Alergologs

Aizsāka Dunduriņš 

Alergologs
31.01.2015 23:22
Kuri Rīgā ir tiešām labi alergologi? Pie valsts alergologiem vairs neiešu/vai tomēr ir kāds tiešām kompetents?/, pat alerģijas centrā vairs kāju nesperšu!
Re: Alergologs
01.02.2015 12:49
Alergoloģija kā zinātne ir nupat kā izveidojusies tāpēc vārdu savienojums "labs" un "alergologs" ir pretrunā ar veselo saprātu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Alergologs
01.02.2015 13:08
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Alergoloģija kā zinātne ir nupat kā
> izveidojusies tāpēc vārdu savienojums "labs" un
> "alergologs" ir pretrunā ar veselo saprātu.

Tas kādam jaunums? :D

Bet, ja nopietni, tad katrā alerģijā ir tik daudz privāto aspektu, ko tais īsajās vizītēs nemaz nevar pagūt noskaidrot.
Re: Alergologs
01.02.2015 22:00
Daudz labu atsauksmju ir par Gunti Spuriņu. Pielieto netradicionālu metodi. Pašreiz pie viņa arī palieku.
Re: Alergologs
01.02.2015 22:24
Vai tiešām biorezonanse spēj nomākt alerģiju?
Re: Alergologs
02.02.2015 09:37
Biorezonanse vispāt ir - Scientoloģistu sektas , pusnakts marazmātiskie murgi!
Re: Alergologs
02.02.2015 14:36
Biorezonanse ir krāpniecības veids.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Alergologs
02.02.2015 17:05
Ja krāpniecība, kāpēc tik labu atsauksmju? Krāpniecība, jo alternatīvā ārstēšanas metode?
Re: Alergologs
02.02.2015 17:15
Man nav nekas pret alternatīvām metodēm un pats bieži vien rosinu uz tām bet tā biorezonanse pat nav metode. Tā ir vienkārši dullināšana.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Alergologs
02.02.2015 17:48
Ja tās ir mulķības, kā rodas reāli piemēri?
Re: Alergologs
02.02.2015 18:00
Ak dies, nu tak visam ir kaut kādi rezultāti, tikai jautājums, cik noturīgi.

Man patiesībā ir pilnīgi vienalga, kur cilvēks iet.

Rezultāti ir tradicionāliem ārstiem.
Rezultāti ir psihoterapeitiem (ir pareizie un nepareizie, ir skoloti un paši sevi par tādiem iecēluši, ir betoni pa dzimšanai, bet katram sava klientūra).
Rezultāti ir katrai babenei, pilnīgi noteikti vismaz vienam katra ir palīdzējusi.
Rezultāti ir parastai nemediķa sarunai forumā, kad cilvēks jūt: izklausās, ka arī man tas varētu derēt.

Tāpat viss ir liekams arī otrādi.

Var aiziet arī pie homeopāta, kas manā izpratnē ir gan ārsts, gan dziednieks vienā personā. Bet ir tradicionālie ārsti, kas krīt histērijā pat par homeopāta pieminēšanu...

Bet vispār kāpēc Tu prasi un kāpēc ienāci te kasīties par alergologiem?

Neesi vispār tāds nervozais tips, kas daudz slimo un ir baigi jūtīgs?
Re: Alergologs
02.02.2015 18:06
Tas ir tikai iespaids, ka kasos. Es vienkārši mēģinu saprast.
Re: Alergologs
02.02.2015 19:23
Nu, īsumā tā, ja salīdzina biorezonansi ar pārējām diagnostikas vai ārstniecības metodēm tad tai man šķiet ir visvājākais zinātniskais pamatojums un viņš ir vājāks kā homeopātijai kuru daudzi uzskata par tīrāko šarlatānismu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Alergologs
02.02.2015 20:58
Es jau neko sevišķu, bet šī nav kasāmā vieta, ja Tu gribi rast skaidrību par tik šaubīgu lietu kā alergoloģija.

Pārējais ir Tavā galvā. Katram ir savi tarakāni, savas stiprās puses. Ja Tu tici biorezonansei, iespējams, Tev palīdzēs daudzas zinātniski nepierādītas lietas. Tomēr šeit ir divi būtiski jautājumi:

Uz cik ilgu laiku?

UN

Vai neradīsies problēmas citur, turklāt smagākas?

Resp., galvenā problēma nebūs atrisināta.

Veselības problēmas, it sevišķi tās, ko mēdz devēt par psihosomatiku, reizēm padodas visādām rezonansēm utt. Es pie tām pieskaitītu arī alerģijas, daudzas problēmas ar ādu utt.

Esmu runājusi ar saviem desmit cilvēkiem, kas ārstējas tikai ar zinātniski nepierādītām metodēm. Pirmais moments ir tas, ka viņi tam visam ļoti tic, kā īstenībai, kā laikmetu gudrībai utt.

Zinu cilvēku, kas ar meditāciju izārstēja psoriāzi, bet viņam tai laikā bija smagi pārdzīvojumi, āda viņam kļuva tīra kā nekad dzīvē, bet viņš nokāra sirdi un nomira. Domāju, ka viņš būtu dzīvs, ja savus uztraukumus ar kādu būtu izrunājis.

Es domāju, ka alternatīvas lietot var, bet tomēr ir jāsaprot, kas tur notiek.

Otrs aspekts ir tāds, ka reizēm šie praktiķi ložņā pa citu cilvēku zemapziņu, paši būdami ne visai veseli psihiatrijas skatījumā. Psihiatrija un psiholoģija arī ir zinātnes, par kurām var daudz strīdēties, bet par mūsdienu dziedniekiem viņiem daļa taisnības tomēr ir. Viens sadomāja, un nu tik būs.

Lai praktizētu lietas, kas ir uz šamanisma robežas, cilvēkam ir jābūt ar šo praksi vairākās paaudzēs kā tas ir zemēs, kur šīs lietas ir senas.

Kā jau teicu: iet var jebkur, bet es izvēlētos uzmanīgi.

Ja tā būtu kāda medicīniski neārtējama lieta, es labāk ietu pie šamaņa daudzās paaudzēs, nevis pie mūsu samozvanciem, kas praktizē un piedāvā visu pēc kārtas. Tās tomēr ir ļoti smalkas lietas.

Man ir hobijs medicīnas, psiholoģijas un reliģiju (arī dažādu cilšu) vēsture, kopsakarības, saskarsmes punkti. Tur visur piedalās cilvēka psihe, un notikumi tajā var ietekmēt ķermeni gan uz labu, gan arī uz sliktu.



Edited 1 time(s). Last edit at 02.02.2015 21:01 by Runcene.
Re: Alergologs
02.02.2015 21:22
Kā jau teicu - nekasos. Šis viss tikai kārtējo reizi pierāda, cik dažādi ir cilvēki. Vienam melns, otram balts.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 11?
Ziņa: