Limfmezgli

Aizsāka Madara55 

Limfmezgli
04.10.2014 00:50
Viena sejas puse man ir pietūkusi(arī apakšējais plakstiņš). Vai tiešām pie vainas varētu būt limfmezgli? Šogad sanāca dzert daudz antibiotiku, visticamākais, ka tabletes vainīgas.

Kā var attīrīt limfu? Ir jēga doties pie ārsta?(nav ne jausmas, pie kāda)
Re: Limfmezgli
04.10.2014 10:56
Jāsāk ar to, ka jāmēģina noskaidrot kas vainas limfmezgliem. Svarīgi arī tas, kāpēc bija jālieto tik daudz antibiotiku.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Limfmezgli
04.10.2014 15:00
Vai tad var būt cita vaina, kā ļoti piesārņota un tamdēļ nosprostojas?

Trīs angīnas ar nelielu pauzi un pēcāk divas gudrības zoba operācijas.

Pie kāda ārsta būtu jāvēršas? Nedomāju, ka ģimenes ārsts būtu ļoti kompetents šajā jautājumā.
Re: Limfmezgli
04.10.2014 15:21
Kopumā doma pareiza. Bet atbilde nebūs tik vienkārša. Pasākumi kas vērsti uz organisma atūdeņošanu kopā ar tīra šķidruma uzņemšanu varētu palīdzēt. Ar limfmezgliem nodarbojas hematologs. Bet Tavs domu gājiens jau ir ārpus konvencionālās medicīnas, tā kā nez vai tas ko līdzēs...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Limfmezgli
04.10.2014 17:42
Nezinu, vai īsti sapratu par - " Bet Tavs domu gājiens jau ir ārpus konvencionālās medicīnas, tā kā nez vai tas ko līdzēs..."
Re: Limfmezgli
04.10.2014 18:06
Ok, sapratu. :)

Vai tiešām vienīgais hematologs atrodas Linezera ielā?
Re: Limfmezgli
05.10.2014 10:24
Madara55 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nezinu, vai īsti sapratu par - " Bet Tavs domu
> gājiens jau ir ārpus konvencionālās
> medicīnas, tā kā nez vai tas ko līdzēs..."


Tādi jēdzieni kā piesārņota un nosprostota limfatiskā sistēma medicīnā netiek lietoti un vairums ārstu Tavu problēmu nesapratīs.

Nu jā, ar hematologiem mums ir naprjažonka bet ja gribi objektīvu slēdzienu par limfatiskās sistēmas veselību, tad vajadzēs tieši viņus.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Limfmezgli
06.10.2014 10:36
Dzimums,vecums augums/svars? Vai ir pietūkuši zem žokļa un kakla limfmezgli tajā pusē? Vai asins analīzes tagad uzrāda iekaisumu? Ko saka zobārsts? Arī ģimenes ārsts?
Lai saprāts. Laba atbilde var būt tikai pie labas informācijas.
Re: Limfmezgli
06.10.2014 11:56
Sieviete/25 gadi/170 cm/svars aptuveni 52 kg.

Pašai jau šķiet, ka limfmezgli nav pietūkuši. Varbūt ne tā pārbaudīju.

Šodien uztaisīju C reaktīvā olbaltuma analīzes, tā kā pāris dienu jāpagaida. Iekaisums jau tika uzrādīts pagājušajā gadā, bet nekas dižs netika darīts. Pie zobārsta neesmu ar tūskas jautājumu bijusi. Ja jau rentgenā un DT nekas neuzrādās, ko tad zobārsts var pateikt?

Ģimenes ārsts nav ieinteresēts. Es esmu tā, kas viņai plijas virsū ar tūsku.
Re: Limfmezgli
06.10.2014 13:49
hm,,,apakšējos plakstiņiem nekādu limfmezglu gan nav, ir vaigu, zemžokļa un aizsauss limfmezglu grupas, vai tūska ir dēļ limfmezgliem vai dēļ kā cita, to tev tā virtuāli neviens gan nepateiks. Sejas apviduss visai komplekss jauājums, zobārsts nez vai ko jēdzīgu pateiks, drīzāk - sejas žokļa ķirurgs, vai operējošs lors.



Edited 1 time(s). Last edit at 06.10.2014 14:28 by nex.
Re: Limfmezgli
06.10.2014 14:45
Tas nav iespējams, ka limfas dēļ uztūkst apakšējais plakstiņš?

Rezumē - vispirms lors, tad sejas žokļa ķirurgs. Jo interesanti ir tas, ka vaigs neatguva iepriekšējo formu pēc gudrības zoba operācijas un pēcāk parādījās tūska.

Es sliecos uz to, ka vainīgs polips vai operācija radīja sekas.
Re: Limfmezgli
06.10.2014 14:55
Principā, ir iespējams, ka dēļ limfas stāzes uztūkst plakstīņš, bet - maz ticams, tad jābūt izgrieztiem vaiga limfmezgliem, un to bez nopietna pamata parasti nedara, un arī tad, limfas attece atrod citus apkārtceļus. Pie tam, limfātiskā tūska, pati par sevīm nav nekāda saslimšana ( ja nav izoperēti reģionālie limfmezgli), tikai simptoms, kaut kam citam. Jāmeklē kāds cits iemesls, reģionāls limfadenīts, hronisks infekcijas perēklis utt.

Konsultāciju pie Lora derētu, to vieglāk dabūt nekā pie sejas ķirurga.



Edited 1 time(s). Last edit at 06.10.2014 14:56 by nex.
Re: Limfmezgli
06.10.2014 15:22
Ja lors pateiks, ka polips nav vainojams tūskā, tad jau bez sejas ķirurga neiztikt.

Varbūt kādam ir zināms, ko nozīmē lb.? DT slēdzienā bija atbilde - sīks polips lb. augšžokļa dobumā.
Re: Limfmezgli
07.10.2014 09:14
lb abreviācija no - labajā.
Re: Limfmezgli
07.10.2014 11:21
Tā kā es tikko biju pie sejas žokļu ķirurga, tad palabošu nex: Stomatoloģijas institūtā sejas ķirurga konsultācija maksā 14.50 EUR, var tikt 1-2 nedēļu laikā. Ja cilvēks ir no Rīgas, tad tas ir vienkārši.
Re: Limfmezgli
07.10.2014 13:11
Nex, tiešām liels paldies! Nu man situācija ir skaidra. Tūska nav no polipa, jo tā ir sejas kreisajā pusē, bet polips labajā. Tātad - pie tūskas vainojama gudrībnieka operācija.

Kachenīte, par laimi, es jau sen esmu pierakstījusies/tad gan mērķis bija cits/. 14.50 Eur? Mājaslapā rakstīts, ka 18.00 Eur. Šodien piezvanīšu un pavaicāšu, kāda ir atškirība starp sejas ķirurga un speciālista konsultāciju, jo ir cenu atšķirība starp abiem.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 20?
Ziņa: