vçnu problçmas un vakuummasâþa-vai drîkst?

Aizsāka pûka 

Varbût kâds var pateikt, vai drîkst izmantot vakuummasâþas kâjâm, ja ir vçnu problçmas. Ikdienâ valkâju speciâlas korekcijas zeíes apakðstilbiem + dzeru venorutonu tebletçs.

Mana daktere ðobrîd ir seminârâ ârzemçs, tâpçc nevaru viòai pajautât, bet varbût kâds zinâs, vai to drîkst darît.

Jau iepriekð paldies.
Re: vçnu problçmas un vakuummasâþa-vai drîkst?
08.10.2004 10:27
Nedriikst!
Taa ir papildus slodze veenaam, pie kam nepareizajaa virzienaa.
Apakshstilbi vislabaak juutaas pacelti gaisaa virs juuras liimenja.
Domaaju, ka v.masaazhists buus zinoshss un Tev vislabaak pastaastiis!
Paldies, Dusma.

Bet kâ izrâdâs tieði vakuummasâþas speciâliste nav zinoða :(

Ðobrîd veicu masâþu sejai/dekoltç un viòa man ieteica veikt arî kâjâm, esot ïoti labi rezultâti gan âdas elastîbai, gan vçnu problçmâm. Man jau arî ðíita tâ aizdomîgi un likâs, ka diez vai drîkst, tâpçc arî pirms ko darît, nolçmu noskaidrot, citâdi vçl sanâks tâ, ka par savu naudu sabojâðu sev tikai veselîbu :(.
Re: vçnu problçmas un vakuummasâþa-vai drîkst?
08.10.2004 10:45
Mana labaakaa drauudzene Vaacijaa beidza skaistumkopshanas skolu, 2.5 gadus vinja maaciijaas, nu i vinja man kaa enciklopeedija shajos jautaajumos!:)
Veel starpcitu, ja ir veenu mezgli (tur, kur vinji ir), labaak ir spalvas neepileet, bet gan nodziit ar zhileti!
Paldies, Dusma, par padomiem :)

Bet tieðâm reizçm uznâk reâlas dusmas par to, ka vairums saloni un to speciâlisti kâð tikai naudu par procedûrâm un viòiem ir absolûti uzspïaut uz cilvçka veselîbu.
Re: vçnu problçmas un vakuummasâþa-vai drîkst?
08.10.2004 10:59
Njem par labu!:)

Protams, ka dusmas! Es Tev pilniigi piekriitu! Bet ko var gribeet, ja meiteniites, kas tur straadaa ir beigushas 2 meeneshu paatrinaatos kursus!:(
Mani draudzene ir samaaciijusi un es visu daru pati maajaas, ko varu izdariit, bet ko nevaru, iestaastu sev, ka man to nemaz nevajag!:)

Uzskatu, ka kosmetologu pulcinjos ir jaamaaca arii mediciina, bet kameer to sheit nedariis, vienmeer buus mazliet riskanti dariit kaut kaadas sarezhgjiitaakas par manikiiru manipulaacijas (kaut gan arii manikiirs var beigties ar tragjeediju)!
Starp citu, varbût, ja tas protams ir iespçjams, ar Tavu draudzeni kaut kâ varçtu sakontaktçt un vienoties par vienu kârtîgu sejas kopðanas konsultâciju, par maksu, protams :)

Citâdi man ir bijis tâ - aizeju pie kosmetologa un katrâ salonâ vârda tieðâkajâ nozîmç uzbâþas ar savas firmas produkciju. Kaitina mani tas. Es taèu gluþi vienkârði gribu uzzinât, kas manai âdai un manam vecumam bûtu vispiemçrotâkais. Un kad saku, ka tomçr tik dârgu kosmçtiku nevaru atïauties, ez jau uzreiz kâ klients zaudçju uzmanîbu.
Vçl viens autâjums vakuummasâþas sakarâ - vai drîkst vakuummasçt vçderu, ja ir dzemdes mioma?
Re: vçnu problçmas un vakuummasâþa-vai drîkst?
08.10.2004 11:35
Dace.
Driikst.Mioma jau nav zemaadas veidojums.
Re: vçnu problçmas un vakuummasâþa-vai drîkst?
08.10.2004 11:47
Diemzheel, mana draudzene ir Vaacijaa un vinjas manikiirs maksaa 300 Euro, pedikiirs 500, sejas darbi ir veel perversaakaas cenaas....:(

Daarga kosmeetiks veel nenoziimee laba, piemeeram nevajag pirkt ne Shaneli, ne Dioru, tur iekshaa ir kjiimiskais sastaavs liidzinaas zhurku indei!
Jauniibaa vislabaak ir lietot dabiigaas augu elljas un pieshpriceet kaut vai Stendera eeteriskaas elljas. Dzintars peec kjiimiskaa sastaava ir perfekcija!
Labaak nepirkt neko mitrinoshu, jo mitrinoshss noziimee to, ka mitrums uz epidermu tiek izvilkts no apaksheejiem slaanjiem, taadejaadi to sausinot. Tuuliiteejais effekts jau ir forshss, bet peec gadiem shaada nezheeliiga meleoraacicja (kaa mana draudzene saka) sagrauzh gjiimi no iekshas kaa termiiti!:)
Dzintara nuujinju masaazhas ir ok. Viss paareejais tikai atrofee!

Smago artileeriju var saakt lietot no 45-50 gadiem, tad var kjelleet virsuu pilniigi visu, kas ir smukaas burcinjaas!:)

Tas aptuveni viss iesaakumam, ko vajadzeetu zinaat!:)
Paldies Tev, Dusma.
Ja kas - bûsi mans virtuâlais konsultants, par honorâriem varam vienoties :)
KU!
Tu ko!!!! Kâds zemâdas veidojums! Vçderu vispâr sievietçm nav vçlams masçt it seviðíi ja kâdas problçmas!!! Masâþa tak neiedarbojas tikai zemâdâ!
Re: vçnu problçmas un vakuummasâþa-vai drîkst?
08.10.2004 15:49
Jaa, protams, varu pakonsulteet, savu zinaashanu robezhaas!:)

Maseet veedaru var, tikai ne taa, kaa muguru!:)
Veederu taa maseet driiskt tikai mironim!:)
Pati labaakaa veedera masaazha ir kad pats mazgaajoties ar sasprindzinaatiem pirkstiem, vai kafijas biezumiem vai sodu vai dabiiga materiaali birsti izapljo taas riepinjas!
Peec tam var noriiveeties ar linu dvieli!
Re: vçnu problçmas un vakuummasâþa-vai drîkst?
09.10.2004 00:09
Diivaini gan,manai pazinjai tieshi ieteica lomfodrenazhu (gaisa zabakus) venu probleemaam.Nu vinjai gan nav tik traki, ka butu jaopere.
Protams, bez arsta atljaujas neko neuzsaac gan.
Re: vçnu problçmas un vakuummasâþa-vai drîkst?
09.10.2004 10:29
Kur un kas vinjai veica to limfodrenaazhu?
Re: vçnu problçmas un vakuummasâþa-vai drîkst?
09.10.2004 15:48
Limfodrenazhu veica VC4 , bet tie gaisa zabaki tak ir daudzaas vietaas - skaistumsalonos u.c.
Re: vçnu problçmas un vakuummasâþa-vai drîkst?
09.10.2004 20:47
Nu varbuut saakuma stadijaa vai profilaksei, bet ja ir taadas veenas, kuras prasaas peec aarsteeshanas, tad jau gan labaak ir neskraidiit pa saloniem, bet gan iet pie kaartiiga veenu aarsta!
Bet mees katrs pats esam atbildiigi par savu veseliibu!


Varat uzdot jautâjumus - http://www.rehabilitacija.clicdev.com
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 13?
Ziņa: