Veidojums pazodē

Aizsāka Nikucis1 

Veidojums pazodē
11.12.2014 22:12
Labdien/labvakar!
Lūdzu palīdzību! Vakar sataustīju pazodē (laikam tā to vietu sauc - tur kur parasti cilvēkiem veidojas dubultzods) bumbulīti apmēram zirņa lielumā, varbūt nedaudz lielāku. Paspiežot ir nepatīkama, pat sāpīga sajūta. Esmu ļoti sabijusies!!! Vai kāds varētu pateikt, kas tas ir? Pie ģimenes ārsta tieku tikai pēc 4-5 dienām. Vai derētu pie kāda cita speciālista aizskriet?
Ja nepieciešams - sieviete, 32 gadi, 56 kg, 1.63 cm.
Paldies!
Re: Veidojums pazodē
11.12.2014 22:18
Pumpas uz zoda nav? Saplaisājuši mutes kaktiņi?
Nē, pumpas nav, arī ar lūpu kaktiņiem viss ok.. Tas bumbulis nav tāds, kāpumpa vai augonis. bet gan iekšā, un aiztiekot to, viņš kustās - bīdās šurpu turpu.
Re: Veidojums pazodē
12.12.2014 11:01
Varianti ir vairāki bet nekas bīstams tas nebūs. Tā kā 4 - 5 dienas līdz ģimenes ārstam cerams, ka izdzīvosi :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Veidojums pazodē
12.12.2014 17:24
Jādomā, ka tas ir limfmezgls. Jāskatās kā ir ar zobu veselību.Ja ir bojāti zobi,tad labāk iet pie zobārsta. Protams ja seja ir pilnīgi tīra no pinnēm u.c
strutu veidojošām baktērijām.
Re: Veidojums pazodē
12.12.2014 18:10
Tik pat labi tas var buut siekalu dziedzeris, bet katraa zinaa nekas taads, kas nevareetu pagaidiit 4-5 dienas liidz gimenes aarsta viziitei.
Ar zobu veselību man viss kārtībā, kā arī pinnes nav. Bet tiešām ceru, ka nav nekas traks. Es jau to sliktāko sadomājos..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 6?
Ziņa: