eritrocīti

Aizsāka Anniņa33 

Anniņa33
eritrocīti
10.10.2014 22:12
Labdien!
Man pilnā asins ainā vienmēr ir paaugstināti eritrocīti. Vienreiz bija 5.8 pie normas līdz 5.5, gandrīz pēc gada bija 5.4 pie normas līdz 5 un tagad atkal 5.2 pie normas līdz 5. 'Visi pārējie rādītāji ir normā. Ārste par to nesaka ne vārda un iemeslu neviens nemeklē. Medicīnas koledžā mūs māca, ka jebkura novirze no normas ir slikti. Plaušas man kārtībā, urīna analīzes labas un asins citi rādītāji pilnīgi visi normā. Es sāku uztraukties.
Sieviete 33 gadi, aug 167, svars 85
Re: eritrocīti
11.10.2014 17:00
Painteresēties vai rados nav bijuši senči,kas dzīvoja kalnos?
Ja nav citas sūdzības, tad tikai iedzimta īpatnība.
moljers
Re: eritrocīti
11.10.2014 22:02
var būt arī citi iemesli
dzerat maz - asinis biezas
daduz sportojat

bet šādai novirzei no normas nav nozīmes
Anniņa33
Re: eritrocīti
13.10.2014 21:24
Nē es nesportoju, bet dzeru tiešām ļoti maz, kādas 2 krūzes tējas dienā nu maximālais 3 pa 300 ml. Vai tas ietekmē eritrocītu skaitu? es kad pasniedzējai pajautāju viņa pateica, ka dzeršana neietekmē šo rādītāju. Vai Žilbēra sindroms var būt par iemeslu? Nekādu sūdzību man nav. Plaušas, aknas urīna analīzes ir ok. Visi pārējie rādītāji arī ir pilnīgā normā, mazlit paaugstināts holesterīns, bet tas es zinu kāpēc.

Mazdakteris1
Kādas sūdzības var būt?
Re: eritrocīti
14.10.2014 10:26
moljers Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> var būt arī citi iemesli
> dzerat maz - asinis biezas
> daduz sportojat
>
> bet šādai novirzei no normas nav nozīmes


tieši tā, šādai novirzei nav nozīmes, jebkura norma ir nosacīta, sievietei - 5 ir norma, pat - 5,5 ir norma un, pat -5,9 arī var būt norma.
rsu med.studente
Re: eritrocīti
14.10.2014 12:46
Žēl, ka koledžā neiemācīja, ka jāārstē ir cilvēks nevis analīze.
Re: eritrocīti
14.10.2014 15:43
Vispār medicīnā patreiz ir topā ārstēt slimību vai analīzes bet slimnieka ārstēšana ir atstāta novārtā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Anniņa33
Re: eritrocīti
15.10.2014 11:51
Nu bet lai atrast slimību jāzina analīzes. Man piemēram nav nekādu sūdzību un jūtos pilnīgi vesela, bet analīzēs ir šādas izmaiņas, tāpēc arī prasu vai tas varbūt vienkārši tāpat vai tam ir obligāti kaut kāda slimība apakšā kur jāskrien un jāsauc palīgā. Jā mācoties nedaudz sabaidīja, ka jebkura novirze ir slikti un jāmeklē vaina, tāpēc saspurojos un izlēmu vēl pakonsultēties šeit vai dzīvē tā ir vai tikai mācot sabaida, lai neko neatstājam novārtā, bet par visu interesējamies.
Re: eritrocīti
15.10.2014 13:21
Tā ideja "lai neko neatstājam novārtā, bet par visu interesējamies" iesākās 90to gadu sākumā, kad medicīna sāka pāriet uz pašfinansēšanos. Tā vienkārši ir biznesa reklāma. Ja es ar "jebkuru novirzi" ietu pie ārsta, tad lielāko daļu dzīves pavadītu poliklīnikā vai slimnīcā un tur arī atstātu visu savu un no radiem aizlienēto naudu. Tāpēc arī rūpēs par veselību vajag ievērot veselo saprātu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: eritrocīti
15.10.2014 14:40
Vairāk lietot šķidrumu! Kad es maz lietoju šķidrumu,man uzrādīja tādus eritrocītus,ka mati cēlās stāvus.Iedzimtība. Ja nav sūdzību nevajag pievērst uzmanību.
Lai veselais saprāts un miers.
Anniņa33
Re: eritrocīti
22.10.2014 16:33
Es sāku satraukties, jo izlasīju par tādu slimību kā "īstā policitēmija" tur arī ir paaugstināti eritrocīti. Palasot tā ir briesmu slimība vai tik nav pat pie ļaundabīgām pieskaitīta. Tāpēc sāku uztraukties. Citādi jau sūdzību nav un citi rādītāji normā.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 21?
Ziņa: