alkohols

Aizsāka enna 

alkohols
14.12.2014 21:56
Hmm,ko iesākt,ja pats cilvēks neatzist ka lieto alkoholu vairāk nekā vajadzētu?
Visu nedēlu ir darbaholiķis nedelas beigās ir alkoholikis,,
Dzer jau katras brivdienas,brīžam pat nedēļu katru vakaru,,
Ko lai pielej klat alkoholam,lai atmestu dzersanu bet lai paliktu skaidrā?
Tā jau tas viss grauj attiecibas,, nezinu kā to risināt?
Ar prātu jau viņš nedomā, kā drusku iedzer,tā vajag vēl un dzer viens pats mājās,,.
Vecim 42 gadi,svars 115kg,180 cm,
Nejēgā ir piedāvāt ārstēties,vai kādas zāles leitot,
Tādas runas kaķim zem astes!!
Un tā parasti ir pa divām mokām/vai tallinām un vēl pa bamslim alus,,
Kā tas viss noriebies!!! Varbut sastādit kompāniju,lai man nebūtu tas tik kaitinoši?
/pati tak nelietoju alko vispār//



Edited 1 time(s). Last edit at 14.12.2014 22:01 by enna.
Re: alkohols
15.12.2014 00:08
Daudz par šo lietu ir runāts un daudz vēl varētu runāt... Var mēģināt noskaidrot, kāpēc tā dzer. Takš jau kāds iemesls būs. Kaut vai tas, ka Tu nesastādi kompāniju :) Bet ietekmēt no malas to nekā nevar. Tikai tad ja tas ir paša dzērāja lēmums.

Tagad vispār ir diezgan grūts un trauksmains laiks. Daudzi dzer. Labāk tuvākajos gados nekas nebūs. Toties būs sliktāk. Daudzi to jūt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: alkohols
15.12.2014 10:05
Esmu teicis vienmēr. Tā ir slimība. Zūd intelekts.Otrai pusei ir jāpieņem tikai pareizais lēmums. Ir jāšķiras un jāiet prom.Jo kļūt līdz atkarīgam- kam tas ir vajadzīgs.
Vienīgais ja esam mazohisti un gribam sabiedrības acīs būt moceklis.Šķiršanās drīzāk var palīdzēt alkoholiķim pieņemt lēmumu ārstēties
Re: alkohols
15.12.2014 10:16
Mazdakteri,,
Ja cilvēkam vienalga,tad arī šķiršanās nebūs iemesls atmest dzeršanu,,
Traci neriko,nelamajas,,bet mani tracina ka viņš sadzeries baigi krāc,,un tad neesmu ne gulējusi,ne atputusies,
Un esmu vienkārši nikna,,,
Tā tiešām ir slimība.
Kad aizdzenu gulēt otra istabā,apvainojas viņš,.


KU!
Kad jautaju iesmelsu,kāpēc viener ir tā jāpiedzerās,ka suns muti laiza,,atbilde ir,,ka kadreiz ari jātpūšas, visu nedeļu strādājis,!
Nu itkā,,,bet tad tak nav jādzer tik daudz kamer lūst?!?un tad vel kamer laiks,kad pamožas,,,skriet nakamajai pakaļ,,
Kompāniju,nesastādīšu!man negaršo!
Re: alkohols
15.12.2014 10:18
Apkārt arī nevazājas, ģimenes draugi mājās, ļoti reti kad ciemos atnāk,
Vienigi ko farīt,salikt ausīs tamponus,lai nedzirdētu ka krāc,,bet tiem visiem krāksanas skaņa iet cauri,/gul tak blakus/.
seila
Re: alkohols
15.12.2014 11:41
Ak, dies, lasu kā par savējo, tikai mums nav suņa un ir vienistabas dzīvoklis. Dzer katru nedēļas nogali viskiju 0,5 vai šnabi 0,5, ar to pietiek, lai paliktu debīls, stulbi runātu, plātītos, plus vēl dzērumā viņam sākas lielā rijība, tad tiek izēsts viss ledusskapis un piecūkota virtuve ar ēdienu.
Ir stadija, kad vajag klausīties smago mūziku, pie tam skaļi. Labi, ka iegādājās austiņas, vismaz to nedzirdu, ja gribu gulēt.
Sēž parasti līdz 2-3 naktī, ir bijis, ka izrubās pie kompja vai gul virtuvē pie galda.
To, ka ir problēma ar alkoholu, neatzīst, jo uzskata, ka visu nedēļu smagi strādājis un ir nopelnījis atpūtu.
Kad aizmieg arī krāc vājprātā, nekas nelīdz, pats neuzskata, ka traucē, vēl apvainojas, ka bakstu vai speru.To, ka man vajag miegu, nepadomā.
Arī sekss mums labi, ja reizi mēnesī.Tā, ka potenci arī ietekmē.Un vēl- smēķē ļoti daudz.
Re: alkohols
15.12.2014 12:40
SEILAi.
Tas jau kaitina,ja vēl piecūkā virtuvi,,mans cūkājas pie visa katla,
Vēl pieslapina tualeti,kā kucēns,,
gadus 15atpakaļ atmeta pīpēšanu,
Nuja,sekss,ja tas ir,pa retam,
Un es tad vainīga,,,teicu,lai nodarbotos ar seksu vajag divi,,viena var rik masturbet,,
Jocīgie vīrieši!
Re: alkohols
15.12.2014 14:00
Neapšaubāmi es šajos stāstos atrodu kaut ko no sevis un saviem kaimiņiem. Bet viennozīmīgi varu teikt, ka manā gadijumā alkohola lietošana ir nevis cēlonis bet sekas. Sekas globālākiem procesiem kuros es nevaru iekļauties. Man nav problēmu nedzert ja to vajag un tik cik vajag. Bet vairumā gadijumu es vienkārši tam neredzu jēgu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: alkohols
15.12.2014 14:17
Sekas,,cilvēks dzer jau gadiem,,nav tā ka uznāk kādareiz kāre iedzert,piedzerties,gan atslodzei,gan lai nomāktu kādu problēmu
Bet ir cilvēki kuriem tā ir ikdiena,
Kāds dzer kompānijas pēc,.kāds vienkārši lai piedzertos/nodzertos un vainotu citu,nevis sevi savā dzeršanas problēmā,
Kā daudzi uzskata,ka otrs vainīgs,meklē vainu sevī,kāpēc otra pusite tā dzer,bet neviens vēl pašam cilvekam neuzdod jautājumu,,vai jūties pats vainigs/vai vainu kādreiz esi meklējis sevī?kāpēc uzskata ka otrs mūžigi ir vainigs?viegli jau teikt,šķiries,,,,
Re: alkohols
15.12.2014 17:08
Es neteicu, ka jāšķiras. Tā ir mazdaktera pozīcija. Bet ja godīgi, tad es lielā mērā piekrītu. Problēma (ar retiem izņēmumiem) nav nekādi labojama. Tāpēc automātiski paliek divas izvēles. Vai nu ciest līdzi (un cerēt) vai tīties prom (padzīt).

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: alkohols
15.12.2014 18:13
Visas,visādas problēmas ar šķiršanos arī neatrisinās,,.
Nevis jāmūk,bet jāmeklē risinājums,ko pieliet lai alko riebtos,,
Mēģināju alka ladza, vienīgi kuņģis sāka normālāk strādāt,,
Varbut ir vēl kas labāks?netik rūgts?
Aizmukt/pasūtit/aizdzīt to paspēs,
Jo kā saka,,izmest miskastē vienmer paspēs,



Edited 1 time(s). Last edit at 15.12.2014 18:17 by enna.
Re: alkohols
15.12.2014 19:25
Kāpēc Tu gribi kaut ko panākt? Varbūt tas ir veids, kā viņš protestē. Viņš taču nav bērns.

Tipisks alkoholiķa sievas portrets. Jūs abi esat pieļāvuši kaut kur pietiekami lielas kļūdas, bet Tu vari sākt vienīgi ar sevi.

Alkohols ir ķīmiskā māte, Tu mēģini konkurēt, bet tas nav iespējams.

Zinu vienu otru, kura ar varu panāca, ka vīrs nedzer. Pēc tam vāca psihu bez smadzenēm, jo tās bija jau nodzertas... Eh, naivās.
Re: alkohols
15.12.2014 21:38
Nu kāds risinājums? Ko pielietot lai alko riebjas? Nu točna, kā Runcene saka, tipisks alkoholiķa sievas portrets...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: alkohols
15.12.2014 21:45
Brivdienu alkoholikis,
Re: alkohols
15.12.2014 22:03
Patiesībā tas ir gribēt otru kontrolēt, lai cik cēli izklausītos.

Man ir viens pastāstiņš, kad sieva pilināja tādam izbijušam dzērājam ēdienā haloperidolu, jo viņš halucinēja un neforši psihoja. Kad viņš sievu pieķēra, labi, ka nenosita... tad feministes varētu bļaut. Bet Dievs sievieti arī tomēr ir radījis ar smadzenēm, lai viņa spēj saprast, kā tuvumā atrodas. Ir glupi tās nelietot.
seila
Re: alkohols
18.12.2014 13:16
Manējais arī skaitās brīvdienu alkoholiķis, neatceros, ka kāda nedēļas nogale tiktu pavadīta bez alkohola.
Gadās, ka kompānijā dzer arī darbdienā, ja kādam ir jubileja.Nekad no alkohola neatsakās.Es tikai brīnos, kur iekšas tur...Ne viņam paġiru, ne vemšanas, ne sliktas dūšas, kamēr man ir bijis nelabi pat no pāris vīna glāzēm.
Mūžīgā aizbildināšanās un atrunas, ka dzer, jo daudz strādā, ka ir nopelnījis atpūtu.To, ka atpūsties var arī citādi negrib dzirdēt.Ne viņam interesē teātri, ne kino,ne kādas citas izklaides.Vienīgi var aizvilkt uz krogu, jo tur taču ir alkohols.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 23?
Ziņa: