vai pastāv iespēja ar HIV

Aizsāka egils19 

vai pastāv iespēja ar HIV
25.11.2014 20:48
Manam dēlam ir 5 gadi vis ir kārtībā, un dzīvojam bez mammas jau no 1 gada vecuma...Vai pastāv iespēja, ka vēl kādu mēnesi pirms bērna ieņamšanas es varēju inficēties no draudzenes un mēns i vai divus vēlāk ieņēmām bērnus..Vai bērns var nedabūt šo infekciju, kaut arī abi partneri ir inficējušies..Aizdomas radās kad uzināju nesen savas draudzenes piedzīvojumus no paziņas.. Cik reizes tiek veikti HIV testi grūtniecēm grūtniecības laikā vai arī pēc dzemdībām tiek veikts šis tests. Un ja draudzenei bijušā bija inficējusies pirms ieņemšana vai ārsti to varēja nepamanīt...



Edited 3 time(s). Last edit at 25.11.2014 21:11 by egils19.
Re: vai pastāv iespēja ar HIV
25.11.2014 22:05
Es biku nesapratu.

Tā draudzene Tev bija pirms 5 gadiem, un tagad Tu uzzināji, ka viņai bijusi kāda sirdsdāma, kurai savukārt bijis HIV?
Re: vai pastāv iespēja ar HIV
25.11.2014 23:41
Es arī nesapratu. Bet to HIV nevajag uztvert nopietni...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: vai pastāv iespēja ar HIV
26.11.2014 00:02
Iepsējams mēnesi kad biju projām mani draudzene krāpa(jūlījā) ar kādu vīrieti, jo bija aizbraukusi uz balītēm. Atbrucot mājās nākošajā mēnesī (augusts) protams man ar viņu bija seks, citreiz izsargājos citreiz ne. Septembra beigās uzināju, ka viņa ir stāvoklī. Pēc 9 mēnešiem bērns piedzima vesels. Vai pastāv iespēja, ka bērns piedzima bez HIV bet inficēja tikai mani (augusta sākumā kad atbraucu mājās un mīlējāmies bez prezervatīva). . Cik bieži grūtniecēm veic HIV analīzi grūtiencības laikā un vai HIV vīrusu var nodot bērnam atrodoties mātē ja kaut viens no partneriem ir inficēts. Dīvaini, ka man tikai pajautā asins grupu, bet nekādas citas analīzes neveica kad draudzene reģistrējās kā grūtniece. Protams no tā visa ir pagājuši 5 gadi un ar viņu sen jau kā nesam kopā sava vieglā rakstura dēļ.
Re: vai pastāv iespēja ar HIV
26.11.2014 02:01
Tev analiizees uzraadiija HIV pozitiivu? Tas ka kraapa nenoziimee uzreiz, ka viirietis bija inficeets. Un kaapeec tu par to saaki domaat 5 gadus peec deela piedzimsanas?
Re: vai pastāv iespēja ar HIV
26.11.2014 12:26
Nav bijušas analīzes. Izlasīju reklāmas plakātu par HIV un aizdomājos par veciem notikumiem..
Re: vai pastāv iespēja ar HIV
26.11.2014 12:57
Paranoja? :)
Ja nevari taapeec mieriigi guleet, nodod asins analiizes uz HIV sev un beernam.
Re: vai pastāv iespēja ar HIV
26.11.2014 17:05
Manu "paranoju" šādā gadījumā vairāk izaicinātu paternitātes jautājumi 8)

Uz HIV var pārbaudīties, viņi ir pieraduši, ka tur nāk uzmācīgu domu vajāti ļaudis, nav jākaunas, bet vismaz būs miers sirdī. Skaties tikai, ka pēc tam nesāc baidīties no aneirismas, multiplās sklerozes, veža, insulta un infarkta. Tā dažiem gadās. Tad jau biku velk uz vajadzību pēc sarunas pie psihologa.
Gvido
Re: vai pastāv iespēja ar HIV
26.11.2014 21:22
ku!, kāpēc HIV nevajag uztvert nopietni?
Re: vai pastāv iespēja ar HIV
26.11.2014 22:27
Es ar par to padomaaju, ka ir lielaaka iespeeja ka tas ir cita beerns kaa dabuut HIV.

Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Manu "paranoju" šādā gadījumā vairāk
> izaicinātu paternitātes jautājumi 8)
>
> Uz HIV var pārbaudīties, viņi ir pieraduši, ka
> tur nāk uzmācīgu domu vajāti ļaudis, nav
> jākaunas, bet vismaz būs miers sirdī. Skaties
> tikai, ka pēc tam nesāc baidīties no
> aneirismas, multiplās sklerozes, veža, insulta
> un infarkta. Tā dažiem gadās. Tad jau biku velk
> uz vajadzību pēc sarunas pie psihologa.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 3?
Ziņa: