Nepazūd tempratūra

Aizsāka Lūdzu 

Nepazūd tempratūra
12.11.2014 21:25
Sveiki, jau kādas nedēļas bija klepus. Analīzes bija kārtībā, plaušu rentgens gan uzrādīja plaušu karsoni. Bet pirms diagnozes daktere jau izrakstija antibiotikas, ko jau lietoju 6as dienas un tempratūra nekrītas. Ir visu laiku robežā no 36.8-37.6. Ja mazāk ko daru, tempratūra ir normālāka, ja izeju pastaigā uzkāpj augšā. Nekādas citas zāles daktere man nenomainīja, tikai teica, ka ja temp nepazūd, jādodas pie pulmanologa.
Varbūt ir kāds zinošs dakteris šeit, vai kāds ar līdzīgu stāstu, kas man varētu kaut kā ieteikt?

Es esmu izmisumā.Es nezinu ko gaidīt, ko domāt.
Re: Nepazūd tempratūra
12.11.2014 21:36
Ja Tev ir VD, kā te senāk rakstīji, tad šādos gadījumos t. s. subfebrilā temperatūra kādu laiku var nekristies. Tie cipari, manuprāt, nav bīstami. Mazāk jābaidās un jānervozē.

Tu nelieto kādus AD vai citus nomierinošus medikamentus? Tie varētu līdzēt.
Re: Nepazūd tempratūra
12.11.2014 21:41
Ir VD jā, bet tomēr plaušu karsonis arī ir... un rīt jau beidzās antibiotikas, kaut rentgenu tikai pirmdien taisīju. mani mazliet biedē tas, ka daktere negribēja citas iedot, tieši kas paredzētas šim gadījumam....

Saproti, nesanāk nenorvozēt, ja tomēr ir kas tik nopietns un mani sūta pie nopietniem dakteriem.
Re: Nepazūd tempratūra
12.11.2014 21:47
Tādu tiešu plauša karsoņu antibiotiku nemaz nav.

Ja tomēr ir bažas, tad apzvani iestādes, kur varētu būt pulmonologs (Stradiņu ambulatorā nod., VC4 utt.). Būs jāiet par savu naudu.

Bet, kā jau teicu, neticu, ka tā ir pneimonijas izraisīta temp. Pārāk zema šim gadījumam.
Re: Nepazūd tempratūra
12.11.2014 21:51
bet tagad kā mierā esmu nokritās līdz 36.7.
Manai paziņai plaušu karsoņa laikā vispār nebija temratūras, varētu būt kad es jau ar tādu ilgāku laiku staigāju jo nebija laika domāt par sevi. Bija smags veselības stāvoklis tuviniekam. Es tik tiešām nezinu ko iesākt. kreņķi kreņķu galā....
Re: Nepazūd tempratūra
12.11.2014 21:53
Kā arī uz visa stresa pamata pazuda dāmu dienas uz 1 mēnesi, kas atgriezās šodien tikai.
Re: Nepazūd tempratūra
12.11.2014 22:25
Jebkurā gadījumā es domāju, ka Tev pie dakteriem nav ko darīt.

Ja nu galīgi netiec galā ar paniku, tad pie psihiatra, jo Tavas bailes jau sāk traucēt ķermenim funkcionēt, bet vispār tur ir jāiet pie psihoterapeita.



Edited 1 time(s). Last edit at 13.11.2014 17:52 by Runcene.
Re: Nepazūd tempratūra
13.11.2014 11:47
Es arī saku, ka nekā nav. Un nevajag tik bieži mērīt temperatūru. Temperatūras mērīšana viņu nesamazina, bet dažiem cilvjiem var paaugstināt. Nākamo reizi temperatūru izmēri nākam ceturtdien.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Nepazūd tempratūra
13.11.2014 11:56
Starp citu, ja dikti gribās kaut ko darīt "lietas labā". Kādreiz bija tāda metode, ja temperatūra pēc slimošanas turās bez iemesla un negrib kristies, taisija klizmu. Metode cik zinu ir neoficiāla bet agrāk to lietoja slimnīcās. Zinu 2 gadijumus ar pozitīvu iznākumu :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Nepazūd tempratūra
13.11.2014 16:23
Es saprotu, ka varbūt pa daudz uztraucos, bet ar šo sākumā arī vērsos pie ģimenes ārsta - ar paaugstinātu tempratūru. Kā sāku ko darīties tā viņa uzkāpj.
Re: Nepazūd tempratūra
13.11.2014 16:34
Izskatās pēc futbola spēles vienos vārtos. Vai kundze lasa Riuncenes tekstu?
Dziļāk nerunāšu,kamēr nezināšu dzimumu,vecumu,svaru/augumu. Vētreiz,cik ilgs ir a/b kurss?
Kad tieši ir tā subfebrilā t* ? Rītos, vakaros?
Re: Nepazūd tempratūra
13.11.2014 19:02
Sieviete/23gadi/apm 57kg un 172
Tempratūra ir atkarībā no darbībām ko daru, bet vakaros ir visnormālākā. Un antibiotiku kurss šodien ir 7diena - pēdējā.



Edited 1 time(s). Last edit at 13.11.2014 19:03 by Lūdzu.
Re: Nepazūd tempratūra
13.11.2014 20:11
Pagaidām kamēr lieto AB, nevajag neko citu darīt. Jo temperatūra var arī būt kā reakcija uz AB. Kā nekā inde tomēr...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Nepazūd tempratūra
14.11.2014 15:28
Mans deus! Organisms ir ieslēdzis vairākus aizsargmehānismus.Pie plaušu karsoņa var būt ilgstoši subfebrila t*. Jāvadās no asins analīzēm, pašsajūtas un objektīvās atrades.
Pie tik maza svara ir maza zemādas taukus kārta, Organisms cenšas sevi sasildīt dedzinot kalorijas.Nevar izslēgt pēc a/b sekas.
VD . Tā var izpausties,kā plaukstu svīšana, "skrejošas" domas un paaugstināta ķermeņa t* To visu vajag koriģēt kopā ar ģimenes ārstu un noteikti arī pulmologu.
Pēc plaušu karsoņiem būs nespēks ilgāku vai mazāku laiku. Žēl, ka nav vasara. Noteikti ieteiktu pastaigas gar jūru. Broms, jods, priežu fitoncīdi. Tagad to varētu aizvietot ar kādām fizioprocedūrām. Tāpēc,ja kabata nespiež, es noteikti parunātu ar fizioterapeitu.
Lai veiksme un veselība.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 14?
Ziņa: