Milzu nogurums...

Aizsāka Ida 

Ida
Milzu nogurums...
06.10.2004 10:34
Gulju it kaa normaali, eedu normaali, bet nogurums milziigs! Galva nefunkcionee, un viss jaadara ar milzu piespieshanos. Taa kaa man ir daudz jaamaacaas (studeeju), tad iipashi gruuti ir piespiesties kaut ko pamaaciities!Bet man tas ir dikti svariigi!
Varbuut kaads var ieteikt kaadu labu vitamiinu, atminjas uzlabotaaju vai kaadu perosniigu pieredzi.
Re: Milzu nogurums...
06.10.2004 10:37
zin
Re: Milzu nogurums...
06.10.2004 11:05
Re: Milzu nogurums...
06.10.2004 16:12
man arî ir tâda problçma... bet sportam nav laika, ja tikai naktîs...
Moa
Re: Milzu nogurums...
06.10.2004 16:22
Ilzuk, ko ta brinies, ka milzu nogurums? :-)
Vismaz atpusties atrodi kadu bridi pa dienu?
Re: Milzu nogurums...
06.10.2004 19:51
Nu bet protams ka vitamiini.Saac ar populaarajiem Livol multi total.Pietiekoshi labi par nelielu cenu.Efekts veerojams peec nedeeljaam divaam.
biz
Re: Milzu nogurums...
06.10.2004 21:41
Iesaku pârbaudîties uz C hepatîtu. Ðamçjam viens no simptomiem ir pastâvîgs nogurums.
Re: Milzu nogurums...
06.10.2004 21:46
var arî grûtniecîbas testu uztaisît, viena no pazîmçm ir briesmîgs nogurums (gandrîz kâ hepatîtam)
RAIBS
Re: Milzu nogurums...
07.10.2004 11:03
Mjaaa. Manaa gadiijumaa gruutnieciiba ir pilniigi neiespeejama. Un vispaar tas ir normaali, ja tev jaastudee visu dienu, un veel vakaraa, un veel, nedo dies, kaut kur piestraadaa, jo taas zekju naudas, ko sauc par stipendiju, nepietiek. Studeeshana ir smags moraals darbs. Es, kaa mentaalaa darba dariitaajs, to tieshaam zinu. Toties kad rodas iespeeja izvicinaaties, vakaraa vairs guleet nemaz negribas! Smiekliigi, bet fakts. Mazkustiiba rada nogurumu, un nepaartraukts kusteeshanaas rada nogurumu. Jaamiksee tie cikli. Taapat jau dari ko gribi, bet tas viss beigsies ar naavi.....
Vavere
Re: Milzu nogurums...
08.10.2004 15:07
Nogurums rodas arî tad ja çd smagu barîbu - asinsrite tiek novirzîta lai palîdzçtu kunìim, bet paðam cilvçkam neþçlîgi nâk miegs...:((((
enya
Re: Milzu nogurums...
10.10.2004 00:58
vari palietot Vitiron
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 9?
Ziņa: