Sausa mute

Aizsāka Janis76 

Janis76
Sausa mute
20.11.2014 18:54
Man tads jautajums. Man jau nedelju jocigas izjutas mute. Sakotneji no ritiem pec pamoshanas sapeja mele, tada viegli dedzinosha sajuta, kas diezgan atri pargaja. Tagd vel interesantak pa dienu sajuta tada it ka sausa mute, izkaltusi, kaut gan mute ir mitras siekalas vai dzeru udeni. Tikai tada sausuma izjuta. Sakara ar rindam pie gjimenes arsta tikshu tikai pec divam nedeljam. Vai man butu jauuztraucas vai tas varetu but kaut kas nopitns. Nekas tamlidzigs agrak nav bijis. Krasi neko dzive neesmu mainijis.

Man 38, virietis, augums 190cm, svars ap 90kg.
Atvainojos, ka nav garumzimes!
Re: Sausa mute
21.11.2014 14:44
Aizej uz aptieku un lai tur ar glikometru izmēra cukura līmeni asinīs.
Re: Sausa mute
21.11.2014 17:26
Es arī to ieteiktu.Diabēts????? Maz lietojam šķidrumu? Glosīts? Kuņģa -12 zarnas saslimšana(gastrīts) ? Var minēt līdz bez jēgai.
Cerēsim,ka nekas nopietns.
Janis76
Re: Sausa mute
21.11.2014 22:19
Cukura limeni shodien nodevu. Rezultata normas robezhas. Gastrits pirms 10 gadiem bija, bet tad no sapem locijos, bet tagad neka tada nav.
Re: Sausa mute
21.11.2014 23:49
Tev nav kaut kādi uztraukumi tagad? Vai kaut kas ne tik sen noticis? Kaut kas tāds, ko pats varētu iedomāties, varbūt pat kāds sīks, bet riebīgs kreņķis?

Vēl var izpētīt mēli, muti, vai viss ir kā agrāk, nav kādi pietūkumi utt., aiziet pie LORa, stomatologa.



Edited 1 time(s). Last edit at 21.11.2014 23:56 by Runcene.
Re: Sausa mute
22.11.2014 10:20
Minējumu var būt daudz, pirmais kas nāk prātā pie tādas simptomātikas ir - pārbaudīt cukura līmeni asinīs, otrais - toksikoloģija, hroniska intoksikācija?.... darba apstākļi?, saskarsme ar kādām vielām? , profesionālā darbība?,tad hemotoloģija, tad - viss pārējais .



Edited 2 time(s). Last edit at 22.11.2014 10:36 by nex.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 21?
Ziņa: