urostaaze

Aizsāka sarmiite 

sarmiite
urostaaze
09.10.2004 23:50
uzstaadiija diagnozi - urostaaze. cik tas ir nopietni un kaa ar to ciiniities? man 64g.
Re: urostaaze
10.10.2004 00:48
Situaacija kad kaut kur iekshaa staav uriins un laukaa netek.Situaacija pietiekoshi nopietna.Vinjai ir tieksme progreseet un turklaat veel meedz pievienoties infekcija.
Re: urostaaze
10.10.2004 01:11
pârâk maz informâcijas lai atbidçtu
qwq
Re: urostaaze
10.10.2004 08:54
piekrîtu otto, ar ðâdu atradni jâiet pie urologa un tâlâk rûpîgi jâizmeklçjas
Re: urostaaze
10.10.2004 10:47
iespçjams , ka nekur nav jâiet un nekas nav jâdara
- kâ atrasta?
- cik izteikta?
- vai traucç?
- vai agrak bijuðas nieru problçmas?
- urîna analîze ?
- u.t.t.
sarmiite
Re: urostaaze
10.10.2004 14:16
atrasta veedera dobuma usg laikaa. bija suudziibas taadas, ka saapeeja kreisaa paribe. arii fluorograafijaa ir redzams, ka zem kreisaas plaushas esot sakraajies kaut kaads shkjidrums. traucee tik cik naktiis gruuti guleet un ievelkot dziljaak elpu ir saapes. agraak nieru probleemas nav bijushas, tagad veel ir nosuutiijums uz kaut kaadu nieru caurskati, kur laidiis iekshaa kaut kaadu kontrastvielu un tad tur kaut ko skatiisies, nemaaku preciizaak pateikt. urina analizes it kaa esot manam vecumam normalas, vienigi esot redzams, ka kaut kur ir kaut kads iekaisums. cik saprotu otto ir arsts, ja nebutu gruti mazu paskaidrojumu ja tas shada veida vispar ir iespejams. paldies! un ari vai butu vajadziba iet tieshi pie urologa ar sho problemu?
Re: urostaaze
10.10.2004 14:26
Faktiski neko nav ko pakaidrot.
Cik saprotu US diagnosticçta traucçta urîna attece no kreisâs nieres ar nieru iekaisumu.
US nav iepçjams noteikt iemeslu, tapçc arî nozîmçti rtg ar kontrasta ievadi, ko nieres izvada un var saprast, kur problçma.
Ar ðiem uzòçmumiem meklçjiet urologu.
Lai veicas.
sarmiite
Re: urostaaze
11.10.2004 14:16
man veel viens jautaajums dr.otto, vai taa urostaaze ir domaats tas pats kas nierakmenji. cik saprotu tie ir akmenji, bet kuraa vietaa?
Re: urostaaze
11.10.2004 14:20
Es nav otto un urostaaze nav nierakmenji.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 14?
Ziņa: