man arsts lika nodot asinsanalizes rezultati;
Leikociti 9.79 (4-9)
Neitrofilie leikociti 82.4 (48-78)
Neitrofilie abs leikociti 8.07 (2.5-7.5)
Limfociti 12.3 ( 19-37)
Japiebilst ka biju parnervozejusies kad nodevu analizes. Un pirms tam taisiju k rektoskopiju in divas mikroklizmas tur viss karti a bet nokartojoties glotas ir. Tuksas zarbas laikam jo neesmu edusi divas dienas no stresa. Tad no ta visa varetu but tie raditaji izmainiti?
Tris dienas atpakal pati biju nodevusi asinsainu un bija idealas analizes. Tagad neko nesaprotu. Ludzu nenosodat mani
onka
Re: onkomarkieris
24.04.2014 22:20
Kas tur ko nesaprast,Marta,izej ārā,pasauļojies,pastaigā,paskaties kā lapiņas plaukst......smuki vīriesi,vai kas tev labāk patīk....ar tevi viss ir tīri nekas,izvēdini galvu,un aizmirsti par visām tām analīzem.....pat ja nav miera-vienalga izej pastaigāt....tu pāruzvilkta esi ar simptomiem,analīzem,trubām abos galos....tev vairāk jāatslābst,nedomāju,ka tev vajag vēl vienu kolonoskopiju utt.Ja tomer ar pavasari nespēj pārstat domāt par slimībām,tad vajag psihoterapeitu....es vispār nesaprotu-vecis tev ir? Tu salīdzinot ar pārejiem cilvjiem esi pilnīgi vesela,jo ideāli visi cipari var nebūt.....bet ta nekas...baudi dzīvi!
Re: onkomarkieris
25.04.2014 02:31
Neesmu nekad taisijusi kolonoskopiju;(
Tad sis analizes skaitas normalas?
Mani izbrina ka tris dienu laika ir izmainiti tik daudz raditaji.
Bet tas noteikti no stresa jo bija liels. Tagad esmu nomierinajusies.
opis
Re: onkomarkieris
25.04.2014 08:28
Nelielas novirzes,nekas būtisks,es tā teiktu...ārāforš laiciņš...
Re: onkomarkieris
25.04.2014 18:38
Sie raditaji no stresa ari var paaugstinaties (visi tie leikociti?)
CA 19 9 var but ari pie iekaisuma pareizi? Man tikko bija hronisks gastrits un dovpadsmitpirkstu zarnu cula tsgad tur ir reta.
opis
Re: onkomarkieris
25.04.2014 19:21
Jā,bet tagad tu esi vesela un ej ārā,papriecājies par pavasari!
Re: onkomarkieris
25.04.2014 20:17
Rit uz kolonoskopiju pagaidam nevaru papriecaties. Rit priecasos;)
opis
Re: onkomarkieris
25.04.2014 21:57
Ā,rīt priecāsies,kad dupsī to trubiņu bāzīs?:)))Gan jau būs labi...nestreso...tev dikti patīk visādas skopijas:))kada būs nākamā?
Re: onkomarkieris
26.04.2014 04:54
Nepatik protams, bet man ari nepatik un loti satrauc analizes ca 19 9
Gvido
Re: onkomarkieris
26.04.2014 07:29
Sāc labāk ar normālu miegu un pa naktīm guli, nevis pa forumiem ložņā, tad arī veselība mazāk streikos.
opis
Re: onkomarkieris
26.04.2014 08:39
Ja analīzes tā satrauc,ka gulēt nevari,tad pārtrauc visu tā pārbausīt,starp citu,stress un bezmiegs var daudz ko izmainīt rumpī,tā ka tos ciparus nebūtu vērts ņemt vērā.Bet kā psihoterapeits palīdz hipohondriķiem,to es nezinu,tur tomēr jāiet..jo galvenā problēma tomēr ir hipohondrija.
Re: onkomarkieris
26.04.2014 10:23
Biju uz kolonoskopiju. Viss kartiba. Nwzinu kas tas tas ca 19 9 ir laikam stress. Liksos miera.
Re: onkomarkieris
29.04.2014 18:27
Bet kolonoskops dibenā sniedz tikai īslaicīgu apmierinājumu. Es rekomendētu īstu vīrieti vagināli katru trešo dienu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: onkomarkieris
11.05.2014 12:30
Nodevu atkartoti ca 19 9 ir pagajusas divas nedelas un rezultats ir taads pats. Ja necekas par sim divam nedelam uz augsu nemaz tad tas nozime ka viss ar manim ir kartiba? Ja kas butu vinjs celtos uz augsu pa divam nedelam?
onka
Re: onkomarkieris
11.05.2014 17:23
Varbūt vēlreiz kolonoskopiju?Es domāju,ka ir viss ok,vienīgi varbūt jāievēro ku rekomendācijas.Un to procedūru varētu arī biežāk....dopamīns un endorfīni kas rodās rezultatā,maina domas,radot patīkamu relaksējošu sajūtu...tā palīdz novērst uzmanību no visādām iedomām par veselību....un vajag aizmirst par manu markieri:)
Re: onkomarkieris
11.05.2014 18:29
Es tik jautaju vai ja kas butu tad ca 19 butu audzis pa tik mazu laicinju uz augsu
onka
Re: onkomarkieris
11.05.2014 19:26
Es jau arī tikai atbildēju,ka tev viss ok....bet tas ieteikums-nu ir tas labs...
Re: onkomarkieris
11.05.2014 19:41
Tad sanak ja kas butu tad ca19 butu pa divam nedelam audzis?
onka
Re: onkomarkieris
11.05.2014 20:16
Jā,tā būtībā ir,tev jau ieteica to pārbaudīt pēc 3 mēnešiem,bet arī-sākt psihoterapiju...Jo-tev ir hipohondrija,tā ir samērā nopietna lieta,jo-ja tu tā turpināsi un neakārtosi domas,tad tas varētu novest pie ārkārtēja stresa....ku tev ieteica vīrieti,es ari,un tas ieteikums ir labs.....bet varbūt tev tas ir pa maz...Tevi ir gruti parliecināt,,tāpēc vajag psihoterapeitu,kas ar tevi strādās...
Re: onkomarkieris
11.05.2014 20:21
Tur jau taa lieta ka ieteica pec 3 menesiem, bet divu nedelu laika vinjs ari butu mainijies? Vai tas ir par mazu laiks. Ku citiem ir ieteicis pec menesi taisit tadas pasas analizes. Es vienkarsi nesaprotu to visu. Ka var uzradities kaut kadi 9nk9narkieri paaugstibati ja izmeklejumi usg visi ir ok
onka
Re: onkomarkieris
11.05.2014 20:56
Nu,tur nekas neattīstās,tu jau vari taisīt katru dienu...Nē,kapēc pa mazu,man paris radi ir aizgājuši ar vēzi ļoti ātri-tās nozīmē,ka attīstījās ļoti strauji...bet-es nedomāju,ka tev tas būtu jāsaprot...vēža šūnas nelielā daudzumā ir katram...gandrīz...tas nekas,ja stress nenogāž imunitāti,tad viss ir ok...tā ka-pirmkart nevajag kurināt stresu par visu..Daži cipari var būt ne gluži normā,tas nav pilnīgin nekas....
Re: onkomarkieris
11.05.2014 22:22
Nu es taa ari domaju k man iespejams varetu but paaugstinati tie raditaji visu muzu.
To es ari gribeju dzirdet vai ja man butu kads audzejs vai ca 19 paaugstinatos divu nedelu laika. Tagad sapratu ka jaaaa paaugstinatos uz vietas vinjs nestavetu noteikti jaut mazliet bet vinjs butu audzis. Bet ta ka man nav audzis tad ar manim viss ir kartiba. Uz ko norada arii usg rezultati
Re: onkomarkieris
11.05.2014 23:16
Onko tu gribi teikt ka gandriz katram ir nedaudz virs norma veza sunas raditaji? Ca analizes?
onka
Re: onkomarkieris
11.05.2014 23:26
Nē,tieši tā es neteicu,,es teicu,ka ir neliels daudzums vēža šūnas...Nu,un rādītājs virs normas varētu arī būt samērā daudziem,bet par to es neteicu ka katram....
Mācies netresot par skaitļiem un visu citu-stress bojā veselību...tātad-gribi būt vesela-nestreso...nemeklē slimibas,pameklē kādu bišķiti prieka un baudas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 17?
Ziņa: