Uz muguras pumpa (laikam)

Aizsāka mezablusa 

Uz muguras pumpa (laikam)
11.07.2014 09:51
Sveiki, nesen pamanīju, ka man uz muguras ir kaut kāds savāds veidojums, nevarētu teikt, ka pumpa, pat nezinu kas. Pašā vidū ir paliels tumšs caurumiņš un ap to caurumiņu zem ādas tāds tā kā zilumiņš izveidojies, ārā gan nekas nenāk un nesāp. Manai omei kaut kas tāds ir uz vaiga, laikam gadus 20, itkā lielāks nepaliek un mazāks arī ne.Kas tas varētu būt par krāteri man uz muguras un vai tas ir nopietni?
Re: Uz muguras pumpa (laikam)
11.07.2014 09:55
Vajag sīkāk par sevi. Dzimums,vecums, augums/svars. Ādas stāvoklis (iekaisīgais tips) ?.Vai sauļojamies? Apdegumi ,saules,ir bijuši?
Re: Uz muguras pumpa (laikam)
11.07.2014 09:56
Pumpas nosaka ar speciālu datorsistēmu; tā nevar pateikt, vai pumpa "laba" vai "slikta", un būtu neprāts paļauties uz interneta mierinājumiem. Tam ir onkodermatologi. Viņi arī novērtēs, un, ja būs kaut kas aizdomīgs vai iespējams, ka tur var veidoties kaut kas aizdomīgs, noteikti būs ieteikums ar lāzeru izgriezt.
Re: Uz muguras pumpa (laikam)
11.07.2014 10:02
Sieviete, 23gadi, 172/ 62kg. Ādas iekaisumi nekādi nav bijuši. Sauļoties īpaši nesauļojos, vismaz ne speciāli, uz solārijiem neeju. Apdegumi nekādi trakie nav bijuši, katram jau kādreiz ir gadījies sarkanu muguru kādreiz apsvilināt.
Re: Uz muguras pumpa (laikam)
11.07.2014 10:04
Es vienkārši jautāju šeit, jo omei tāds jau ir gadus 20 stabīli, un viņas nezin, kas tas ir, bet viņai tas nekādas problēmas nav sagādājis, vienīgi neglīti izskatās.
Re: Uz muguras pumpa (laikam)
11.07.2014 10:38
Nevar salīdzināt omi ar sevi.Pareizi teikts,labāk aiziet pie onko dermatologa. Gan omei,gan rakstītājai.Speciālists pateiks, kas tas ir un ko darīt. Vēl jo vairāk,ja āda nav iekaisīga. Jaunība onko jautājumos nav rādītājs.
Lai miers un veselība.
Re: Uz muguras pumpa (laikam)
11.07.2014 10:50
Paldies! :)
Man jau no 12 gadiem uz muguras ir kaut kāda pumpa. Tā pumpa laikam atrodas netālu no mugurkaula. Man tagad ir 17 gadi.
Aigija Rakstīja:
-------------------------------------------------------
>Labdien. Man jau no 12 gadiem uz muguras ir kaut kāda
> pumpa. Tā pumpa laikam atrodas netālu no
> mugurkaula. Man tagad ir 17 gadi.
Re: Uz muguras pumpa (laikam)
28.11.2016 13:22
Jā, paldies par informāciju.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 7?
Ziņa: