meenessreizes...

Aizsāka mazinjaa 

meenessreizes...
10.10.2004 11:33
Labdien!:)
Nu jaa,jautajums iespejams bus divains bet nu tapec jau es esmu mazinja:)
Gribeju zinat,vai ir kada iespeja likt menesreizem but kada noteikta laika?Nu piemeram pirms celojuma...?:):):) Nu ja man menesreizes ir paredzetas tajaa un taja datuma bet butu labi ja vinas saktos atrak...vai ir tada iespeja?:)
Nu jaa jaa,zinu jau zinu ka tas skan izcili smiekligi,bet nu tomer pacentieties atbildet ludzu :)
Paldies jau ieprieks :)
Re: meenessreizes...
10.10.2004 12:25
???????????
nastix
Re: meenessreizes...
10.10.2004 13:13
orâliem kontraceptîviem ir daþâdas lietoðanas shçmas, ar kuru palîdzîbu var regulçt menses. konsultçjies ar savu ginekologu.
Re: meenessreizes...
10.10.2004 13:15
Neesmu es specs shajaa lietaa bet iespeeja paarvietot meeneshreizes ir.Tachu tas notiek ar hormonu preparaatu paliidziibu un taatad bojaa organismu.Un ja jau tu taada mazinja tad es tev to neieteiktu dariit jo mazinjaas vienmeer no taa ciesh vairaak.
Tauta saka ka taadaas situaacijaas var izgroziities ar tamponu paliidziibu.
Bernadeta
Re: meenessreizes...
10.10.2004 14:41
Labâk nevajag bîdît nekur. Esmu reizi izmçìinâjusi tautâ mûþam pazîstamo lîdzekli, aber tâ arî nesapratu, vai no tâ vai kopâ ar kreòíiem, kas man toreiz bija, pçcâk lâpîju veselîbu aptuveni pusgadu.

Ceïojums nav nekâda katastrofa, nekas nenotiks. Es kalnos esmu kâpusi ar mçneðreizçm, un vienîgais, kas nepiecieðams, jâpaòem lîdzi higiçnas lîdzekïi nepiecieðamajâ daudzumâ.
Re: meenessreizes...
10.10.2004 15:37
Nupaga, paga Juus ar to kontracepciju, jo ja meitene ir mazinja un vinjai ir kaadi 12 vai 13 gadi, tad buutu totaals idiotisms ar kontracepciju stumdiit un biidiit meenesenes!

Mazinjaa, cik tad iisti mazinja Tu esi?
Re: meenessreizes...
10.10.2004 17:16
nu man ir 18 gadini-ta ka pietiekosi mazina :)
Nu jaa un ar to ginekaloga iesanu ir taa,ka man nav galigi laika lai sada jautajuma ietu pie ginekaloga un patiesiba jau ari mazliet ir kauns :)
Nu jaa,nu ja jus varetu man ieteikt kadu metodi kaa varetu to panakt ko velos tad butu labi...es butu loti pateiciga :)
Re: meenessreizes...
10.10.2004 17:24
Njaa, kontracepciju Tu bez ginekologa nedabuusi!
Meeneshreizes var samaziaat vai arii paatrinaat beigshanos ar roziineem.
Aizkaveet itkaa varot ja eed citronus!
Bez aarsta laikam nekas nopietnaaks nesanaaks!

PS Ginekologs nav nekaads briesmonis un tici man, daamas, ir vecaakas par Tevi uzdot veel iipatneejaakus jautaajumus, taa kaa ginekologam pat praataa neienaaks ne smieties, ne arii shkjobiities!

Veiksmi!:)
Re: meenessreizes...
10.10.2004 17:30
hmmmm :) nu jaa laikam jau ta varetu but :) Bet paatrinat beigsanos ari var?!Tas man ari deretu!:)Bet cik tad daudz tas rozines jaed?:) Nu tas maz ir nopietni?patiesam ta var?:)
Re: meenessreizes...
10.10.2004 17:33
un tas rozines jaed tiesi meenesreizu laika vai ari kadu laiku jau pirms????:)
Re: meenessreizes...
10.10.2004 17:35
Var! Roziinees ir kaalijs un kaalijs aptur asinjoshanu!
Daudzums atkariigs no Tava organisma iipatniibaam - asinju daudzuma un roziinju shkjiras, bet taa apmeeram paliela sauja vienaa piegaajienaa, nu vari vienkaarshi kaa saakaas meenesenes saakt eest roziines un tad redzi kas notiek!
Re: meenessreizes...
10.10.2004 17:42
woow!To gan es nebiju domajusi!:)Nu ja man menesreizes parasti garas lidz 8 dienam un ar palielu asinosanu tad es dienu skaitu varetu samazinat lidz kadam 5????un tad jau laikam padaudz naksies est tas rozinites :)
Re: meenessreizes...
10.10.2004 17:45
aa,un ka piemeram menesreizu laika var cinities efektivak ar pumpam?tas parasti apmeram nedelu pirms menesreizem uzmetas un pec pazud...
Re: meenessreizes...
10.10.2004 18:16
un kadas tad ir labakas rozines????????? :):):)
Re: meenessreizes...
10.10.2004 19:24
paldies visiem kas deva savus padomus... :)
jennifer
Re: meenessreizes...
10.10.2004 19:30
par tâm pumpâm..ja negribi lietot hormonâlâs tabletes (ko neiesaku), neko ar pumpâm nepadarîsi..mana ginekoloìe teica, ka tas tâ ir, jo pirms mçneðreizçm notiek hormonâlas izmaiòas (ja pareizi atceros:) ).
un arî piekrîtu iepriekðçjiem ieteikumiem paòemt tamponus lîdzi i vsjo. Es jau nu tikai viena celjojuma dçï íermeni ar tabletçm neðokçtu..
Re: meenessreizes...
10.10.2004 20:31
nu jaa bet tas ir svarigi...nu es esmu izlemusi aiziet pie ginekologes ,bet ko tad un kaa lai vinai prasu?!Vienkarsi-man vajag parbidit menesreizes un ka lai es to izdaru?:)Vina nesmiesies?!:)
jennifer
Re: meenessreizes...
10.10.2004 20:34
normâls ârsts nesmiesies pat par muïíîgâko jautâjumu. Ja tomçr neesi atkâpusies no domas par mr pârbîdîðanu, tad ej pie viòas un tâ arî saki. bet domâjams, ka viòa neieteiks neko citu kâ augstâkminçto..Cerams, ka arî paskaidros, kâdas sekas tam var bût (saèakarçts organisms)
Re: meenessreizes...
10.10.2004 20:38
nu bet ka tas ir?tas bus ta pat ka ar avarijas kontrac.?vai ari ka savadak?un ka vispar tad notiek ta parbidisana?Ja man piem.menesreizes ir paradzetas menesa beigas es vinas varu dabut menesa sakuma?:)
jennifer
Re: meenessreizes...
10.10.2004 21:17
ja bûs baigais stress vai slimiiba vai kas cits (grûtniecîba;) ) tad mçneðreizes var iekavçties, bet tas nekur nav rakstîts. es precîzi nevaru izskaidrot, kâ tas bûs, bet nu tev bûs jânopçrk kontracepcijas tabletes un jâdzer tâs. Kamçr dzersi, tikmçr nebûs mr, tiklîdz pârtrauksi - bûs mr. (ja nemaldos, parasti mçnesî dzer 21 d un tad 7 izlaiþ). Bet ir viens bet - ïoti bieþi gadâs tâ, ka sâkot lietot tabletes ir smçrçðanâs arî laikâ, kad tu vçl tâs lieto! tâ kâ var tikt panâkts pilnîgi pretçjs efekts un tev bûs mr arî tad, kad tev viòas jau bûtu beiguðâs :)
patieðâm nesaprotu - vai tad ir tik neiespçjami nopirkt tamponus un ceïot bez problçmâm??
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 1?
Ziņa: