mezim forte

Aizsāka reklâma 

reklâma
mezim forte
07.10.2004 20:45
kâ jums patîk ðî gremoðnas ferm.reklâma TV ? Stumj tik iekðâs visu pçc kârtas, uzdzer tableti un OK ! Kur tad veselîga uztura popularizçðana? Vispâr medikamentu reklâmas bûtu aizliedzamas.
Re: mezim forte
07.10.2004 20:48
Piekriitu. Visos punktos:)
Kaa teica viena veca kundziite vinja dzerot "mîzels forte" - es gandriiz no kreesla nokritu.
Re: mezim forte
07.10.2004 20:55
Bet taas zaales ko reklamee jau taada fignja vien ir.Nopietnas zaales reklameet jau ir aizliegts.
Re: mezim forte
07.10.2004 20:56
Tâ reklâma vienkârði ir ðokçjoða. Nu tik çdîs, nu tik bûs. Protams, çðana ir viena no baudâm...

Vecâmiòa darbojas kâ kaitniece - bojâ figûru tik smukai mazmeitiòai:)
reklâma
Re: mezim forte
07.10.2004 21:01
to ku!

tomçr zâles paliek zâles

tikpat labi var reklamçt,lai pçc tâdas rîðanas uzdzer melno balzâmu, arî labi palîdz gremoðanai (pârbaudîts praksç) vai uzçd citronu
Re: mezim forte
07.10.2004 21:10
Nu o.k.Bet mees tagad kapitaalismaa dziivojam.Ar veseliiga uztura padomiem nopelniit nevar.Tas buutu pat kaiteejums biznesam.Maz taa ka cilveeki mazaak eestu vinjiem veel Mezim Forte nevajadzeetu.Ar taam idejaam par aizliegshanu vajag uzmaniigi.Farmaacijas firmas ir bagaatas un killeri noalgot vinjaam ir nieka lieta:)
Re: mezim forte
07.10.2004 21:46
Pareizi, ku! ar veseliigu uzturu nopelniit nevar, bet McDonalds ir multimiljonaars, bet lielaakaa amiishu dalja nemaz nav informeeta, ka hamburgeri un fanta ir kaitiigi veseliibai!
Pie mums toties modee ir hevis hipohondrija, bet zaaljufobija, braucu ar autobusu uz maajaam un pa celjam 5 reklaamas ar tekstu noslaapee alergjiju, aizmirsti par alergjiju, utt., atvelkos maajaas, nokriitu pie tv - mezim forte, forlax un kolgeit fatal, atveru klachu zhurnaalu - zhirafiite izaastee saaposhu kaklu, aa un uz autobusa uzraksts - nebeedaa, tev staavees un 2 seerkocinji...vai nu man jau shiliereejaas, bet tur tak ar kaut kaadas ripinjas reklamee!
...un es briivdienaas kaarteejo reizi vilkshu savu gjimeni uz mezhu....
Re: mezim forte
07.10.2004 22:25
Skaties Dusma mazhaa daudz vertikaali staavoshu koku ka tik taa arii nav reklaama:)
Re: mezim forte
07.10.2004 22:40
Ku!, zini, kur veel ir avarioza reklaama:
Eju uz Kjiipeni peldeeties, atveru dreebju skapiiti, uz durviim plakaats ar muskluljotu, bruuni sauljotu tautu deelu ar tumshiem matiem, tikai mazs balts frotee dvieliitis piesedz debesu zvanus, viegli erigjeets skats tieshi uz mani...mmm...man kaa vecai kaarumniecei.....lasu sekojoshu uzrakstu - man niez kaaju peedas un man ir kaaju seeniite... un tad ar lieliem burtiem zaalju nosaukums....
Labi, shiis nedeeljas saakumaa bija jauns plakaats, kursh vilinaaja apguut kjiinieshu valodu!

Interesanti zinaat, kas ir viirieshu skapiishos?
Re: mezim forte
07.10.2004 22:56
Par viirieshu skapiishiem neko nepateikshu.Neapmekleeju es peldbaseinu:(
Re: mezim forte
07.10.2004 23:07
Jaa, jaa, es arii jau sen aizdomaajos un tieshi mezym forte kriit aciis.
Veel jau ir staasts par prostamol uno.Skatos aptiekaas tantuki peerk saviem vechukiem shiis ripas..un pie tam vinjas ir DAARGAS.
Nu var jau vinjas lietot, ja nav nopietnu kaishu, bet biezhi vien ir beediigi, ka cilveeks lietojis to prostamol uno, bet patiesiibaa prostatas veezis pa to laiku aizstaigajis lidz 3. - 4.stadijai. BEEDIIGI:-((
Re: mezim forte
08.10.2004 00:28
Man arii liekas ka tas prostamols ir fufelis.Bet varbuut aiz savas iedomiibas neesmu pieveersis uzmaniibu veertiigajam produktam:)
zin
Re: mezim forte
08.10.2004 09:06
Reklaamas jau tam ir domaatas,lai cilvis uzkjertos.A mosh paliidz un paska veel drugjim ,un kaiminjam.Ja daargs-var padaliit uz puseem i tabuletes,i naudu.Kam no taa sliktums?Tikai pasham....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 6?
Ziņa: