datortomografijas rezultati

Aizsāka marta9992 

datortomografijas rezultati
13.05.2014 20:27
Iespejams parciests pankreatits.
Un difuza zarnu saslimsana ( krona slimiba nepieciesama kolonoskopija)
Tadu taisiju divas nedelas atpakal viss kartiba tur neko neuzradija. Pankreatitu kur tadu vareju dabut ? Nedzeru nepipeju.
Re: datortomografijas rezultati
13.05.2014 20:37
Žultspūslis pārbaudīts? Žultsceļi?

Tai sistēmā daudzas lietas ietekmē cita citu.

I varbūt sen tas bija, aizkuņģa dziedzeris lēni atkopjas.

Ja rupju diētas kļūdu nav, tad jādomā par bijušām visa veida organisma pārslodzēm. Kaut kas Tevi ir izsitis no ierindas.

Pēdējais mazais dzima normāli? Neslimo daudz? Tu esi varējusi normāli izgulēties?

Bērnībā pati neesi ne ar ko šitādu slimojusi?
Re: datortomografijas rezultati
13.05.2014 20:47
Mazais man bija ar keizaru nu jau gadus 5 atpakal
Dieetas jaa biju sastresojusies un needu 5 dienas bet tas ari kadas divas nedelas atpakal
Datortomografija zultspuslis viss kartibaa.
Es nesaprotu par to zarnu saslimsanu kolonoskopiju tak taisiju vias kartibaa tur neko neuzradija. Hmm varbut no stresa...
Re: datortomografijas rezultati
13.05.2014 21:01
Augstak pie izmeklejuma rakstits aizkunga dziedzerim ka kermena un astes dala palielinata apm 3cm ( iespejams pec iekaisiga procesa)
Un sledziena rakstits iespejams parciests pankreatits
Gvido
Re: datortomografijas rezultati
13.05.2014 21:03
Kādas ir sūdzības?
Re: datortomografijas rezultati
13.05.2014 21:14
Bija divpadsmitpirkstu zarnu cula.
Sudzibas? Vaira nav .. bija divus menesus slikta dusa katru duebu.. datortomografiju taisiju lai izlegtu ka man ir kas slikts, jo savas mulkibas del biju uztaiaijusi ca 19 9 onkomarkiera analizes. Vinjas nedaudz bija paaugatinatas.
Re: datortomografijas rezultati
13.05.2014 21:19
Aizkuņģa dziedzeris ir diezgan viltīgs, sliktā dūša varēja būt no pankreatīta, lai gan tikpat labi no kuņģa.

Bieži tā sastresojies, kad nevari ieēst?
Re: datortomografijas rezultati
13.05.2014 21:34
Nee nav biezi bet kad palika slikti un sliktums turejas vairakas dienas tad edu tikai jogurtinju un neko citu, un pirms divam nedelam del tam analizem ca 19 9 es sastresojos un needu vispar 5 dienas un neguleju ar tik kada 2- 3 stundas pa nakti. Staigaju ka zombijs ar balu seju un lokiem zem acim. Tagad esmu nomierinajusies, jo uztaisiju visus izmeklejumus un daudz maz viss ir labi
Bernibaa slimoju ar gastriitu



Edited 1 time(s). Last edit at 13.05.2014 21:35 by marta9992.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 16?
Ziņa: