ASINOSANA!!!

Aizsāka Katja 

Katja
ASINOSANA!!!
07.10.2004 22:29
Labvaakar.
Var buut kaads var dot man padomu. Esmu loti satraukta, jo man tiesi cikla viduu saakas menesreizem liidziiga asinosana. Tabletes nelietoju, bet man ir spirale. Vizites pie arsta man jaagaida divas nedelas, agraak nav "briivu vietu". Man ir bailes, ka asinosana ir no spirales . Kaut kur lasiju ka spirale var caurdurt dzemdi vai kas t.l. Es nezinu ko man jaadara ja saaksies stipra asinosana un vai vispar ir veerts gaidiit aarstu veselas divas nedelas? Un kaadas ir paziimes kad spirale caurdur vai iegriezas dzemdee?

riba
Re: ASINOSANA!!!
07.10.2004 22:49
Varbût vari vismaz piezvanît savai dr., jo ja normâla daktere, pieòems Tevi jau rît.
Re: ASINOSANA!!!
07.10.2004 22:51
Cik sen Tev to spiraali ielika?
Katja
Re: ASINOSANA!!!
07.10.2004 22:51
gadu atpakal.
Re: ASINOSANA!!!
07.10.2004 23:04
Diez vai taa buus ka gadu staaveeja un te nu dur un griezh.Ar mr asinjoshanas aatrumu jau nenoasinjosi taa kaa lieku neuztraucies bet miera labad aizteci uz kaadu USG.Tepati forumaa var samekleet smaidosho sprogaini - dr.Gasinju.Ar vinju laikam vienmeer var sarunaat.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 2?
Ziņa: