bumbulis pakausī

Aizsāka anonīma 

bumbulis pakausī
14.08.2014 22:27
Sveicināti!

Man ir uzmeties tāds rieksta lieluma bumbulis pakauša apakšējā daļā apm. pakauša apakšējās līnijas rajonā.
Galva nav atsista, nedz kāds kukainis ir iekodis.
Kad piespiež tad tas sāp, citādi nekādi.
Gribētos zināt no kā tas ir.
Re: bumbulis pakausī
15.08.2014 20:37
Varētu būt higroma.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: bumbulis pakausī
15.08.2014 21:39
Pie ģimenes ārsta! Vai nu ūdens (higroma) vai strutas iekšā (furunkuls).
šodien ieskrēju pie ģā, teica, ka limfmezgls pakausī. teica neko nedarīt, novērot. ej nu tiec gudrs ar tiem visiem mezgliem.
vai tad higromas nemetas vairāk roku locītavās? nav dzirdēts par galvas higromām.
Re: bumbulis pakausī
15.08.2014 22:33
Uztaisi asinsanalīzi.
Re: bumbulis pakausī
20.08.2014 09:48
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Uztaisi asinsanalīzi.
______________________________
Pievienojos. Dzimums, vecums, svars/augums? Vai galvā ir kādi iekaisuma, strutojoši procesi? Nieze? Insekta kodieni? Zobu stāvoklis? Citu limfmezglu stāvoklis? Vakara t* ?
bumbulītis pats uzsūcās, vairs nav :D analīzes gan uzrādīja problēmas ar vairogdziedzeri- Hašimoto tireodīts.
man bail
Re: bumbulis pakausī
25.04.2018 23:44
sveiki man ir 17 driz 18 paliks , pirms gadu pakausī bedrite lenam taka paradijas bumbulitis ciets uz aru , nesap nepaliek lielaks apmeram 1 cm liels nav nekadu problemu , svarsa 75kg aigums 180 apmeram , virietis, biju pie ģim arstu man ir bumbina rokas muskuli kakla loti maza un gurnos kadi 2/3 mazi , bet cins teica ja nepaliek lielaki dzivibu neapdraud ? ko iesakat , lai vini paliek tur ? jo man vini nesap ir cieti un nekas nerebst , ir diezgan piņaina seja zobi nu neipasi tiri , un tas ari viss , paldies ieprieks
Re: bumbulis pakausī
02.05.2018 19:44
Salabot zobus! Palielināti limfmezgli norāda, ka organisms cīnās ar infekciju. Tas nav labi.Es aizietu pie ādas ārsta. Visas fokālās infekcijas jāārstē nopietni.
Lai saprāts.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 17?
Ziņa: