starpribu sapes.

Aizsāka dugati77 

starpribu sapes.
09.12.2014 14:22
gadi atpakalj mani specigi piekava un loti stipri sasita ribas kreisaja puse,kadu laiku guleju pie atverta loga un vienu ritu pamodos un saku just piespiezot ,sapes zem ribam kreisja puse leja,sapes paradas un pazud pashas.lidz 2012 gadam lietoju narkotikas,tagad jau sen nelietoju ,ja neskaita zales pipeshanu.uz nerva pamata apetite reizem ir un reizem nava,reizem sap kreisa puse leja zem ribam.man 37 gadi,185 augums,stradaju fizisku darbu caurveja.sapes ir nedaudz palielinajushas,es reizem nesaprotu ,jo sapes reizem staiga kreisaja puse,tad vinjas ir ,tad nav.kas tas varetu but?
Re: starpribu sapes.
09.12.2014 14:30
Rentgens vismaz ir bijis?

Sildošās smēres + stiepšanās vingrinājumi un masāžas. Der arī pašmasāžas.
Re: starpribu sapes.
09.12.2014 14:30
varētu būt starpribu nervu neirīts, bet jāizslēdz arī cita sāpju izcelsmes iespējamība: perikardiāli-pleirāls saaugums, iradiācija no cita orgāna, teiksim no žultspūšļa un vēl šis tas.
Re: starpribu sapes.
10.12.2014 13:32
Pievienojos augstāk teiktajam. Jāčāpo pie neirologa. Lai veiksme un saprāts.Parastos gadījumos palīdzētu B grupas vitamīnu īslaicīgs kurs. Arī tab. Paracetamols 500 mg.x3, kas ir visnekaitīgākais.
Re: starpribu sapes.
10.12.2014 13:41
cik tas ir nopietni organismam un vai pec izarsteshanos nebus nekadas sekas?
Re: starpribu sapes.
10.12.2014 16:36
Ja Tev ir bijusi trauma tai vietā, tad sastiepjot muskuli, ļaujoties caurvējam utt., tā lieta Tevi var sveicināt biežāk nekā citus.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 7?
Ziņa: