tirponja

Aizsāka pelexxx 

tirponja
15.05.2014 18:11
Sveiki. Atkal es te, man ir vajadziga Jusu palidziba.

Nomocijos ar velkosam sapem kreisaja kaja, kkur veselu nedelu, vakar vakara kad gaju gulet, jutu tadu divainu sajutu taka pa ikriem kkas loznatu,

kaa ari bija "nemierigo kaju sajuta", sorit pamodos ar tirponjam, tirpst kajas pirksti un peda, visu laiku tada sajuta taka skudrinjas skrietu pa kajam un

varguma sajuta kaja! Ik pa laikam jutu skudrinas ari labaja kaja, bet loti reti. Jtos daudz maz normali kad staigaju, kad sezu vai gulu, ir neiespejami to kaju nepakustinat. Gribas visu laiku kustinat. Nesaprotu kas tas var but? Pirmo reizi kas tads, nekad neesmu piedzivojusi tirponjas, negribu to uz VD norakstit.

Pagaidam aptieka iedeva magniju un gelu. Ko vel jus varetu ieteikt darit lietas laba lai taa sajuta mazinatos, kamer tiksu pie GA un iziesu nozimetos arstus :( ?
Re: tirponja
15.05.2014 18:37
Iznāks tomēr zīlēšana, bet viens variants, ka kaut kas ar mugurkaulu, varbūt diska trūce kaitina nervu.

Bet tas ir nopietni, tur jātaisa DT, rentgenā švaki redz. Ja nervs nav smagi skarts, no sākuma zāles, bet pēc tam fizioterapija. Doks pārbaudīs, cik kāja "atpaliek" savās funkcijās un domās tālāk.

Bet kamēr nezina, nekā daudz vairāk par gēlu nevar līdzēt. Zīlēt arī nav jēgas, bet vsp es ietu pie ģ.ā. uz akūto stundu, nevis gaidītu, jo pie neirologa arī uzreiz nez vai tiksi, ja nu vienīgi par savu naudu.
Re: tirponja
15.05.2014 18:48
Doma ka tas ir nopietni ka jajiet pie neiraloga pa maksu? Bet pa isto loti neizturami. Sanak kamer atradis vainu, izarstes paies ilgs process, un es ar

sito tirponju staigasu vel nezin cik ilgi :(:(

Sakuma domaju ka vrb venu varikoze. Bet vrb tapec ka mazo staipu pa rokam, mougurai slodze.
Re: tirponja
15.05.2014 19:13
Kamēr nezina, tikmēr jau neko gudru nevar pateikt, bet, ja rindas ir 3 mēn., tad ko lai vsp domā... un kā kuram tās lietas notiek, bet to taču iepriekš nevar zināt.

Uz DT jau ģ.ā. arī var nozīmēt, vismaz būs skaidrs.
Re: tirponja
15.05.2014 19:47
Jaa, un kamer neatradis celoni, laikam taa tirponja neparies? :(

Jutu ari roka tadas skudrinas ik pa laikam, ieduras un pariet, bet kaja visu laiku skudrinjas ir....sausmas tas ir tads diskomforts. Baidos ka roka ari saks tirpet.
Re: tirponja
16.05.2014 09:05
Nu nezvai diska trūce ,izslēgt gan nevar , pelexxx šķiet, ir hondropātiķe tad - vairāk vilktu uz VD, un avitaminozi, pavasarim visai raksturīgi, gan avitaminoze, gan VD saasinājums.
Re: tirponja
16.05.2014 10:00
"Hondropātiķiem" bieži ir švaka muskulatūra un agras muguras problēmas. Vismaz vingrot jāpiespiež, bet pirms tam vajag skaidrību.

Un, ja bomzis no ielas nekavējoties var dabūt DT un MR, kāpēc ne pelexxx, kaut rindas kārtībā.
Re: tirponja
16.05.2014 10:59
biju pie GA, analizes glikoze, vairogdziedzeris, pilna aina, cro, RF, ASO un rentgena nosutijumus mugurai. Tgd taka skudrinas par visu kermeni skrien, ari rokas, plaukstas, taka ar adatinjam durtu...+ pirms kada laika man vel sapampa zem kreisas acs logi un plakstins, 3 dienas pargaja, bet GA teica ka neliels pampums vel tomer ir.
Negribeju vaicat GA vai tas var but MS :(( Taa jau kauns pie vinas iet, visu laiku kkaadas problemas.

Nex

Man vd ir 2 gadus nekad nekas tamlidzigs nav bijis. un stress ari nebija pedejas dienas.
Re: tirponja
16.05.2014 13:34
Jāgaida rezultāti, nu ko tur vēl zīlēt! Pašlaik var padurt vai padzert neirorubīnu vai vitamīnu kompleksus, bez skaidrības tā pat neko nevar iesākt.
Re: tirponja
16.05.2014 14:15
man lika dzert magniju un b6 vitaminus. Sausmiga sajuta ka tirpst un sap tas kajas, smagas.
Re: tirponja
16.05.2014 14:24
Nu tad pucē iekšā un zied smēri 3x dienā.

Nevari aiziet uz baseinu?
Re: tirponja
16.05.2014 14:31
skiet tas geels nemaz nelidz, lidz rentgenam ari ir jagaida 10 dienas :(( baseinu, itkaa jau vakaros varetu tikt...bet jabut tak celonim kapec man taa tirpst! Vai tiesam pie VD taa ari medz but?
Re: tirponja
16.05.2014 14:33
Mēdz diemžēl. Nemierīgo kāju aspekts rada aizdomas, ka tur vairāk būs vainīga galva, nevis mugura, bet mugura var sākt "bojāties" no galvas, jo Tu visu laiku esi uzvilkta.
Re: tirponja
16.05.2014 16:46
a veenu varikoze? Nu laikam ja taa butu, tad nebutu skudrinjas ari plaukstas un pirkstos rokas. Kadus arstus man butu ieteicams iziet? GA tik mugurai rentgenu iedeva, neiralogs? Venu arsts?
Re: tirponja
16.05.2014 18:08
Uztaisīsi rtg mugurai, pēc radiolga slēdziena varēs domāt.

Ja tur viss būs ok, tad runā ar ģ.ā.
Re: tirponja
16.05.2014 22:40
Man asinspiediens uzkapa 144 uz 95, pulss 122, iedzeru pulsam atri majas esosas zales concor...+ vel ta tirpsana...domaju saukt atro palidzibu vai gaidit lidz ritdienai.

Parasti tads asinspiediens nav bijis, pirmo reizi kas taads, stresa situacijas 130 uz 80, pulss lidz 100
Re: tirponja
17.05.2014 16:33
cilveki miljie ko man darit ja asinspiediens atkal ir augsts, nekritas :(( gaidit lidz pirmdienai GA vai saukt atros...nav liels 140 uz 100, bet jutos drankigi, slikta dusa, galva griezas
onka
Re: tirponja
17.05.2014 20:54
pelexxx Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> man lika dzert magniju un b6 vitaminus. Sausmiga
> sajuta ka tirpst un sap tas kajas, smagas.


varbut to magniju vairāk,jeb kā rakstīja Runcene-pucē iekšā,tas varētu asinsspiedienu normalizēl,bet,ja godīgi,es tavā vietā mēginātu kkādu netradicionālo metodi...kkā neliekas,ka tie dakteri zin ko ar tevi darīt....Pārbaudīt tomēr visu vajag..
Re: tirponja
17.05.2014 21:47
noteikti taa tirpsana ir saistita ar lielo asinspiedienu kas man pa sim 2 dienam ir, vajums nenormals, galva sap. reibst, slapes, tagad jau 1 ikska dalja nejutiga, sit kaa ar elektrostravu...es saku domat jau pa trombiem. Nezinu, cik tas ir nopietni, saukt atros vai gaidit pirmdienu, bet tad tur atkal visi arsti jaaiziet un tas ir ilgstosi!
onka
Re: tirponja
17.05.2014 22:26
vari jau arī izsaukt,pa brivdienām slimnica jau gan neko nedarīs,bet tev nebūs stress,ka kaut kas var notikt...tajā bildē slikti ierakstās slapes,tapec derētu varbūt analīzes visas,ko tomer uztaisīs....manuprāt vari saukt ātros,jo nevar tacu zinat,ka vari pilnīgi mierīgi gaidīt,miera jau nebūs....Pasaki,ka vajums nenormāls......un visu parējo,tev varbūt arī kardiogrammu vajag...
Re: tirponja
18.05.2014 11:24
man rita bija paredzetas, sadas tadas analizes...rita nodosu un no rita iesu pie GA. domaju ka sodienu vel izvilksu ar so sausmigo passajutu. Tikai nezinu kur lai mekle vainu, pie kadiem arstiem iet, jo man tik iedeva rentgenu uz muguras, bet domaju ka mugura vaina nav...jo sapes kaja un tirponja ir neciesama + galvassapes, asinspiediens.
Re: tirponja
18.05.2014 11:53
Ja ir problēmas ar muguras skriemeļiem, tās bieži izstaro uz kāju, mugura var nesāpēt.

Tu dzer to magniju un kārtīgi vitamīnus, ko, piem., ieteica aptiekā un nex?

Magvit B6 lieto? Vai ko citu?



Edited 1 time(s). Last edit at 18.05.2014 12:14 by Runcene.
Re: tirponja
18.05.2014 12:32
dzeru magne b6 2 reiz diena un 1 reiz diena b6 vitaminu. Tgd asinspiediens ir zems, galva griezas..man tas asinspiediens no rita ir zems un pa dienu

pacelas uz 140 - 90.100, pulss ari lekaa sausmigi virs 100.

Es nejutos ka cilveks, visas brivdienas esmu pavadijusi gulta ;( nekad tik slikti neesmu jutusies. Un pat nezinu kur lai vainu mekle...saprotu ka saka ka no VD var lekat spiediens, bet man nekad so 2 gadu laika nav bijusas problemas ar asinspiedienu.
Re: tirponja
19.05.2014 11:05
principā, bez neirologa vajadzētu arī psihiatra konsultāciju, bez VD vēl ir iespējama latenta MDP vai ciklotīmija.
Re: tirponja
19.05.2014 17:16
Jautajums dakteriem - ja parcies mikroinsultu vai to uzrada EHOkardiografijaa?
Re: tirponja
19.05.2014 17:39
Tu domā, ka Tev mikroinsults?
Re: tirponja
19.05.2014 17:42
Nu man tadas aizdomas izteica....tapec jautaju...vai to var redzet ?
Re: tirponja
19.05.2014 17:44
Man vakar visu dienu bija lidzsvara traucejumi, galva reiba, asinspiediens bija ok, tik pulss liels..vienu bridi izgaju ara un iestajas apjukums, nesapratu kur esmu un kas esmu, slikta dusa bija, visu laiku sajuta ka gibsu...un 4 dienas nenormali galva sap, vakar sapeja ta galva ka gruti bija skatities visapkart...kkadas jau lidzigas pazimes tam ir.
Re: tirponja
19.05.2014 17:48
Kas Tev izteica tās aizdomas?

Nē, EHO nevar redzēt.
Re: tirponja
19.05.2014 17:53
a kur tad var redzet?

Aptieka.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 13?
Ziņa: