Izraava zobu

Aizsāka Nelaimes cupa 

Nelaimes cupa
Izraava zobu
06.10.2004 16:54
Lieta taada, ka eedot riekstus man noluuza zobs. Protams gaaju pie zobaarsta. Uztaisiija rentgenu un pateica, ka esot iekaisums(zobs man nesaapeeja, jo pirms tam jau bija labots, iznjemts nervs un sapildiits kanaals). Tad nu saaka man to zobu urbt un kanaalu tiiriit.tad atkal rentgens, un pjukts, esot jaarauj aaraa, jo kanaalu nevarot liidz galam iztiiriit.:( Vai tiesaam taa var buut? Esmu loti sasjutusi! Turklaat veel pateica, ka blakuszobs esot taads pats, un ja tam kanaalu nevarees iztiiriit, tad arii buus jaarauj aaraa. Un veel vinja man raujot to zobu nolauza to blakusszobu. Vai taa var buut, ka kanaalu nevar iztiiriit?
Tagad tacu censas liidz peedeejam, lai vareetu glaabt zobu....
Moa
Re: Izraava zobu
06.10.2004 16:59
Man (jau sen) arsts atstaja kanala kaut kada instrumenta gabalu (kluseja, maita, ka partizans) aizplombeja ciet.
pec kadiem trim menesiem saka sausmigi sapet un beigu beigas nacas zobu izraut. Izmeginajas gan Oris plus dabut to instrumentu ara, gan stomatologijas instituta, bet bija loti iekaisis. Bet patiesam, par zobu cinas lidz pedejam. Un ka jarauj tapec, ka nevar kanalu iztirit???
li
Re: Izraava zobu
06.10.2004 17:06
Kaut kâds marasms. Man nolûza zobs - sakni atstâja - ielika tâja skrûvi un uzlika kronîti.
Es pie tâda zobârsta vairs neietu. Normâls zobârsts cînâs par zobu un rauðana ir pçdçjais variants, ja cits nekas nelîdz.

Bet nu tagad tev neko izmainît nevar- paskalo muti ar sâlsûdeni, lai labâk dzîst.
Re: Izraava zobu
06.10.2004 17:08
Taa var buut ka to kanaalu nevar iztiiriit bet izklausaas ka tu pie lopu dakteriem esi ietraapijusi.
Nelaimes cupa
Re: Izraava zobu
06.10.2004 17:12
ku!

kaapeec kanaalu nevar iztiiriit?
qwq
Re: Izraava zobu
06.10.2004 17:19
Hi - manuprât atrisninâjums ir ïoti vienkârðs
aizej pie cita kompetenta speca un uzjautâ vai tâ tas tieðâm ir
(vismaz teorçtiski galvenie speci koncentrçjas dzirciema ielâ)
Re: Izraava zobu
06.10.2004 20:56
Ja liekas, ka var iztîrît, vajag pamçìinât paðam. Kur problçma ?

Ja nopietni - saknes (un lîdz ar to kanâli) medz bût lîkas !!!! un viòâs kautko dabût ieksa ir ïoti grûti vai pat neiespçjami.

Paòemiet metâla trubiòu ar iekðçjo diametru 2mm, piebâziet ar plastelînu un salieciet 90 grâdu leòíî. Un tad no viena gala pamçìiniet viòu iztîrît, bet tikai no viena gala.
Ja izdodas, tad sûdziet zobârstu tiesâ.
Re: Izraava zobu
06.10.2004 21:00
Kanaalu nevar iztiiriit ja zobam liikas sakniites.Tad zobaarsts riskee nolaust to instrumentu un taapeec biezhi vien uzreiz atsaka.Veel ir iespeejama taada lieta kaa saknes galotnes rezekcija.Pagajusho ceturtdien man taadu pasaakumu veica bet man liekas ka to dara tikai zobiem ar vienu sakniiti.
Poga
Re: Izraava zobu
07.10.2004 10:51
Arî mûsdienâs ne visus zobus var saglâbt... Tik tâlu zobârstniecîba vçl nav attîstîjusies... :(
Jâòem vçrâ, ka liela daïa zobu ir laboti arî citos laikos pie citâm tehnoloìijâm.
Man ar vienu zobu bij stipri lîdzîga íeza. Un problçmas cçlonis bij kâdreiz nekvalitatîvi aizpildîtais kanâls, paðâs beigâs bij palicis tukðumiòð. Ne jau tâpçc, ka zobârste sûdîga vai neprecîza (instrumentu teiksim atstâj), bet vienkârði toreiz (pirms gadiem desmit) labâk nemaz nevarçja.
Speciâlistu nomainît, ja sâk zust uzticîba gan var.
Manuprât pârsteidzoði zoba kanâlus spçj saglâbt Dr.Kundziòa (pieòem ARK). Tieðâm iesaku!
Re: Izraava zobu
07.10.2004 11:31
Tuuliit atkal riskeeshu, ka kaads auros, bet mana zobaarste tos liikos kanaalus pilda ar shtrumentu, kas ir izskataas peec lokanas antenas!
Man shkjiet, ka ja ljoti papuulaas, tad var arii liikus kanaalus aizpildiit!
Re: Izraava zobu
07.10.2004 11:36
Varbuut ne visiem aarstiem tie liikie ir. Vot i jaastradaa ar esoshajiem instrumentiem.
Nelaimes cupa
Re: Izraava zobu
07.10.2004 11:42
Velns! Kas veel buus ar to otru zobu/ Tam jau arii tagad tikai sakne vien ir. Vai tas ir normaali, ka vinja man to nolauza liidz saknei, ko? Man ir tik suudiigi, kaa ellee!:(
Re: Izraava zobu
07.10.2004 11:56
Ej pie cita zobaarsta! Tas Nr.1
Bet uz saknes arii var uzaudzeet ljoti smuku zobu! Pan ir kaadi 3 shiaadi zobi, kur uz saknes zobaarste man ir uzaudzeejusi smuku zobu, visi (tpu, tpu, tpu) turaas jau kaadus gadus 6 vai pat vairaak!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 6?
Ziņa: