Galvas sāpes kreisajā pusē

Aizsāka Aigarelis 

Sveiki, griežos pie Jums pēc palīdzības, jo ārstu kur esmu ir ļoti grūti dabūt.
Man ir parādijušās galvas sāpes, sāp diezgan stipri, kreisajā galvas pusē līdz pakausim, pat zobi tajā pusē sāk sāpēt no galvas sāpēm.
Līdz šim ar šādu problēmu saskāries nebiju, jo galva varbūt sāpēja vienu reizi gadā, bet nu jau visai bieži.
Zāles dzeru, bet nekas nepāriet ( Panadolu )

Mans vecums , 23
Re: Galvas sāpes kreisajā pusē
02.02.2015 09:21
Diezgan grūti pēc tāda apraksta ko pateikt, sāpju intensitāte, veids - griezošas, velkošas, cik ilgi un kad sākās un beidzās?
Pēc apraksta vairāk izskatās uz trijzaru nerva neiralģiju, bet reizēm trijzaru nerva iekaisuma sāpes simulē arī sirds problēmas,pieņemot ka, 23 gados sirds problēmu vēl nav, tad atliek trijzaru nervs, protams stomotoloģisku vai ortolaringoloģisku kaiti izslēgt arī nevar.



Edited 1 time(s). Last edit at 02.02.2015 09:32 by nex.
Re: Galvas sāpes kreisajā pusē
02.02.2015 10:07
Pie vecuma pieliec klāt .lūdzu, augumu un svaru.Dzimumu arī.
Vai nav kakla skriemeļu problēmas? Vai ir bijis ilgstoši jāatrodas aukstā vējā vai caurvējā?
Lai saprāts. Būtu izejas dati uzreiz,nevajadzētu tērēt laiku.
Mans vecums 23, svars 90 augums 1.85
Ir bijušas tikai nelielas problēmas ar nerviem pakauša rajonā.
Nav nācies uzturēties ilgstoši vējā,dzimums, vīrietis.
Re: Galvas sāpes kreisajā pusē
03.02.2015 15:59
Pievienojos nex teiktajam.
Sargāt kaklu,seju. Padzert Paracetamolu (Panadols) Pa 1 gr.x2 dienā. Antihistamīna tabl. (Tavegils) Pa 1 tbl.x2 dienā. Uz nakti varētu Panacod (Paracetamols+Codeini) . Bet tad nedzert tīro Panadolu.
Ja tas ir nervs, tad sildīšana tikai pasliktinās stāvokli. Pagaidām nedzert alu, vīnu:)).Ja ir kala muskuļu spazma, tad varētu vēl Midokalm tabl x2-3 dienā.Midokalm noņem muskuļu spazmas.
Tomēr drošāk būtu dakteris un rentgens kakla skriemeļiem.Ja stāvokli atviegli kakla korsete,tad to vajadzētu darīt.
Ja sāpes pastiprinās pie kakla kustībām, tad vairāk izskatās pēc kakla skriemeļu vainas.
Tomēr stipri jāpiedomā arī par zobiem?
Lai veiksme.
Jau pagājušas 3 dienas, bet sāpes nav mazinājušās.
Galvas kreisā puse sāp kā sāpējusi, mēģināju padzert panadolu, minimāli noņem sāpes.
Nav tā ka ļoti sāp, tā kā spiež vairāk.. periodiski ik pēc 20 sekundēm aptuveni.

Sāka sāpēt no tās dienas kad gāju uz veikalu bez cepures un pamatīgs vējš un krusa bija sejā, bet tad pārgāja.
Tad pēc nedēļas kā iedzēru vienu glāzu balto rumu momentāli pēc minūtes galva iesāpējās un tā jau 3 dienas.
Bet nu jā, kad stājos zemessardzē biju pie lora, tas bija pus otru gadu atpakaļ, viņš teica ka man pakauša rajonā kautkas ar nerviem nav ne tā, jo kādreiz ļoti daudz pie datora sēdēju un teica ka netikšu nekur tālāk par zemessardzi, varbūt tas arī kautko ietekmē...
Sajūta tāda kā temperatūra un jāsvīst daudz.

Ārstu diemžēl nevaru tagad dabūt, jo palikšu uzreiz bez darba un tad vispār vis būs pa galam.
Griežos šeit ..varbūt ir kādi, jebkādi nopērkami medikamenti kā varu sevi dabūt uz pekām?


Ļoti pateicos par palīdzību!
Re: Galvas sāpes kreisajā pusē
05.02.2015 01:11
Nu es jau labprāt palīdzētu vairāk, bet tie, ko varu ieteikt, ir recepšu medikamenti, ja vien Tev ir tas "trīszars", ko te kolektīvi domājam.

Principā vieni no efektīvākajiem ir pretepilepsijas medikamenti; man gan nav supersvaiga info par jaunākajām tendencēm, bet ne tik sen tā rīkojās.

Zāles ir pret recepti, vrb kāds rads var iestāstīt ģimenes ārstam šeit un Tev tās zāles aizsūtīt. Carbalex, piemēram. Un arī Mydocalm (Tolperisonum) būtu ļoti derīgs.

No pretsāpju varbūt vari dabūt bez receptes, ko ieteica Mazdakteris: Panacod, vēl ir tāds Solpadeine (paracetamols ar kodeīnu).

Dažviet kodeīnu saturošas tbl. ir pret recepti, dažviet nav, bet Tev ļoti derētu. Prasi niknāko pretsāpju, ko viņi var iedot.

Panadols (paracetamols) viens pats te būs ūdens.

No vikipēdijas: Paracetamola ieteicamā reizes deva pieaugušiem cilvēkiem ir 1000 mg līdz 4 reizēm dienā (maksimālā diennakts deva 4000 mg).

Plus vēl Magne B6 premium vai Multi B strong, man labāk patīk Magne B6 premium, ja ir sāpes; ir arī "parastais" Magne B, tur mazāka deva, skaties, ko vari dabūt.



Edited 1 time(s). Last edit at 05.02.2015 01:12 by Runcene.
Re: Galvas sāpes kreisajā pusē
05.02.2015 10:04
Pievienojos Runcene.
1) Panadols 1 grx2 dienā. Panacod (Paracetamols +codeini) uz nakti.
2) Midokalm 1tbl x2-3 dienā.
3) B grupas vit. Pēc instrukcijas.Parasti 1x1 dienā.
Vēl pastiprinošu efektu varētu dot Tavegils,kas pastirinātu pretsāpju preperātu iedarbību. Pa 1 tblx2 dienā.
Ja vaina ir kakla skriemeļos, vajadzētu panēsāt kakla korseti.Kas kaut nedaudz bet samazinātu nerva iespiešanu starp skriemeļiem.
Tomēr,jādomā par iespēju tikt pie ārsta.Jo var beigties ar invaliditāti.
Lai cerība, izturība un veiksme.
Re: Galvas sāpes kreisajā pusē
05.02.2015 11:44
B6 kombinācija ar magniju vienalga zem kāda nosaukuma (Magne B6, magvit B6 utt.) noteikti lietojama biežāk nekā reizi dienā, tur bija baigi lielā dienas deva, kas šim gadījumam bija ieteikta, visu uzreiz nevar apēst, 3 vai 4 reizēs jāieņem.

Bet jā, jāskatās instrukcija.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 2?
Ziņa: