asinspiediens

Aizsāka pelexxx 

Re: asinspiediens
01.07.2014 19:27
Kādu atbildi Tu gaidi uz jautājumu, kur jāiet, ja zobs sāp...
Re: asinspiediens
01.07.2014 19:58
Tas biaj tada zinja domats, ja no zoba ir izveidojusies infekcija, radas tuska un acu miglosanas, tad jajiet pie zobarsta, bet ja tas nav no zoba, tad pie acu arsta. Es nezinu vai no zoba taa var but, un zobs paslaik man vairs nesap.
Re: asinspiediens
01.07.2014 20:06
Ak zobs tomēr nesāp, nu ok.

Tu mājās arī šitā vai tikai ar forumiešiem?
Re: asinspiediens
01.07.2014 20:40
sobrid nesap, bet sapeja pirms paris dienam. Kada skirba kaa es majas?

Tu esi arsts vaine, vai arsta paligs? Teiksim taa tu nederi pa arstu, jo esi loti neiecitigs pret slimniekiem. Laikam tapec ari sedi dr.lv foruma, nevis slimnica.
Re: asinspiediens
01.07.2014 20:58
Šitādus hipohondriķu vērtējumus jau esmu saņēmusi...

Bet lūdzu ej pie tiem iecietīgajiem. Es domāju, ka Tu noteikti atradīsi :)

Tagad padusmojies mazliet, kazi, domāšana sāks darboties intensīvāk un sapratīsi, kas Tev sāp.
Re: asinspiediens
02.07.2014 09:42
Protams, ka esi sanemusi, jo visiem iesaki tikai psihiatrus un psihoterapeitus. Tu seit jau piedalies no 2005. gada, ja jau esi arsts, tad esi iecietigaks ;)

Vrb dzive izsitisies, bet ar tadu domasanu un attieksmi, saubos ka busi labs arsts.

Es tev teicu ka man zobs sapeja pirms paris dienam, tad radas tuska un miglosanas, sapes kakla un nedaudz ausi, tagad vins nesap un es nezinu pie kura arsta man sobrid jajiet, bet protams, tu teiksi pie psihiatra, jo redziet acs tuska ari bus no VD un viss kas notiek ir no VD.
Re: asinspiediens
02.07.2014 11:11
Kaut kā neatceros, ka būtu sūdzējusies par savām karjeras iespējām :D

Ja netiec skaidrībā ar vaigu, tad parādi ģimenes ārstam, lai palīdz diferencēt. Bet, ja no zoba, tad risks nopūdēt galvu, un tādos gadījumos Tu nekur nedabūsi iecietību.
Re: asinspiediens
02.07.2014 11:16
Visi tak velas tikt pie labiem arstiem, ne taa? Kas atbalsta un izprot pacientu :)

Un hipohondrikis ari ir slimnieks, tas jau nenozime, ka tagad jasmejas pa hipohondriki.

Paldies, jau izlemu ka iesu pie zobarsta, jo aizdomas ka varetu but infekcija, jo ir sapes ausi un zokli, un zoba ari pus plombe ir izkritusi. Jo no kka tak man sap kreisa puse sejai, noteikti no zoba, ja jau vins pirms kada laika sapeja. Sobrid japarvar bailes un jaatrod labs zobarsts.
Re: asinspiediens
02.07.2014 12:09
pelexxx Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Kas atbalsta un izprot pacientu :)

jāā... un te tie sūdi sākas.. galvenais, lai atbalsta.. tas atbalsts tevi padara tikai slimāku un tik gaidi, lai tevi žēlo un žēlo.. tiklīdz neatbalsta un nežēlo tā viss pipec, atkal gar zemi, jo kā tu viena nabadzīte tiksi galā ar tik šausminošām problēmām, kad neviens tevi nesaprot.
kāda tur starpība, tevi atbalsta vai neatbalsta, problēma ir tev, problēma ir tevī ! tev pašai ir jāatrod sevī spēks un motivācija. tas atbalsts tikai mazina iespēju, ka sāksi domāt uz pareizo pusi!
Re: asinspiediens
02.07.2014 12:59
Pēc manas pieredzes ir tā, ka hipohondrijas gadījumā jebkura iejūtība ir lāča pakalpojums, kas šo nezāli tikai briedina un uztur tās dzīvelīgumu, jo no iejūtības un atbalsta hipohondrija barojas. Nelabvēlīgākos apstākļos tā iznīkst, ne velti tā mazāk raksturīga vietām, kur nav bezmaksas psihiatrijas un sociālās palīdzības ar pansionātiem. Pie mums beigu beigās uz ielas neviens nepaliek, ja vien pats negrib.

Saņemot atbalstu, cilvēks ar hipohondriju arī reāli vairāk slimo, tā kļūdams par fizisku slimnieku.

Un, vērojot pasauli un cilvēkus no malas, redzu, kā šī iejūtība šādā gadījumā daudzus padara par profesionāliem psihiatrijas pacientiem ar vismaz 5 zālēm dienā, kas ir patiesībā neatgriezenisks process. Es domāju, ka, no jebkura stūra raugoties (no medicīnas un arī cilvēciskā), tā ir slikta palīdzība. Bet psihiatrus jau nevar vainot, jo ko gan viņiem darīt ar cilvēkiem, kas nu jau histēriski pieprasa uzmanību. Sabiedrībai arī ir tiesības dzīvot.

Esmu par jebkura cilvēka atbalstīšanu, kas grib no šīs ligas tikt ārā, un tas ir pavisam kas cits – cilvēks jau ir izdarījis izvēli, bet, ja viņš pieprasa atbalstu, tad nē, vismaz es to nedošu, jo agrāk esmu maldījusies, to darīdama.

Hipohondrija nav viegla lieta, bet tās lološana sevī un iejūtības gaidīšana ir vai nu lāča pakalpojums sev, kā teicu, vai zara zāģēšana, uz kura sēdi; kāds salīdzinājums nu kuram tīk, droši vien ir vēl citi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 9?
Ziņa: