24gadi

Aizsāka gatis baumanis 

24gadi
14.10.2014 12:42
Labdien gribeju uzzinat ka pavaret bailes no sekssa.Esmu vel nevainigs un man ir bail uzsakt
dzimumdzivi jo nezinu ko jadara.negribu ari lai man meitene izsmej par to.No
ta visa vairak baidos ka meitene var sakt smieties par manim.Man jau ir 24
gadi un neesmu pargulejis ar meiteni.vel baidos kad nemacesu neko izdarit ar savu dzimumlocekli kur
likt vinju.Tapec es masturbeju jo jutos dross ka par
to neviens nesmiesies jo to zinatu tikai es...
Re: 24gadi
14.10.2014 12:46
Kur ir teikts, ka Tev visu būtu jāzin? Meklē tādu meiteni kas Tev to iemācīs. Un tā nebūs problēma. Grūtāk būtu atrast meiteni kas to nezin...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: 24gadi
14.10.2014 12:52
aha. vienam paziņam bija līdzīga problēma, tak viņš noīrēja meiteni par atlīdzību, tai apstāstīja kas pa djēlu, vēl ,pirms tās lietas iedzēra alko un.... meitene viņam visu iemācīja, kas, kā un kur darāms!, piedevām vēl atlīdzību nepaņēma, un tālāk viss aizgāja, kā pa sviestu.....



Edited 1 time(s). Last edit at 14.10.2014 12:54 by nex.
Re: 24gadi
14.10.2014 13:06
laba doma pat neiedomajos
Re: 24gadi
14.10.2014 13:41
Es ieteiktu to pašu, tikai bez "noīrēja meiteni par atlīdzību"...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: 24gadi
14.10.2014 14:18
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es ieteiktu to pašu, tikai bez "noīrēja meiteni
> par atlīdzību"...


...................protams, ideālā variantā ir: bez "noīrēja meiteni par atlīdzību", tikai... paskaties pa logu ārā, vai redzi ideālu pasauli?
Re: 24gadi
14.10.2014 14:53
Vai ir vērts zaudēt nevainību, ja nav meitenes, kam varētu uzticēties? Es par to, ka vajag satikt Īsto, tādu, kura pat visļaunākajā situācijā nesmietos, ar kuru būtu abpusējas ļoti labas jūtas.
Re: 24gadi
14.10.2014 15:37
Vēl varu piebilst, ja meitene smiesies par sava džeka neveiksmi, tad viņa ir stulba kaza un ar tādu nav vērts turpināt. Tā kā šo apstākli var izmantot...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: 24gadi
14.10.2014 20:39
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vēl varu piebilst, ja meitene smiesies par sava
> džeka neveiksmi, tad viņa ir stulba kaza un ar
> tādu nav vērts turpināt. Tā kā šo apstākli
> var izmantot...

Exactly. Bet jauni vīrieši, man par izbīli, bieži domā citādi. Man kaut kā vienmēr ir saasināta reakcija, ja kāds sevi ļauj izvazāt. Pēc tam dēls tāpat mocīsies. Visi šīs lietas kaut kad apgūst, kaut kad visiem ir pirmā reize.

Ja galīgi nesanāk, abi var aiziet pie seksologa, viņiem ir visādi praktiski ieteikumi, bet, ja viņa domā, ka puisis ir lūzeris, tad lai viņa iet prom, liec ārā kauču nakts vidu ar visām parpalām.

Ar tādām augstprātīgajām nevajag pīties, tāpat pienāks diena, kad vajadzēs bēgt, atpakaļ neskatoties. Nav ko pad**** dzīves gadus un mocīties. Tas tomēr ir svarīgi, jo bojā veselību.

Varbūt māte tāda pavaldonīga bijusi? Tad reizēm ir šitās šaizes un fantāzijas par savu niecību.

Visveselīgākā vienmēr ir bijusi patriarhāla sabiedrība, veselīgā patriarhātā neviens arī neliedz sievietei iet skolā, iegūt izglītību, veidot karjeru, bet vīrietis iz bioloģijas ir ar spējām redzēt tālāk, ir noturīgāks emocionāli, jo viņam nav mēneša cikla. Turklāt sieviete, būdama attiecībās ar vīrieti, sevi var attīstīt vislabāk. Tā kā ģimeni vajag, par to nav runas, bet vīrietim vajag savu nostāju, lai nav tas stulbais latviskais modelis "vīrs zem sievas tupeles".
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 4?
Ziņa: