Kā pārliecināties?

Aizsāka Aspazija 

Kā pārliecināties?
18.10.2014 11:18
Sveiki!
Es šobrīd mācos 12.klasē un man, kā jau visiem, priekšā ir lielie eksāmeni. Pavisam nesen man prātā ienāca traka doma, ka gribu būt ārsts, bet visu vidusskolas laiku man nav bijuši tādi priekšmeti kā ķīmija un bioloģija, tikai dabaszinības, kur to visu māca kopā un virspuseji. Lai iestātos kādā augstskolā man nepieciešams eksāmens ķīmijā vai bioloģijā. Te nu es sāku domāt - kā saprast vai tā ir pareizā izvēle? Kā zināt vai tas tiešām ir priekš manis? Samācīties priekš eksāmeniem jau nebūtu pats grūtākais, bet nolikt eksāmenu un tad saprast, ka nē es darīšu kaut ko citu arī būtu muļķīgi. Tāpēc es vēšos pie jums - kā zināt vai es esmu piemērota tam, lai mācītos par ārstu?
Re: Kā pārliecināties?
18.10.2014 13:17
Manuprāt priekš tam vajadzīgs viens ļoti vienkāršs nosacijums - jābūt interesei par medicīnu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kā pārliecināties?
19.10.2014 15:50
Pievienojos Ku.
Jābūt bezgalīgi lielai vēlmei palīdzēt cilvēkiem. Protams, tieši medicīniskajā aspektā. Bez visa tā jāzina bioloģija, fizika un ķīmija. Sevišķi ķīmija. To pa gadu neapgūsi. Domāju,ka vilciens ir aizgājis.
Kaut gan. Es biju liels idiots ķīmijā,fizikā un matemātikā. Tomēr medicīnas koledžu pabeidzu, jo bija nenormāli liela vēlme iegūt šo profesiju. Izrādās,ka nereti māju var uzcelt arī uz smiltīm.
Lai veiksme.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.10.2014 15:52 by Mazdakteris1.
Re: Kā pārliecināties?
20.10.2014 11:00
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Manuprāt priekš tam vajadzīgs viens ļoti
> vienkāršs nosacijums - jābūt interesei par
> medicīnu.


Tieši tā!, taču interese var būt tīkai tīri teorētiska, praktiski, varētu ieteikt pastrādāt, kaut mēnesi, par sanitāru, teiksim uzņemšanas nodaļā vai operzālē, un tad izlemt, vai viss tas kas tur notiekās interesē , vai nē.



Edited 1 time(s). Last edit at 20.10.2014 11:00 by nex.
moljers
Re: Kā pārliecināties?
20.10.2014 21:45
tas , ka nav macījies ķīmiju ir štrunts
visu skolas kursu ķīmijā var iemācīties apmēram mēneša laikā , ja grib
Ja nevar, tad gan nav ko darīt mediīnas studijās :)

Ne visi , kas studējuši medicīnu ir ārsti, bet labu izglītību un pareizi iestādītas smadzenes gan viņi ir ieguvuši

Cehovs
Bulgakovs
Aksels MUnte
Ārija elksne
Miervaldis Birze
u.t.t.
tie ir tikai daži, kas man uzreiz ienāca prata
Reiz runāju ar vienu pakistānieti, kas rīgā studēja - viņš teica, ka tur vislabāko karjeru dzīvē izveidot ir tieši ar medicīnas izglītību
Re: Kā pārliecināties?
21.10.2014 09:11
Vaitad?.... ja nemaldos, Birze beidz LU medicīnas fakultāti un strādāja par praktizējošu ftiziatru Cēsīs.



Edited 2 time(s). Last edit at 21.10.2014 09:14 by nex.
Re: Kā pārliecināties?
21.10.2014 13:54
Pastrādā uz pusslodzi kādu brīdi slimnīcā- redzēsi visu no "iekšpuses".
Ja dzīvo Rīgā, aslimnica.lv vislaik meklē kādu sanitāru, apkopēju, palīgus.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 8?
Ziņa: